64
Szal... (NEM nyúl hozzá! SQJ)
  • hunbasser
    #24
    Motorhead nevű játék már van.
  • Gibor
    #23
    Najó...
    A csapat neve SLModders ez még régi Street Legal modder csapatból maradt meg és mostis ez a nevünk egyenlőre tudtommal és ITT van a project Játékfejlesztés.hu-n és itt SG-n is van topicja.
  • ScarY MAN
    #22
    de akarjuk xD
  • Gibor
    #21
    Most nem akarom megmutatni csekély csapatomat a garázsprojectükről :D
  • skristof
    #20
    philos már jóideje fel lett számolva, volt is belőle botrány. nem volt liszenszük asszem egy csomó fejlesztői szoftverhez vagy vmi ilyesmi..
  • Fenrir
    #19
    Mythis-ből lett a Most Wanted Entertainment.
  • zvaragabor
    #18
    Black Hole Games
    Digital Reality
    Stormregion
    Invictus
    Silent Vertigo

    jatekfejlesztes.lap.hu
  • Drizzthsz
    #17
    Hehe, valahova lehet menni testernek? Eddig csak játékprogramozói állást láttam ilyen körben bme-s hirdetőtáblán, Eido keresett népeket, de annak már egy éve...
  • Dodo55
    #16
    :D

    Amúgy akartam bele rakni AGEIA PhysX fizikát, mert amivel én próbálkoztam sajáttal, az nagyon bugos volt, de még nem jöttem rá, hogy hogyan tudnám a terepet alkotó mátrixot hozzárendelni a fizikai rendszerhez :D

    Mert ugye a bmp fájlból módosítható pálya az olyan feature, amiről nem mondok le semmilyen fizikai engine miatt :D
  • TS Zolly
    #15
    Philos Laboratories
  • blackgamer
    #14
    pc dome devblog
  • [HUN]FaTaL
    #13
    Ask Homework (Pure Pinball), Digital Reality (IG1-2), Stomregion (S.W.I.N.E, Panzerek) , Invictus(1nsane, Street Legal 1-2, CRC), Clevers(Terminator 3, Screamer 4x4)

    egyelőre ennyi jutott eszembe
  • Sephi
    #12
    Nem talalok semmit roluk.
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Phylos Lab, Mythis ?
  • Adam5
    #10
    3D Magic. Ők fejlesztik a RENAISSANCE - Chronicles of Chronia mmorpg-t :).
  • tomy8614
    #9
    http://jatekfejlesztes.lap.hu/#b11234750
  • Sephi
    #8
    Didigtal Reality igen azt kerestem meg , koszonom.

    Masokat tudtok meg?
  • blackgamer
    #7
    egyik magyar gamer siteon van külön egy magyar játékfejlesztők blog, oda gyűjtik a magyar cégek híreit (hirtelen nem találom, nézzetek körül)
  • akyyy
    #6
    digital reality (ipmerium galactica 1, 2 hg, meg asszem az a malacós játék, swine )

    meg van a terep 2 készítőitől az insane.


    meg dodo ifaszimulátora!
  • Adam5
    #5
    Hát ott volt pl a Clevers. Ők csinálták a Terminator: War of the machines-t, meg a Screamer 4x4-et pl. De hogy most mi van velük azt nemtudom :S.
  • Sheltem
    #4
    Ask homework rip?
  • Sephi
    #3
    Nem unatkozas ember. Egyszeruen erdekel. Jelenleg kutatom a piacot es kivancsi vagyok mert magyaroszagon nem leltem masokat es nem hiszem el hogy nincs tobb.
  • Sheltem
    #2
    Sephi te nagyon unatkozhatsz napközben hallod
  • Sephi
    #1
    Sziasztok.

    Elsosorban az erdekelne engem hogy ki mit tud a jelenlegi magyar jatekfejlesztokrol. Pontosan hanyan vannak es vajon miket dolgoznak.

    En ketto ismerek :

    Most Wanted E.
    EnerGames Hungary.

    Valaki tud meg masokat is?