345




Beowulf: The Game
  • timantes
    #25
    Én folyamatosan tolom , nextgen grafika , pörgős játékmenet , NAGYON HANGULATOS muzsikák , kötelező játék. már 5 órája tolom folyamatosan, emgéri a sávszélességet.
  • dante3
    #24
    Kipróbáltad már? Szerinted is olyan fos a game?
  • grebber
    #23
    Én azért teszek egy probát!
  • Seth
    #22
    God Of War akkor még mindíg tartja magát, jöhet itt Conan vagy Beowulf, ki vannak herélve :D

    Mondjuk a POP nem tudom hogy került a képbe, nem kéne ahhoz hasonlítani szerintem, az ugrabugra gondolkodós játék, ez meg totál hent:)
  • Dant0r
    #21
    Ilyen egy istenverte SZART még nem láttam!

    Összes prince of persiát végigjátszottam, élvezetes volt, de ez valami félelmetesen fosch!
    Gépigény túlzottan magas: 3500+, 2G ram és egy 7600GT nem elég neki hogy mindent levéve (gyakorlatilag a Post-Pricessing-et és a Shadow-t lehet állítani) is szaggat, még gagyin is néz ki.
    Az irányítás meg.. Alig mozog ez a szerencsétlen, van legalább 2 mp "megáll" animáció (gondolok itt arra, hogy elindulsz, meg akarsz fordulni, de nem fordul hanem steptáncol kicsit).
    A csata meg.. a legelső szörnyig vittem el. Inkább felvázolom hogyan kellene, és hogy miért nem megy:

    Szóval állunk egy kis kősziklán, jön egy nagy kék tengeri sárkány. Ordibál, majd bedugja a fejét a sziklára kb. 5mp-ig, aztán eltűnik és csap egyet a farkával, de az akkora hogy az egész sziklát beteríti - instant hp vesztés. KIVÉVE ha belépsz Carnal Rage-be, aminek nem tudom mi a lényege (most kb. annyi, hogy megüthet akárhányszor, nem halsz meg).
    Nos, a stratégia az, hogy le kell ütni valameddig a HP-ját azalatt az 5sec alatt amíg belóg. HA ez megtörténik, akkor meg lehet fogni a fejét.
    Itt kezdődik a móka!
    Van egy ilyen "struggle"-rendszer, ami kéri tőled hogy nyomogassad a jobbra gombot valameddig, aztán a felfelé gombot valameddig.
    Izgalmas, ugye?

    Nos, megfogod, nyomogatod a jobbrát, majd a felfelét. Ez még OK is lenne, ha a megfogás és a jobbra-nyomásra ne csak 1mp-ed lenne. Még az animációt játsza, aztán hirtelen megjelenik a kis nyomogatós-ikon, és hopp már el is tűnt mert "csak" 3x nyomtad le azalatt a gombot.
    De nem adtam ám fel!:)

    Mikor ez sikerül, utána felugrik a fejére, és ismét lehet nyomogatni. Ha nem sikerül, leráz és visszaesel a sziklára.
    Egyszer megöltem egy ilyen lényt, ami a "boss hp"-nak körülbelül az 1/4-ét jelentette.
    Ekkor megjelent két másik!
    Felváltva dugták be a fejüket és csaptak a farkukkal.
    Hja!!! El is felejtettem, amikor a farkukkal lecsapnak egy jó ideig a földön maradsz és nem tudsz csinálni semmit.
    Csupa móka és kacagás, a földön fekszel, teszel két lépést, ismét a földön OWNAGE, két lépés, stb-stb..

    Kár volt pazarolni a sávszélességemet erre...
  • Rage47
    #20
    meg is jött, 5.5 GB. majd nyomjatok képeket, véleményt :)
  • dante3
    #19
    Mondjuk én a PoP-ot nem hasonlítanám a god of warhoz!
    Játszottam mindkettővel, és a videók alapján a kivégzések tényleg god of warra hasonlítanak!
  • mikusmate
    #18
    Na az király... az a kedvenc sorozatom ^^
  • Rage47
    #17
    Annak sztem egész jó irányítása volt. Kivéve a 2. részt, az rajtam kifogott, sztem az a legnehezebb rész. :)
  • wedge31
    #16
    Olyan mint a PoP.
  • Rage47
    #15
    God of War-hoz hasonlítgatják. Az milyen volt?:) Amúgy sztem TPS akció lesz.
  • wedge31
    #14
    Ha olyan lesz az irányitás mint a videokban akkor nekem felejtös.
  • mikusmate
    #13
    Én is kíváncsi vagyok a játékra, kár hogy tudom mi a vége xD (feltéve ha ugyanaz a játék sztorija, mint az óangol versé) Képek alapján nem tűnt rossznak. Amúgy ez inkább valami akció játék, vagy RPG lesz?
  • Rage47
    #12
    Remélem jól megoldják az irányítást, meg optimalizálják is valamennyire.:) Gondolom ez is konzol átirat lesz...
  • reaper4
    #11
    jónak tűnik :)
  • Rage47
    #10
    A trailerek alapján a filmben a szereplők mozgása nem vmi élethű :S Max a párbeszédekben :)
  • z99999
    #9
    jah és a gémhez: sztem a film fényévekkel jobb lesz, de a játék sem lehet majd rossz.
  • z99999
    #8
    lol kicsit sem gyanus, hogy nem gold, mégis van már hozzá pacs:D
    vkit naon át fognak csűrni ezzel...
  • Enosh Chan
    #7
    De a surface-ben is ugy csinalt a kis ize? :D BEOOOOOO
  • Beast Machine
    #6
    Beowuff :D

    Mint amikor böfögök, 'ázz :DDDDD
  • Enosh Chan
    #5
    Kivancsi leszek :)

    +fav
  • romi8 #4
    nekem tetszik
  • Rage47
    #3
    Jah videóban is nov. 13-át írtak. Az meg elég fura, hogy már most van hozzá patch:D
    Egyébént konzolra és PC-re is egy időben jelenik meg, ez is egy jó pont.:)Mert általában konzolra jelennek meg mostanában előbb a játékok.
  • grebber
    #2
    Valahol már megjelent a game!
    Elvileg November 13-ára van irva.

    Már Patch is van hozá!

    Videók képek alapján nekem is nagyon tettszik a game!
  • Rage47
    #1
    Érdekes, hogy még nincs(már van:) topikja ennek a játéknak. A videók alapján nekem tetszik, van benne egy kis Overlord-feeling is, mikor a csapatunkat kell irányítgatni... :)Továbbá tökéletes stresszoldónak ígérkezik...:D Sztem jobb lesz, mint a film.
    Video
    sg.hu cikk