7
  • Gerygrey
    #7
    Jajj, mert a T-online megszerzi az adataidat, és jaj megtudják hogy kinek hány kutyája és osztálytársa van, juj, paranoia... Istenem, mennyi ilyen volt amikor történt ez a tranzakció. Párszáz ember látványosan törölte magát, aztán sokáig hangoztatták hogy milyen birka az aki ezt nem teszi. Szerintem meg ti voltatok a legnagyobb birkák, no de mindegy.

    Az iwiw csak olyan, amire az átlag magyar júzernek igénye van. Ki mondta hogy ne regisztráljunk a Facebookra? Mégsem fog átütő sikert elérni, mert az átlag magyar júzernek nem kellenek a Facebook funkciói. Akkor meg minek költene rá a tréonline, hogy az iwiw is Facebook-színvonalú legyen?

    Átlag magyar iwiw-felhasználók. El tudnád képzelni, hogy bármelyikük widgetet telepít facebook-adatlapjára?
  • Komolytalan
    #6
    Attól még működhetne. Pl WoW gazdája is a Vivendi, mégis működik. Mielőtt a t-online megvette ugyanolyan sz.r volt, mint utána.
  • Komolytalan
    #5
    Én akkor töröltem iwiw regem, mikor t-online megvette, és 3 hónap múlva is ugyanolyan sz.r volt. Nem tudom ti miben reménykedtek még - ha akarták 3 hónap alatt is rendeberakhatták volna.
  • Cat #4
    "Ahhoz képest hogy egy multi a gazdája"

    Pontosabban: épp azért.
  • peterx
    #3
    Inkább a folyamatos lassulást és az "ajax error"-okat szüntessék meg először!! Aztán jöhet ez a fejlesztés.
  • Polemius
    #2
    Inkább "fejlesztés" helyett tegyék rendbe az alap dolgokat, mert így csak egy rakás hulladék.
    Aztán utána lehet bővítgetni.

    Persze míg csak azt nézik, miként lehet kivenni belőle minél több pénzt, addig nem is lesz változás (pedig ha picit gondolkoznának, rá jöhetnének: etetni kell a birkát ha nyítni akarják).
  • papabear
    #1
    Uhhh de tuti. Ezek feltaláltak valamit.
    Kapkodják a fejüket. Facebook.com viszonylatban eléggé viccesek így is. Ahhoz képest hogy egy multi a gazdája az iwiw-nek eléggé le van maradva...