27
DVD9 to DVD5 PC játékok kiírása, de hogyan ?
  • Qwerty4
    #27
    Azok a dvd9-k, amelyek darabolva vannak, tehát rar-ral csomagolva sztem nem is érdemes dvd5-re alakítással szenvedni.Úgy kiírod, ahogy torrentben megtaláltad, persze felosztva x dvd-re (amennyi kell).Ha netán megsérül egy-két fájl a dvd-n akár 1 év múlva is letöltheted csak azt az egy-két fájlt pillanatok alatt (presze megnézed milyen werzio kell), nem az egész játékot.Hátránya, hogy az instalálás így macerásabb, mert sokat kell másolni + egyesíteni/kicsomagolni a képfájlt, de megéri, így nagyobb biztonságban vannak az adataid (játékaid).
    Nekem már sokszor hasznomra volt ez a módszer.Az ilyen bakikat is könnyebben lehet vele kezelni és a dvd5-re alakítástól is megmenekül az ember.
    Mondjuk én még a dvd5 és az alatti játékokat is így írom ki, mert első a biztonság. :)

    Most csak azért találtam ide, mert a Sacred 2-t mdf/mds-ben találtam meg és az első dvd-t valahogy fel kell majd osszam.De lehet ebből most TC-es felosztás lesz.
  • Evin
    #26
    pl MagicISO, PowerISO
  • Ember 123
    #25
    Hello!
    Két DVD5 fájlra osztottam a Call Of Duty 4-et (a leirottak szerint a linkelt honlapon), de nemtudom hogy lehet képfájlt készíteni a mappa tartalmából.. vki tud segíteni???
  • grebber
    #24
    Leszedtem ez a PowerArchiver-t de DAT-ba nem tud cabot konvertálni:(
    Pedig de kiprobáltam volna!
  • grebber
    #23
    És esetleg ehhez van valahol valami használati utmutató?
  • zsotee
    #22
    PowerArchiver-t használtak a NFS tömörítéséhez, mivel sokkal jobb tömörítési algoritmusa van mint a legtöbb hasonló proginak, így kisebb méretűre tudta tömöríteni a 4-5 gigányi *.cab-okat(asszem egy 3 gigás *.dat-ra).
  • Boroskóla
    #21
    Vagy vegyetek DL es lemezt az sem olyan iszonyt drága már és nem kelll kínlódani
  • grebber
    #20
    Általában amikben van .DAT fájl azok sorba vannak. PL DAT1 ,DAT2 stb.
    Ezeket kell sorba tenni.

    Van olyan pl a Hellgate London hogy elkezdtem telepíteni gépen csak a kis fájlokból semmi nagy adat fájl és mindig kiirta a hibát milyen fájl hiányzik én ezt átmásoltam oda és folytatta a telepítést.És ha a fájlokból megvolt 1 dvd nyilván az a dvd1 a maradék fájlok meg a dvd2.
    Nem nagy ördöngösség!

    Valahogy a magyar nyelvü Witchert kéne kivarázsolni 1 dvd5-re ,csak nemtudom hogy.
    NFS Pro Streetet megcsináltál DVD5-re csak nemtudom hogy sikerült annyira betömöríteni a telepítőt :(
  • búgódisznó
    #19
    nem értem
  • grebber
    #18
    Ezt ki kell kockázni.
  • búgódisznó
    #17
    na igen és mi az a megfelelő sorrend?
  • búgódisznó
    #16
    regisztrálni kell hozzá
  • Rolika16
    #15
    Ott van az,csak nehéz észre venni:D
  • grebber
    #14
    Amugy az az oldal bonyolultabb dolgot irja le!

    Simán kilehet irni ezek nélkül csak megfelelő seorendbe kell kiirni lemezekre a fájlokat és nem kell semmifél msi modoítás meg semmiféle kötetcimkét nem kell megadni meg iniket se kel modosíteni.

    Én minden DVD9-es gamet így irtam ki eddig!
  • Boroskóla
    #13
    Jó lenne az az oldal csak a letöltések szekció full üres így a módosított MSI fájlok sincsennek fönn.
  • grebber
    #12
    Engem az érdekel hogylehetne a Kane and Lynchet kiirni 1 dvd5-ös lemezre!
  • Cat 02 #11
    total commanderrel feldarabolod ^^
  • Alexease
    #10
    Kiirod Dual-osra...
  • unranked
    #9
    http://www.cd-2-dvd.com/index.php

    Regisztálás szükséges.
  • ricsa008
    #8
    pontosabban TC - Fájldarabolás és 4300000000 kell beírni és így kap 4.3 gb darabokat szerintem is ez az 1etlen használható megoldás
  • csgj
    #7
    De, Total Commander Fájldarabolás opció. A darabokat elosztod 2 dvd-re. Aztán egyesíteni is lehet őket, ha újra használni akarod.
  • HoReSz1975
    #6
  • HoReSz1975
    #5
    Nincs valami program ami kettévágja az iso fájlt :F
  • akyyy
    #4
    megkérdezed a játék topikjába:D
  • davidka003
    #3
    Vagy itt:

    http://fileforums.com/forumdisplay.php?f=39
  • Solid Snake
    #2
    itt ni
  • HoReSz1975
    #1
    Hi @ all

    Azért nyitottam ezt a témát, mert nem találtam választ sehol sem arra, hogy hogyan lehetne egy 6,7,8Gb játékot kettő DVD5 -re kiírni

    Ehhez kérnék segítséget töletek