24
Térképszerkesztő
  • hzsolt
    #24
    Ezt az oldalt ma találtam, lehet térképészkedni! :)

    Open Street map
  • drob
    #23
    utcaszinten van amit linkeltem, nagyítható is, mentésben nem tudok segíteni
  • repvez
    #22
    Én kb ilyen szintüre gondolok ahol a nagyobb települések is rajta vannak és az egész ország rajta van egy ilyen képen tehát nagyithato lenne.Ugy mint egy GPS térkép ha kell akkor nagyobb részt mutat vagy akár utca szinten is.
    Csak nem tudom hogyan lehetne lementeni ilyet egybe mert a GPSMapEdit nem támogatja a képkiterjesztést.Akkor honnan lehet olyant amit meg is tudok vele nyitni?
    ilyen térkép
  • drob
    #21
    Itt is talász Magyarország térképet
  • Christo
    #20
    wikipédián biztos találsz, vagy googlebe beírod hogy magyarország vagy hungary
    egy példa
  • repvez
    #19
    Esetleg abban tudnál segiteni hogy melyik térképet lehet erre a célra betölteni vagy hol találok ilyet ahol viszonylag egészben rajta van az ország, mert nem igazán találtam
  • Christo
    #18
    Igen meg lehet.
  • repvez
    #17
    Ezzel a progival meg lehet azt csinálni, hogy utcaszintü térképet betöltve berajzolni rajta az utvonalakat és el is lehessen menteni hogy késöbb is látszodjon.Egy olyat akarok hogy berajzolni, hogy eddig merre jártam az országba vagy europába.Vagy ehhez milyen progi kéne?
  • Christo
    #16
    Hát köszi szépen. Bár igazából a hasznosságuk miatt jók. Pl a vonalhálózati térképen szinte minden rajta van ami kötöttpálya és vasúti jellegű. Aminek tudtam, utánajártam.
  • artschi
    #15
    :)

    mindegy, szép munka akkor is :)
  • Christo
    #14
    Röhögni fogsz: Macromedia Flash
  • Checkerboy
    #13
    MS Paint!
  • artschi
    #12
    komoly munka, grat. Mivel készültek?
  • Christo
    #11
    Mindet én csináltam. De ami alá oda van írva hogy a BKV térképe alapján azt csak átrajzoltam. De az új az teljesen az én munkám.
  • CattiBrie
    #10
    Vov! Ezeket tényleg te csináltad?
    Mindet?
    És ezek azok, amik kint is vannak a járműveken?
  • Christo
    #9
    Nézzétek meg ezeket:
    Budapest tömegközlekedési térképei

    Én csináltam őket még régebben. Milyenek? ;)
  • hzsolt
    #8
    Ja, és az utóbbiból a 6-os verzió ingyenesen letölthető, ha jól emlékszem.
  • hzsolt
    #7
    Az ilyen térképekre a Corelt vagy a Freehand-et használják ilyen célokra.
    De érdemes megnézni az Ocad rajzprogramot.
  • Alexease
    #6
    Szabvanyos terkepeszeti formatumokat kezel;)
    Milyet szeretnel, mit kezeljen?
  • gtom
    #5
    valami más?
    ez nem túl jó. valami speckló formátumot tud csak kezelni.
  • Alexease
    #4
    Ez az egyik legjobb, ami a "nagykozonsegnek" is konyen elerheto: http://www.geopainting.com/en/

    Tobb formatumot ismer, de kesz terkepekert, erdemes itt is korbenezni: http://www.geocaching.hu/maps.geo?id=magyarorszag
  • gtom
    #3


    ilyet akarok kb. csinálni
  • B0B0
    #2
    Quark
  • gtom
    #1
    Hali!

    Tud valaki oylan térkép szerkesztő progit amivel topográfiai térképeket lehet csinálni?