14
Nyomozások Zen szemszögből
  • ldavid
    #14
    kár érte
  • Doktor Lucsok
    #13
    kasza.
  • Doktor Lucsok
    #12
    Remélem nem lesz kasza és lesz harmadik évad!!!
  • Kmarha
    #11
    tévedtem :D
  • Kmarha
    #10
    nem 12 részes az évad? :D

    inkább a köv évadot várjuk :)
  • Doktor Lucsok
    #9
    várjátok már S02E13-at?
    vajon ki tette ezt Charlieval?
  • Cuchulainn
    #8
    Szerintem iszonyat jó sorozat, megéri végignézni (Nem mintha olyan sok rész lenne sztrájk miatt csonka lett az első évad)
  • ibrik
    #7
    Húúú de régen nyitották ezt a témát, pedig még csak nemrég kezdték el játszani a sorozatot a TV2-őn (Életfogytig zsaru).

    Már majdnem új témát nyitottam neki, amikor - biztos, ami biztos - az eredeti címre rákerestem.

    2 részből még nem látszik annyira, hogy jó sorozat lesz-e vagy sem.
    Viszont most, hogy ma mindjárt már a 3-ik részt vetítik, rájöttem, hogy honnan ismerős nekem a főszereplő, Damian Lewis...
    Elit alakulat - Richard D. Winters hadnagy (aztán százados, őrnagy....)
  • Cuchulainn
    #6
    Egyetértek, ha a monkról beszélsz valakinek az sem tűnik nagy eresztésnek mégis szórakoztató...
    Ez a sorozat is inkább a hangulatával tud megfogni (legalábbis engem az fogott meg benne de nagyon) szóval ne írjátok le látatlanban!
  • winnie
    #5
    alapjáraton ma már minden nyomozós sorozatba tesznek pluszot. ebben is van.
  • winnie
    #4
    nem olvasni kell, hanem látni. a monk sem hiszem, hogy megfogó lenne:)
  • Emmegki
    #3
    Alapjáraton egy n+1-edik rendőrös-bűnözős agymenésnek hangzik, igaz. (Nem láttam)
  • LasDen #2
    engem nem fogott meg mikor olvastam róla......elég nekem a CSI meg a Monk nyomozós sorozatnak...... :D
  • Cuchulainn
    #1
    Nézi ezt errefelé valaki? Nekem ez lett újabban a kedvenc nyomozós sorozatom.

    A sztori: Charlie Crews rendőrtiszt 12 évet töltött börötnben egy gyilkosságért, mielőtt kiderült volna, hogy ártatlan. Most újból nyomozói munkát vállal, környezete legnagyobb megrökönyödésére.
    Ez így alapjáraton nem hangzik túl érdekesnek, de a szereplők (különösen a főszereplő) és az egész sorozat hangulata olyan szinten el van találva, hogy egyből rákattantam. Eleinte ugyan akadnak kissé unalmas bűnügyek, de az írók hamar magukra találtak, és mostanra már igazi kacifántos krimisorozattá nőtte ki magát a dolog. Ennek ellenére egyenlőre nem ismerik igazán sokan, azért is nyitottam meg a témát, hogy ezen változtassunk :)