14
  • joebacsi
    #14
    harmadik közepén én valahogy abbahagytam...rájöttem, hogy túl sok időt cseszek el sorozatokkal :)
  • Osikaaa
    #13
    valoban a 4ik evad messze a legjobb az eddigiek kozul:D
    nagyon nagyon ott van
  • Anyaszomorító
    #12
    A harmadik évad legjobb részei azok voltak amikor House vs. Police a többi átlagos (ami ebben az esetben 7/10-et jelent) :-) Persze ez a különbejáratú véleményem. A 4. évad meg .... nem akarom isteniteni de 11/10 :-)
  • Cat #11
    harmadik szezon szerintem katasztrofális volt, azt a rendőrt nem kellett volna behozni a képbe. Idegesített nagyon.
  • Zedas
    #10
    A 4. évad teljesen más mint az eddigiek, egyrészt egy részen annyit lehet röhögni mint máskor a fél évadon, másrészt nem epizodikus jellegű, totál kapcsolódnak egymáshoz a részek.

    Nekem nagyon bejön :)
  • akyyy
    #9
    én egy hülyegyerek kommentjéből már sajna tudom mi az a meglepetés...:(

    egyébként itt egy housos axn oldal
  • BiG G
    #8
    na ezek már inkább :)
  • winnie
    #7
    érdekesnek szerintem is érdekes:)

    nyilván több szett promót csinálnak a sorozatokhoz - kellett nekik valami highfashion. biztos rá lehet keresni a neten.

    a vikodinos csak sima poszter volt, de az s4 minimum 3 fotószettel rendelkezik. naná, hogy a fentieket nem találom elsőre, de itt a másik kettőből egy-egy, amire a sorozat épül..

    http://img219.imageshack.us/img219/2384/season4hq09au8.jpg
    http://img517.imageshack.us/img517/6830/season4hq08mp3.jpg
  • BiG G
    #6
    érdekes, mert semmi köze a house-hoz... amit meg láttam 4. évados promót, az olyan volt hogy house fekszik egy kádban tele vicodin-os dobozokkal, és csak az arca látszik ki
  • supreme
    #5
    én már a 4x07 -et várom, eddig istenkirály a 4. évad is, 3. telelesz nagy fordulatokkal, nem akarom lelöni a dolgokat azoknak akik nem nézik előre de nem az lesz a legnagyobb fordulat hogy dr házunk golyót kapott :) a 4. évad első része pedig egyszerűen istenkirályjoker :D végigröhögtem az egészet :D
  • winnie
    #4
    hehe, a rajongói agy néha kihagy, hogy rémes rímmel feleljek. 5 hónap helyett 2 hónap volt az a szünet.
  • chuck
    #3
    A 5 hónapos szünet minket is érintett, az más tészta, hogy nem a sorozat végén, hanem a kellős közepén kpatuk meg, mai járt .
  • winnie
    #2
    azok 4. évados promófotónak tűnnek. azok voltak ilyenek, asszem.
  • BiG G
    #1
    a 2. és 3. kép honnan származik? mert az biztos hogy nem house promofotó...