2971





| F.A.Q|
  • Bence94
    #491
    bekell lépni az online profilba és akkor kéri.
  • tototto
    #490
    és ha már feltelepitettem a játékot az alap 0-0-0-0-0 kulcsal hogy tudom beállitani hogy a gowos kulcs legyen amit használ hogy menjen a multi?
  • báttyó02
    #489
    az miért lehet,h rámegyek az ikonra,launc street fighter 4 és nem történik semmi? o.o ha meg a játék mappájában lévő sf4.exét nyitom meg akkor azt irja h xlive.dll nem található
  • STREEX
    #488
    Vegával sikerült valakinek megcsinálni az ultra combót?
  • keepernext
    #487
    Legújabb driver kellett ami nekem vista 64bit-nél 186.18
  • keepernext
    #486
    valaki segítene?
  • norbi2fraktal
    #485
    játék közben ESC---command list

    amugy egy kicsit már nehéz-Challange-ban a hard,kombók (billentyűvel)
  • newc22
    #484
    Valaki küldhetne egy combo movie listet! Egy picit bonyi így első ránézésre! :)
  • Csokis
    #483
    Kipróbáltam ezt a Live-os dolgot. Fogtam a Juiced 2-t és a Live-os kódhoz a Flatout Ultimate Carnage kódot írtam. Elfogadta! Lehet vele online is játszani. Beszarás, erről tényleg nem is hallottam.
  • keepernext
    #482
    Elinditom a játékot,bármelyik módot,ilyen régi commodoros kockák vannak csak.
    Megy a játék csak kép nincs,illetve kockák:)
    Új driver kell?
  • n3whous3
    #481
  • gregtom6
    #480
    nekem is van ps2-m, de én még anno játéktermekben játszottam a Tekkennel, meg a Mortallal, meg havernál...
    Ha ennek nem lenne multija, nem is játszanék vele, konzolra se szereztem meg a Tekkeneket pont emiatt...
  • wesker24
    #479
    A DMC 3-4 az nagyon is király játék volt le a kalappal elöttük az többször is végigvittem na meg az összes Resident Evil rész is nagyon király tölük !
  • wesker24
    #478
    Engem meg a multija nem igazán izgat !
  • wesker24
    #477
    Van egy ps2 konzolom és megvan rá az össze MK rész meg a Tekken is !
  • gregtom6
    #476
    Ráadásul ez Capcom, ami igen nagy név a DMC után...és nagyot nőtt a szememben az utóbbi években ez a cég, mióta mindegyik játékukat kiadják PC-re, és nem holmi sz@r portolást, hanem minőségit...
    ...nekem speciel van konzolom, de azzal sokkal bonyodalmasabb egy multi játékot összehozni, nem is beszélve arról, hogy ez is nagy név(bár én is csak Mortalokkal, meg Tekkenekkel játszottam eddig)
  • [HUN]FaTaL
    #475
    És ezek közül melyik jött ki PCre?
  • gregtom6
    #474
    Csak ahhoz konzol is kell, kishaver...
  • wesker24
    #473
    Inkább ezerszer Mortal vagy Tekken mint ez !
  • The Protector
    #472
    Nem csak egyhez hanem elég sokhoz.És nem csak 1x.Nekem eredeti GOW-om van és azzal fogom majd telepíteni a warezt.
  • kuci06
    #471
    gratulálok
  • gregtom6
    #470
    Tényleg, ha veszek mondjuk egy 2ezer v 3ezer forintos LIVE támogatásos játékot, akkor annak a kódját fel lehet használni bármelyik...

    ...játékhoz???
  • wesker24
    #469
    Leszedtem felraktam játszottam vele fél órát Quit Uninstall ! Ennyi !
  • WOLF3x6
    #468
    Az alairasomban van a live fiokom neve, ha valaki majd az elkovetkezo napok folyaman ki akarja probalni az online jatekot, az vegyen fel, esetleg irjon privatot mikor er ra, stb.
  • Csokis
    #467
    Van FlatOut Ultimate Carnage játékom, ami szintén Live-os. Azzal is menne akkor elméletileg, ugye?
  • gregtom6
    #466
    Hát csesszék meg, ha tudtam volna, megvettem volna a GoW-ot a GS-hez...
  • Bartn73
    #465
    Megy live-onXD most játszottam és Gow os kulcsal
  • Carloska
    #464
    nah jólvan akkor gta4es kulcsal is fog menni király :D
  • CalebJoe
    #463
    Remélem az alsó félkör csíkra figyeltél mert csak akkor adja be a legnagyobb power-t ha kigyűlt, az az Ultra amúgy csak a sima super-ek jönnek be amihez a kék csík kell.
  • kuci06
    #462
    Nem fogják bannolni, ez már régóta így megy minden LIVE játékkal..
  • Hellsing47
    #461
    hát a command list super combonak irja
    amugy lehet velem van a baj, de egyszerűen nem akar sikerülni egy rohadt nagyobb mozdulatsor sem
  • tototto
    #460
    nem mondjátok hogy GOWos eredti cd kulcsot megadom telepitésnél és ugy veszi mintha eredeti lenne, enged multizni?
    vagy előbb utóbb kiderül a bibi és lebannolják a kulcsot, a végén még GOWozni se tudok? :D
  • CalebJoe
    #459
    Ez nem kombó hanem egy speckó húzod hátra egy ideig utána gyorsan előre, hátra, előre+rugás.
  • Hellsing47
    #458
    najó
    valaki aki nagyon pro pls irja már le hogyan kell kombózni normálisan :D
    pl ezt:

    billen vagy gamepadon hogyan kéne megcsinálni? :|
  • PunkZoli
    #457
    és nem fogja véletlen letiltani a microszoft a live os accot? csakmert illegális a game? mert nekem az az emailem is
  • Föcsök
    #456
    Köszi szépen! Akkor majd pénteken megveszem, megadom a fake címet, regelelk, és állítólag akkor minden jó lesz még neten is. Úgy legyen.:D Köszi még egyszer a választ.
  • NEOreg3
    #455
    a címgenerátoros adatokat add meg, ha Magyarországon laksz
  • Föcsök
    #454
    Az oké, de mikor regisztráltál milyen adatokat adtál meg? Igazit vagy fake-t mert a Games for Windows Live nevű topic-ban írták, hogy mivel Magyarországon még nem működik ez a szolgáltatás, ezért angol emberek adatait kell megadni, és ott linkeltek is valami cím generálót. Neked is így kellett, vagy te a saját adataiddal töltötted ki? Bocsi ha kicsit hülyén hangzik, csak nem akarom majd megvenni potyára a játékot.
  • hitch
    #453
    nekem műxik GoW-os kulcsal.
  • Föcsök
    #452
    Chucky meg mindenki akinek már van valamilyen CD kulcsa, és regisztrált a Games for Windows Live-ra. Ott mikor regisztrálok, az igazi adataimat, címemet adjam majd meg? Vagy mivel itt nincs ilyen, ezért egy kitalált dolgokat?