17
  • tnm #17
    egyébként reaper sokban hasonlít a chuck-ra, de ha jobban belegondolok semmi geek, vagy nerd nincsaz előbbiben, leszámítva azt a részenkénti 60 mp-es goggle keresést, ami sztem majdnem minden (18-49 éves amerikai) ember mindennapjainak része
    sőt a szereplők kifejezetten buta, raktári munkások/arufeltöltők
  • tnm #16
    a képválasztáshoz gartulálnék -nem is értem winnie miért nem mondta lejjebb-
    a felső és az alsó képen lévő stáblista is a pilot alapján készült
    azóta egy-egy női karaktert játszó színészt lecseréltek (mindkét képen a balról első leányzó NEM szerepel a sorozatban)
  • Csurika
    #15
    De nem csak ez a szemlélet van, hogy aki pc-t használ kocka. Aki meghallgat egy rock zenét tegyük fel Blink 182, az már emos:S
  • HJPOWER
    #14
    Reaper-t javaslom mindenkinek, nagyon jó sorozat, szórakoztató!
  • archelf
    #13
    The IT Crowd tényleg király, de magyarul nagyon elcs*szték... Angolul felirattal/anélkül iszonyat halálos. Bár a második sorozat már nem annyira kocka, de azért az is eszméletlen.
    Az amerikai változatban nem hiszek. Ha az IT Crowd-ot egy egyszerű amerikai - informatikus - nem érti meg... akkor a sorozat nem fog másból sem állni, mint amolyan szánalmas "amerikai stílusú" - vércikis jeleneteket felölelő - helyzetkomikum halmazból.
  • Sheltem
    #12
    Cikkírónak üzenem, hogy nem nagyobb kockák mint te ;)
  • Cat #11
    Ezekben a sorozatokban nem egyszerű számítógéphasználók vannak.
  • who am I 7
    #10
    Igen, a beszűkült korlátlan idióták, azt hiszik, hogy aki pc-t használ az már csak kocka lehet...Csak velük ellentétben, normális emberek sokkal többet tudnak a világról, és sokkal több emberkével vannak kapcsolatba naponta, mint ezek akik "fikázzák".Kissé szüklátókörűek....Bár tényleg vannak durva kockák...dehát istenem, ilyen az emberiség :) Ahogy vannak alkoholisták,drogosok,és ilyen buta emberkék :)
  • pepe003
    #9
    Igen ez a szemlélet van manapság :(
    Undorító sztereotípia
  • Csaba42
    #8
    Most aki számítógépet használ, az már kocka?
  • marcee
    #7
    Az It Crowd nagyon nagy!!! De valamiért az amerikai verzióban nem hiszek.
  • jtrencsenyi
    #6
    Szánalmas. :)
  • daneelolivaw
    #5
    sztem beválik, engem máris megfogott ez a The Big Bang Theory :D
  • winnie
    #4
    wolowitz a legjobb, mese nincs. a kanapén a baloldali.
  • Flashy
    #3
    van olyan jó mint az IT Crowd?
  • matrix666
    #2
    Az, hogy az sg.hu olvasói mind kockák, és ez most neki jó hír.
  • greg971
    #1
    Hmmmm ... végül is mi a lényeg ? :D