36
Naruto: Rise of a Ninja
  • csaba990218
    #36
    hello!

    2 hónapja már megvan a játék.De nem tudom honnan szerezzem meg a többi karit mert nekem csak ennyi van.de állítólag a 2 stage a karikkal együtt van.

    nekem ennyi kari van meg:



    tudnátok segíteni?köszi!
  • tttmelis
    #35
    sziasztok nemtudja vki hoyg gamecubera hol lehet letölteni a

    NARUTO: Clash of Ninja 2
    meg a többi narutot meg belachet
  • HyuugaNeji
    #34
    Bocsi! Nem az Uzumaki Chronicles-re gondoltam, hanem a Clash of the Ninja-ra!
  • HyuugaNeji
    #33
    Hello! Nem tudja valaki, hogy mikor jön ki PS2-re a Naruto Rise of a Ninja, és a Naruto Uzumaki Chronicles 2, vagy ha már kijött akkor nem tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni? Előre is köszi!
  • erik10
    #32
  • playstationchip
    #31
    Olcsó PS2 game-k: [email protected].
  • csabi0421
    #30
    emulátorok at innen lehet letölteni
    ha vki kérdi h találtam a válasz az h hangoló progit kerestem gitárhoz és ezt találtam xD
  • butyokanime
    #29
    Sajno azt csak neten lehet megcsinálni.Forest of death exam.Máshogy nem tudod.LIVE-ozni kell hozzá:(
  • Mordoc911
    #28
    Hali, már majdnem teljesen végignyomtam a játékot csak egy dolgot nem sikerült: azt Írja hogy csináljak meg valami dark forest examot szinte mindegyik szereplővel. Mi az hogy hogy kell strorymodban karaktert válltani? Még valami mivel a játék végére meghal a hokage hogy kell feltölteni a memory clippeket?
    Előre is kössz a választ!!!
  • ShadowNinja
    #27
    de igazad van inkább veszek egy xbox 360-at
  • ShadowNinja
    #26
    és nem létezik valami PC-s átíratja mint annak idején a PES 6-nak???
  • csabi0421
    #25
    ám bocs hogy ien értetlen vagyok csak még ien téren új vagyok
  • csabi0421
    #24
    és emulátort honnan tok tölteni? mer a szoftverbázison nem találok
  • csabi0421
    #23
    áhh köszi és azt nem lehetne megoldani hogy a naruto rise of a ninja menjen PC-n?
  • Fantos
    #22
    PC-re nincs naruto játék esetleg gameboy advance emulatoral game boyos-at vagy DS emu is van
  • csabi0421
    #21
    helo mindenki! valaki küldjön már linkeket ahonnan tok letölteni PC-re narutos játékokat de ne mugen!!! előre is köszi
  • Tisszi
    #20
    ilyen konfiggal esélyed sincs.és amúgyis 3 év múlva már őskövületnek fog számitani a géped...
    inkább vegyél egy ikszbokszot és toljad azon
    jah és nemkérek több marhaságot(kössz)
  • DUGACS
    #19
    nekem jobb a gépem mint a NASA-jé úgy hogy nekem elindulna nem? várj leírom a CONFIGOM
    Proci:AMD 64 Athlon x2 DUAL
    Memó:2GB 800MHZ
    VID KARI:Gigabyte GeForce 8600GT 256MB GDDR3 memóval
  • Tisszi
    #18
    Xbox 360 emu? esetleg 3év múlva a NASA gépén
  • DUGACS
    #17
    és emulátorral nem lehet használni???
  • Tisszi
    #16
    őő kábé SOHA
  • DUGACS
    #15
    hy all vki nem tudja hogy mikor jelenik meg PC-re a NARUTO:RISE OF NINJA?????????????
  • szibi012
    #14
    Csááá pls mondja meg vki honnan lehet leszedni nekem 8 hogy demo vagy nem csak ne torrent legyen előre is kösztök
  • testerlnx
    #13
    Hát 144-ig jutottam a normálban. Meg a soundtrack-jét is nagyon bírom a normál sorozatnak, állandóan azt halgatom :) Shippuuden-t még nem láttam mert a normált szeretném lenyomni elötte, de elakadtam...
  • Hixer
    #12
    Amúgy mennyire nézed, szereted az animét? mármint a Naruto-t.. most már igaz a Shippuuden megy, de az eredeti is nézhető elejétől végéig...
  • testerlnx
    #11
    Mivel csak most néztem meg a multi menüjét így rájöttem a megoldásra :) Ráírhatnák a bénák kedvéért, hogy ez egy onlányachívement...
  • testerlnx
    #10
    Ez egy action adventure platform elemekkel, és a harc benne fighting. Szal jó kis gama mix stílusokkal. Nagyon bejön, rendkívűl szép a grafika is, szal melegen ajánlom nem Naruto fanoknak is...
  • Hixer
    #9
    ha jól tudom, ez egy ilyen fighting játék nem? olyan stílusú mint a Mortal Combat, szal van életerőcsík, és egymással szembe kezdtek. Nade akkor miaz, hogy nem tudsz karaktert választani? Gondolom a harc előtt ki kell választani te kivel vagy és ki ellen nyomulsz. Vagy ha kerrier mód is van akkor valszeg végig kell nyomni naruto-val aztán felnyitsz vmi új karaktert...
  • Rise Against
    #8
    na, tömörül a sok angolos.
    "Complete the Forest of Death exam as Rock Lee." -> teljesítsd a vizsgát Rock Leeként.
    Azaz rock lee-vel kell teljesítened. Szóval te gondoltad jól. Azt nem tom hogyan kell őt felnyitnod, mert még nem játszottam vele :p
  • Csero90
    #7
    Úgy csináld mint Rock Lee, azt ésem tudom h ő hogyan csinálja de neked úgykell!
  • Enosh Chan
    #6
    Fogalmam sincs, te vitted vegig :D Csak hat ha nincs mas valaszhato karakter..
  • testerlnx
    #5
    Vazz, most már komplett idiótának érzem magam! Mi van? Mi az, hogy úgy ahogy Ő??
  • Enosh Chan
    #4
    nem vele! ugy ahogy o! :D
  • testerlnx
    #3
    Értem én :) De azt nem, hogy hol lehetne Rock Lee-vel lenni... Naruto-val vagyok végig sehol nem láttam, hogy lehetne választani máskaraktert :(
  • Facek
    #2
    Nincs 360-am de amúgy az a feladat hogy csináld meg a vizsgát úgy mint Rock Lee.
  • testerlnx
    #1
    Mivel láttam, hogy még nincs téma hozzá gondoltam megérdemel egyet ez a remek játék! Amúgy most nyomom másodszor végig és idáig ez az első 360-as game-em aminél késztetést érzek minnél több achievment pont elérésére...

    Van pl ilyen achievment benne, hogy "Rock Lee - Forest of Death Exam: Complete the Forest of Death exam as Rock Lee.", ezt nem is értem egyelőre, lehet más karakterrel is játszani, mint Naruto?