22
Apple Iphone Vs. Asus P535
  • timexxx
    #22
    ez jo telefon
  • mrzed001
    #21
    Hát, egy E-TEN X800 az áldozat, és nagggyon pöpec :)

    http://eten.extra.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=209


    Egy kicsit úgy vagyok vele, hogy a hardver legyen meg (tehát minden mostanság divatos kapcsolat: GSM 4 sáv, GPS, EDGE, UMTS, HSDPA, WIFI, kékfog), szoftvert meg majd fejlesztenek hozzá (WM6, ingyenes szoftverek tönkelege van hozzá)
    VGA kijelző egy must have. Hogy mekkora a különbség VGA és QVGA között? Ennyi:


    Az iPhone-nak a kijelzője sem VGA, GPS sincs benne, HSDPA sincs benne, szofverek sincsenek hozzá ... csak 2 extrája van: nagyobb RAM és picit gyorsabb proci.

    Hogy mi van már rajta? Ingyenes programok tömkelege, FTP szervertől kezdve, VNC kliens, VNC szerver (heheheeee, müxik, vicces :) ), Remote Desktop kliens, Rar, Total Commander, Skype, Telnet, .... szóval kb minden ami a PC-n is. És persze lehetne iPhone-osítani is a felületét, de nekem momentán nem jön be.
  • timexxx
    #20
    végülis akinek iphone ja van azt azt mondja hogy az a jobb, akinek asus-a van ö meg azt hogy az asus jobb :)
  • Sir Quno Jedi
    #19
    735-ben van 3G DE MINEK?!!!! Eszem ágában sincs arra cserélni az 535-öst, mivel ebben meg beépített GPS van.
  • timexxx
    #18
    aham, értem! akkor lehet én is asus-t veszek majd :) az meg annyira nem izgat hogy nincs benne edge meg hsdpa... kárpotol a wi-fi
  • Unreal1942
    #17
    Iphonet akartam. Asusut vettem és nem bántam meg.
    Kevésbé divatos mint az apple, de szélesebb körben használható!
  • dotkom
    #16
    huh hat az is gaz hogy nincs 3g az iPhone-ban, de hogy a p535-ben meg csak EDGE, vagy HSDPA sincs az mar tobb mint gaz. ma GPRS-el nem sokra jutsz...
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Megjegyzem a P535 egy komplett beépített GPS-szel rendelkező navigáció is. Rápattintasz egy iGO-t és szeva, én is ezt használom kocsiban (is).
  • Sir Quno Jedi
    #14
    "jobb" az van a p535-nél egyesek szerint, ez egyik barátom is most vett valami okosságot (vmék eteen), maj megkérdezem tőle melyik típus.
  • skinnyman
    #13
    Utánanéztem ennek a P535-nek, nagyon bejövős cucc, csak sajnos az ára is mutatja azt, hogy mennyire jó. Nem tudtok vmi ahhoz hasonló cuccot olcsóbban (Asus-t vagy mást akár?) GPS nem fontos bele, a lényeges dolgok: WLAN, min. 240x320 (QVGA), jó böngésző, meg az alapdolgok (telefonként is állja meg a helyét, jó aksija legyen, egy alapkamera sem árt, tudjon jól fotókat-videókat(mpeg4) megjeleníteni. Kb ennyi az igényem :)
  • PíszLávJuniti
    #12
    Milyen gms funkciók ? zomg.
    A WM5 ös géphez kismilliónyi program van, mivel tök egyszerűen lehet rá fejleszteni. ELVILEG az iphone is ilyen lesz. Hahaha.
    Van rá 5 féle böngésző, csevegő program, több szövegszerkesztő, választék van rá.
    GSM funkciókat pedig programokkal meg lehet oldani ( már ha jól értem amire gondolsz )
  • Narxis
    #11
    Amit te felsoroltál, mind megteheted Asus-szal.
  • timexxx
    #10
    nekem pl arra kellene hogy internetezzek, msn ezzek (ha azt lehet iphone al) zenét halgassak, video,és telefonálás, .. szal nemtudom :D asus sokkal többet tud ez tény de a gsm funkcio elmaradnak az iphone tol. nemtom eldönteni hogy melyiket vegyem meg
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Nekem "csak" P535-öm van és nem vágyom iphone-ra, csak ha telefonnak kéne only. Aki szerint az iphone többet tud, az NAGYONHÜLYE ÉS MÉG A SPECKÓKAT SEM BÍRJA ELOLVASNI. Köszönöm.
  • timexxx
    #8
    rendben köszi! arrol én is hallottam hogy a windows mobile ra több a kinálat, viszont az iphone stabilabb bár arra aztán semmi programot nem lehet fel tenni.. :S az asus nál meg (állitolag) arra is külön progi kell hogy a töltöttségi szintet normálisan jelezze ki a teló
  • Narxis
    #7
    Nekem meg pont az ASUS az jobb, ezért nem is cseréltem le iphone-ra.Meggyőződésem, hogy Win Mobile rendszerre nagyobb a kínálat mint az iphone-ra.

    timexxx olvasd el ezeket: ASUS P535 Iphone
  • timexxx
    #6
    neked mind2 van?? de jó neked :D és szerinted az Iphone sokkal jobb?
  • Sephi
    #5
    Pont fordítva. Nekem mindkettő van és az Asus gyengebb.
  • Narxis
    #4
    ASUS okosabb, Iphone szebb,Kb. ennyi a véleményem.
  • timexxx
    #3
    melyikben? de amugy lehet... de az egy pda topic volt ha jol emlékszem és akkor ne offoljuk ezzel :)
  • PíszLávJuniti
    #2
    nem pont TE kérdezted meg másik topikban?!
  • timexxx
    #1
    szerintetek melyik a jobb telefon, melyiket éri meg jobban megvenni? az alma Iphone - ját vagy az az Asus P535 -öt?