18
  • SzFeri82
    #18
    Játszhatatlanul szaggat a játék, nem teljesítményprobléma az tuti, mivel meg megáll 1-2 másodpercenként. Szerintem driver hiba, van ahol az USB HID eszközöket írják, hogy az lehet a gond. De én már mindent próbáltam. Patch meg nincs hozzá. Effektive dobhatom ki a francba az egész játékot, legalább az ajándék film jó mellé. Idegesítő.
    Ha valakinek van valami megoldása,
    please...
  • dupcsik
    #17
    tud magyaritást valaki a játékhoz?
  • Tikal #16
    ez egy nagy fos, grafika nagyon szar, még a gta4ben a bankrablos pálya is nagyobb élvezet mint ez... nagyon béna harcrendszer....
  • spooon
    #15
    Hali én a segítségeteket szeretném kérni a második feleadatba amikor kiirja az mb3
    a fekete autrónál eltudná valaki részletesen magyarázni hogy mit kell csinálni

    Előre is THX
  • zsixi
    #14
    Nem tudom egy játékot láttunk-e de kurva jó a grafika meg az egész játék!
  • McDuff
    #13
    tapasztalt vki olyat h b*szakodik a hang?pl az elején nem minden mondatot hallok,a lövéseknél is,a tag ott lő mellettem de nem hallom.vki tud segíteni?h ez hardver miatt lenne?
  • PunkZoli
    #12
    a grafikája igen is jo.. sztem
  • dronkZero
    #11
    Hm, látom, hogy már lehet is tölteni lefelé, szal annyira nem is kellenek azok az infók... :P
  • dronkZero
    #10
    Ja, hát nem kötelező játszani vele. De ilyen hozzáállással szerintem rengeteg élményből kimaradtál már eddig is, nem fog ez sem hiányozni neked...
  • dronkZero
    #9
    Hm. Azért sok konkrétumot nem tudtunk meg. A kooperatív módról annyit, hogy van, a single playerről szinte semmit(hogyan irányítom mindkét arcot?), arról meg pláne nem, hogy a felbérelt arcokkal mi a helyzet. Mondjuk ha egyre drágábbak, akkor én speciel akció után jól fejbelődözném őket, csak a rend kedvéért, meg költséghatékonyságból... :P Végülis, szerep szerint pszichopata vagyok, nem? :P
  • Mr. Perfect
    #8
    Hát ez a grafika rettenetes. Hogy tudnak 2007-ben ilyen játékot kiadni? És mpég esetleg profit-ot is remélnek belőle?
  • Tinman #7
    Szánalmas vagy

    Témához: Csak engem emlékeztet a grafika a Reservoir Dogs-ban látottra? Engine nem u.a.?
  • m4G1c
    #6
    ej, hát ezt én akkor most elkezdem nagyon várni :) iszony' fílingesnek tűnik.
  • Gerbill
    #5
    Nem, az a hátán egy nagy táska, ha minden igaz a bankrablásból származó pénzzel teli.
  • Risu Führer
    #4
    az egyik képen a csávó csak nem egy hullazsákból száll ki?ez majdnem olyan mint a punisherben amikor a koporsóból kiszállva kellett irtani a gyászolókat:D
  • neoG
    #3
    uccsó képen a kis körszakállasnak a rémülettől nem sikerült rendesen megfognia a shotit
  • Balumann
    #2
    Azta ez történet alapján is, képek alapján is nagyon tetszik. Főleg ott hogy kooperatív mód, nem egyedül kell szembeszállni mindenkivel :| Erre nagyon kiváncsi leszek!
  • magyarvok
    #1
    first