6
  • kernerster
    #6
    kb 6sms meg 7-8perc kell ahhoz, amit egy 40mp-es telefonban meg lehet beszélni.
  • BandiG
    #5
    Valami 500 koruli ingyen sms van havonta elofizuval es meg feltoltossel is vagy 100 korul. Mellesmeg en nem latok annyi embert SMSezni, se buszon, se otthon se melohelyen. Viszont annal tobben telefonalnak. :) Szoval sztem erdekes ez a statisztika.
  • roliika
    #4
    Náluk fix havidíjért lehet korlátlanul küldeni, ill. ingyen.

    Ha azt mondanák nektek, hogy fix 400Ft mellett bármennyit telefonálhattok, nem tennétek?
  • RpPRO
    #3
    Pontosan ugyanigy vagyok ezzel en is. A brit statisztikat jelentosen rontanam, a kb 5 sms/ev adatommal. :D
  • archkoven
    #2
    Érdekes, hogy ilyen magas életszínvonalú országban is mennyi sms-t küldenek.
    Én speciel ki nem állhatom a szöveges üzeneteket, utálom küldeni és utálom kapni is, csak akkor küldök ha valaki baszik felvenni a telefont. Amit az ember egy percig ír, azt pár másodpercig tart elmondani.
  • duke
    #1
    "4 ezer SMS másodpercenként a briteknél"
    Hulye angolok,angol hulyek.
    "autósok többsége szerint az lenne a hatékony megoldás, ha teljesen betiltanák a vezetés közbeni telefonálást és SMS-ezést."
    Nem kell tiltani,csak mondjuk 1000 fontra,kb felmilliora meg kell buntetni a parasztot.Ha kitudja fizetni,irja csak nyugodtan az smseket.