8
Kart Attack
  • hunbasser
    #8
    legelőször kert attacket olvastam :D mondom wtf,támadnak a vakondok?
  • Máté94
    #7
    Jó de menemm kelett aludni
  • zoolee
    #6
    QSS legyen!:D Jó ez a game.!
    És konzolra nem is értem minek..-.-
  • Alexease
    #5
    Azert leirhattad volna, hogy az infot es a szoveget egy az egyben a HSW-rol masoltad ide....
  • Prézli
    #4
    Ne olvasd el!

    Hurrá! Blimey átált a nullfizikás árkád dolgokra! Alig várom, hogy az NFS-nél is szürrealisztikusabb fizikát kapjunk. Remélem a PC-sek csak két évvel a PS2-es megjelenés után egy konvertált játékot kapnak majd. GTR2 óta csak romlik az egész, GTL volt az utolsó ahol nehéz volt megfogni egy autót mert eltolta magát. Race07 kanyarodik is helyetted és a BMW-ben beépített (kikapcsolhatatlan) TC őrzi, nehogy migunduljon a fara egy elmért kanyarban... akárcsak a nemtomhányszázlovas Radicalokban amikkel többszöri próbálkozás után sem sikerült megpördülni.

    A PS-es meg Xboxos meg a többi konzolos megjelenés nekem azt sugallja, hogy széles vásárlói réteget céloznak majd. (nem gáz, hogy a mai embernek a gokarthoz is számítógépes program kell?)
    (Nemvok hülye, nem keverem a Simbin-t és a Bimley-t csak valaha együtt voltak és most egyedül valahogy nemmegy nekik.)ű
    Remélem jó lesz, szimulációt már remélni se merek.
  • ldavid
    #3








    link
  • Firerock
    #2
    linkt plz a képekhez
  • Máté94
    #1
    A Blimey! Games egy újabb játék fejlesztését jelentette be. Ezúttal a gokart világába próbálnak majd elkalauzolni bennünket a fejlesztők a Kart Attack munkacímet viselő program segítségével.
    A program megjelenése számíthatunk Playstation3-ra, XBOX360-ra és PC-re is. Így lehetőségünk lesz összemérni tudásunkat más versenyzőkkel a Playstation Network, XBOX Live Arcade és a Games For Windows Live hálózaton is.
    Előzetesen nézzetek meg nyolc képet a készülő játékból.