14374
Foci VB 2010
  • Tyler1
    #7740
    lemaradtam a végéről az olasz meccsnek, de mi durva már h mindkét legutóbbi döntős kiesik a csoportkörökben az uccsó helyen.
    szlovákok meg az első vb-jükön nyolcadosok.
  • Pio
    #7739
    Eddig 3 dél-amerikai csapat a legjobb 16 között, ez a szám előreláthatólag felmegy 5re.
    UEFA csapatból szintén 3 jutott eddig tovább, előreláthatólag felmegy 6-ra, de akár 8-ra is felkúszhat.
    Persze a kvalifikált csapatok számához képest egyértelmű, amit mondasz, de azért lesz még beleszólása az UEFA-nak a dolgok alakulásába.
  • IXEMGabeo
    #7738
    de ez nem volt piroslap, mivel nem volt szándékos a rúgás sem...még Gattuso ment oda a Szlovákhoz és érdeklődött, hogy jól van...igazi sportembernek tartom, ő belőle kéne mégtöbb, csak fiatalon mivel már mindent elért, amit játékos elérhetett:)
  • Kontrakcio
    #7737
    de durva h a szlovákok jutottak tovább :O ez a vb tartogat durva meglepetéseket.
  • IXEMGabeo
    #7736
    ja egy őszinte futballista...én nagyon szerettem azt az Olasz válogatottat melyben Totti, Del Piero, Inzaghi, Nesta, és egy jobb formában levő Cannavaro, Gattuso, Maldini és még, ha szintén jó formában lenne bár már ő is kifelé megy Toni is jól jött volna azért...középpályán régen Conte volt az egyik kedvencem
  • jAsOn VoOrHeEs
    #7735
    Gattuso hogyne játszott volna. :)
  • Grenzjager
    #7734
    esetleg (!!) továbbjutnak, de ez már dél-amerikai vb lesz :))))
  • Banano
    #7733
    Spanyolokról mi a véleményetek ? X-el továbbjutnak úgy mint az olaszok ?:DD
  • Kandurex
    #7732
    gátnyuzó játszott? hm...őt én is kedvelem...legalább nem színész
  • limperatore
    #7731
    hát lippi a kedvenc vesztes csapatára építette a csapatot akit a bajnokságbai s mindenki rommá vert, majd pont a vb-n fognak alakítani
  • Grenzjager
    #7730
    A védelem az kegyetlen béna volt.... ha rossz a Juve rossz a válogatott? ...hmm
  • [HUN]FaTaL
    #7729
    Ezért két bünti? Vicces...
  • IXEMGabeo
    #7728
    és majd elfelejtettem, a már régóta nem balhés játékost Cassanot vissza kellene hívni, mert idén 4. lett a Samp-al...talán többet tudott volna segíteni a csapaton, mint hinnénk
  • IXEMGabeo
    #7727
    Montolivo, Marchisio, Criscito, Gilardino engem nem győzött meg

    Cannavaro, Pirlo, Gattuso (még ha bírom is), Iaquinta, Camoranesi ezeket az "öregeket" el kellene zavarni
  • WuFraZselic
    #7726
    én nem drukkoltam nekik :D csak nem utálom őket :D inkább Lippivel van bajom, hogy tudott ilyen gyenge keretet összeszedni

    holland, brazil nálam a favorit jó ideje, remélem egyik eljut a döntőbe :D
  • IXEMGabeo
    #7725
    hát, fiatalítani kéne, ez a Quiaia ez ügyes, Di Natale is, Pazzini maradhatna, Pepe esetleg, Giovincot, Palladinot, Guiseppe Rossit, De Rossi, Chiellini (hibája ellenére) természetesen Buffont őket bent hagynám, de mindenképpen a védelmet, közzéppálya bal és jobb oldalát fiatalítani kell, legfőképp a védelmet...csatáruk van az Olaszoknak avval végül is nem volt gond
  • limperatore
    #7724
    te hogy tudsz drukkolni egy juve milan roma mixnek? hánynom kéne ha ezeknek kéne drukkolni
  • Grenzjager
    #7723
    Meccs után sajtótájékoztató:
    (Gazzetta)

    Lippi bocsánatot kért az Olasz szövetségtől (mondjuk szerintem az egész országtól kéne), "a felelősség az enyém, én állítottam össze ezt a rossz csapatot"

    "Érthető ha Paraguay, Szlovákia és Új-Zéland közül egyet sem tudtunk legyőzni akkor haza kell menünk a VB-ről." Buffon aki csak Paraguay ellen védett.
  • IXEMGabeo
    #7722
    sajnálom az Olaszokat, azért a vb legszeb gólja eddig Quiaiqrelláé...egyébként pedig, inkább akkor már Új-Zéland ment volna tovább, lol veretlenül estek ki:)

    halkan megjegyzem mennyi primitív van itt xD, azon meg végképp nevettem, aki szerint a Franciák szimpatikusabbak, mint az Olaszok...mindketten mehetnek haza, talán ez egy jó lecke lesz, mindkét országnak.
  • WuFraZselic
    #7721
    juj, hirtelen mennyien éltetik szlovákiát, pár napja meg ... van itt színvonal :)

    részvétem Mono, van/volt/lesz dolgod itt rendesen
  • mflex #7720
    A második félidőtől láttam csak én is :/
  • mflex #7719
    Én, nem is arra írtam, hogy a bírónak azonnal kell döntenie, hanem arra, hogy Neked, nekem, a szurkolóknak teljesen ellenszenvesek lesznek, és úgy fog bennünk megmaradni, hogy focizni nem nagyon tud, csak eljátszotta a hattyúk halálát.

    Ha én szájba verek valakit, akkor illető nem fetreng a földön, ha nem "pihen" egy darabig. ,
  • desigo
    #7718
    hiába van szuper lassítás ha a bíró azonnal dönt...
  • Monoton
    #7717
    Na akkor most takarítok.
  • mflex #7716
    Így azok szoktak focizni, akik már biztos tovább mentek, hát most mehetnek haza :)
  • [HUN]FaTaL
    #7715
    Látom te is a tvből tájékozódsz..
  • [HUN]FaTaL
    #7714
    - moderálva -
  • mflex #7713
    Akarom mondani az összes "színészt", nem is értem, tudják nagyon jól, hogy olyan lassítások vannak manapság, hogy szinte mindent látni, csak ellenszenvesek lesznek vele.

    Ha meg ez az időhúzás a menő, akkor elbaxva az egész! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #7712
    Egyetértek.
    Olaszok rohadt későn kezdtek focizni [65. perctől tudtam csak nézni a meccset].
  • edios
    #7711
    Grat Szlovákia!
  • Takezó
    #7710
    A digózás csak udvariatlanság (és butaság), de lecigányozni a népet irgalmatlan parasztságról tesz tanúbizonyságot.
  • bakkerman
    #7709
    neki nem szabad?
  • IMYke2.0.0.0
    #7708
    Hát, a tippem eddig bejött és nem jött :)
  • mflex #7707
    Az olaszok megérdemelték, de a szlovák kapust is felrúgnám a tetves színészkedéseiért!
  • Speed092
    #7705
    franciák haza, olaszok haza, én is megyek mindjárt:D
  • IMYke2.0.0.0
    #7704
    Néztétek a meccset? [költői kérdés]
    Mekkora királyság :))))
  • karajjj
    #7703
    az antifoci meg a semmi az nem ugyanaz
  • mflex #7702
    Talán nem az utolsó 10-15 percben kellene hajtani, nem értem az Olasz hozzáállást!
  • DONGUBA
    #7700
    ennyit az egesz olasz focirol.....pirlo ugyanazt csinalta mint iden a Milanban.....allofocit azaz semmit.......tek volt:)
  • karajjj
    #7698
    a szlovák kapus nem adta oda a gól után a labdát, az olaszok meg nekiugrottak