25
  • Breno
    #25
    Hi! Ez Olyan Kamu film lessz mint a Blair witch vagy itt lehet látni szörnyeket is majd :P?
  • booa
    #24
    télleg vmi ki nő a testén:D XD hát ez kész
  • koschwarz
    #23
    összelopkodott jó ötletek. még akár jó is lehet, várom!
  • Seth
    #22
    ez egy régi kép és fake
  • Librarian
    #21
    Hmm, ezen a képen, mintha két kicsi fej nőne ki a nyakából! XD
    Na persze az árnyék alapján...
  • sopi
    #20
    New Coverfield Poster?

    Ha az akkor mit lehetne ebböl kinézni? :D
  • schrank
    #19
    ezt sejtettük mivel a linkben szerepel a king-kong szó
  • magyarszurke
    #18
    bocs, alink mégsem jó
  • magyarszurke
    #17
    http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www.patentarcade.com/images/kingkong.jpg&imgrefurl=http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/tags/cloverfield&h=320&w=480&sz=41&hl=hu&start=11&tbnid=3AnQNYAkmjAXKM:&tbnh=86&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dcloverfield%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dhu%26sa%3DG


    ez jó kis cucc

    amúgy sztem a promoképen(fejetlen szobor) lehet látni,h úszik vmi a vízbe na város felé
  • magyarszurke
    #16
    vki olvasta a Rajt?
    Abban volt egy hasonló,hogy a főszörny(sejtcsoportosulás pontosabban)olyan langusztákat tenyésztett,amik cask a vírus száraföldre hordására voltak kitalálva
  • schrank
    #15
    ez a nagy gec; nem tud beférni a belvárosba úgy hogy megint a kertvárosiak szopnak mint az ingatlanadóval
  • Brett Shaw
    #14
    Nyugi meglátjuk a filmben a szörnyet, de előzetesekben bizti nem. (J J ért a felhajtáshoz. :) ). A többféle szörny vagy szörny által okozott veszélytípusban lehet valami, talán valóban paraziták, lárvák jönnek elő belőle, ezek plusz pusztítást okozva. Volt már hasonló a filmtörténelemben. Az 1953-as The Beast from 20000 Fathoms c. filmben is egy bazinagy őshüllő támad New Yorkra és ahogy egy jómunkásszörnyhöz illik lerombol mindent, embereket eszik...a vérében virus van, mely megfertőzi a lakosságot és hullanak, mint a legyek.
    Na én is kivácsi vagyok nagyok, a kézikamerás ötlet is jó, de remélem nem fog az egész fim alatt így billegni, mert az már idegesitő.
  • magyarszurke
    #13
    elég jónak néz ki,de ha kipergetek 800 egységet azért,hogy ne lássam a szörnyet,utoljára mentem moziba:D
    lehetne gy olyan Világok harca film is,ahol ugyanígy,kézikamerával mutatná az eseményeket
  • Prof William
    #12
    Ja és bevetik a hörgőbombákat és gyorshízlaló fegyvert. :)
  • Wittgen
    #11
    Persze megeshet, hogy nem is lesz benne szörtny, csak szimplán megtámadják a várost nem usa-katonák.
  • Wittgen
    #10
    Én is észrevettem ezeket az apró momentumokat, szerintem is többféle szörnytípus lesz. De nem rovarinvázió. Az nálunk lesz jövőre, ha betartjuk az eu-s előírást, miszerint tilos a szúnyogokat írtani. Hehe...
  • sopi
    #9
    Hát épp ez az ha a készitök már azt is titkolják löllünk hogy hogy néz ki a szörny akkor mértne titkolnának mást is (persze nem a bazókát) :D Persze ez csak egy felvetés mint a video is :) De mondjuk akármi lesz nagyon várom ezt a filmet :)
  • Prof William
    #8
    Ez elég hangulatosan néz ki. Akár még igaz is lehet. De hogy csinál nagy robbanásokat? Visz magával egy bazookát is?
  • sopi
    #7
    Erröl a filmröl láttam még anno egy trailert, de ne mtudtam ez most mi is akar lenni ott is hagytam. De most hogy itt a cikk és midnen világos...Ez sztem nagyon jo lesz és mint mások én is kíváncsi vagyok a szörnyre.
    De addig itt egy kis érdekesség már ha annak számít :D (némi angol tudás nem árt)
    [#conf
    Cloverfield Monster?
    Ki tudja valamit lehet jól eltitkoltak elöllünk
  • Seth
    #6
    Az a csaj konkrétan szerintem felduzzad aztán szétpukkad, lassításban lehet látni ahogy mindene megdagad nemcsak hastájékon. Egyébként az a csaj lehet akit képeken lehet látni, hogy orrba szájba vérzik, valami emésztheti belülről vagy nemtom. Szerintem is több szörnyike lesz, olvastam hogy ha rálőnek erre a nagy dögre,akkor kisebb darabok válnak le róla és azokból jönnek vmi lények , de persze ez se biztos hogy igaz.
  • CaptainRumi
    #5
    Nem tudom mi a véleményetek, de szerintem nem csak egy féle szörny lesz benne....
    Pl van a jelenet amikor a katonák az utcán eresztenek tűzzáport arra a valamire....na az lenne a főgeci gonosz lény.
    valamint van egy jelenet amit nem tudom észre vettetek e, amikor a sátort kivülről mutatják és belül az látszódik, hogy egy csajt rángat két katona és a csaj hastájékon hirtelen megduzzad ergo valami kirobban majd belőle.
    Meg van a jelenet amikor valami csatorna szerűségben mennek és szárnycsapásokat lehet hallani.
    Szerintem itt valami rovarinvázió lesz :D
  • Seth
    #4
    ITT van egy kép, persze nem ilyen lesz a szörny, ez csak fanmade, de tetszik :) Meg eszerint teli van parazitával,ami megmagyarázza a szkafanderes alakokat, a furcsa betegséget.
  • neptum
    #3
    jó lesz és az a jó hogy nem lövik le a poént hogy mi is a szörny
  • Jogurtosz
    #2
    I am Legend-del kapcsolatban, annak lesz IMAX változata is ha jól láttam, bárcsak lenne itt is az arénában.
  • Seth
    #1
    I am Legend mellett ez a másik amit nagyon várok, trailerek alapján nagyon tetszik. Kiváncsi vagyok arra a dögre hogy néz ki, neten rengeteg érdekes spekuláció van, érdemes utánakutakodni.