42
Sajnos az új játékok szépek nagyon, de játékélményben nem tudnak sokat nyújtani.

Nektek mi dönti el azt hogy játszotok e-vele vagy nem?
  • tommygear
    #42
    AM EZ A GYEREK AKI EZT NYITOTTA EGYSZERŰEN BETEG
  • tommygear
    #41
    up
  • zeoos
    #40
    Szerintem a játéklémény és a hangulat a legfontosabb.
    Technikai dolgok biztosan követik najd a kor hívószavát, valószínüleg előbb-utóbb a "kisebbek" is felzárkóznak az élenjárókhoz. Azért azt se felejtsük el, hogy bár sokunknak már elég ütőképes gépe van, de azért a legtöbb szülői pénztárcától függő "vérpistike", siralmas masinériákon próbálja a fullos cuccokat kipörgetni.
    Crysis engem annyira nem vágott földhöz, bár a grafika tagadhatatlanul elsőosztályú, de hamar felzárkózott egy csomó útána következő játék. MassEffectben például a karakterek mimikája teljesen levett a lábamról, míg a Turokban pedig nagy általánosságban jól éreztem magam. Frontlinessel és az EnemyTerritoryval is megvoltam elégedve, a FarCry2 hangulata meg maga a csoda. Aztán itt a STALKER CS, hát ez grafikailag és tartalmilag is viszi a pálmát, de ezt már az előző részében is (SHoC) éreztem.
    Nagyon sok jó játék van mostanság és szerencsére egymás után jelennek meg újabb és újabb dolgok.
    Mindent egybevéve a ,ai játékkínálat már olyasmi, mint az autógyártás. Persze vannak csodabogarak, technikai atyaúristenek, de be kell látnunk ... átlagos felhasználás szempontjából már minden mai autó tök jó és csak régebben voltak olyan éles határok, mint a Trabant-Mercédesz összehasonlítás.
  • p15t1
    #39
    Akár végszó is lehetne.
  • tommyg
    #38
    jótopik
  • GCsab
    #37
    Szerintem a Crysis az gagyi... Csak a graffja jó... meg a pálya tervezője :D
    Amivel én mostanában játszok az a Cabal online...
    Ahoz képest, hogy ingyenes, szép grafika, jó játék élmény...
    De még játszok a COD 4-el is... Az is jó...
    Amit én még igazán szerettem az a Lineage 2!
    Szép grafika, kitűnő játék élmény :)
    Maga volt a tökély... Főleg amikor lassú fejlődésű szerveren szinte csak egyedül elvittem egy varázslót 72-es LVL-ig :P
    80 milla Adennával :D
  • GCsab
    #36
    Hello Kitty sorozat 4EVER!!!
  • LordAdam911
    #35
    szavazzatok plzzz.
  • martinho040150
    #34
    CSAK NEM?!!!!!!!!!
    EZ NINCS BEZÁRVA???????,
    XDDDDD
  • RAZOR27
    #33
    Vagy a HALO
  • LordAdam911
    #32
    játékélmény legyen jó, graf nem baj ha nem túl jó.
    tökéletes példa a wow.
  • 89
    #31
    Egyértelműen a játékélmény

    (a Fahrenheit ott van a TOP-10-emben, ahogy a Syberia sorozat is)
  • Brolly
    #30
    Akkor melyikre írtad?
  • Brolly28
    #29
    1× ültem le uncsim gépéhez 10-20 percet játszani vele
    háát mit mondjak nekem túl monoton ez a játék
  • vegicsek
    #28
    De ha írsz bele, akkor meglátogatják, hidd el.Ami kicsit és érdekel topic ott van fav-ba.Legalábbis nekem.
  • n3whous3
    #27
    nem erre írtam, ez látom még él.
  • n3whous3
    #26
    Egyébként bírom azokat a topicokat, amiket csak azért zárnak be, mert már van hasonló. Ez elég ok, de akkor sztem nem, amikor az "eredeti" topicot már mondjuk 1,5 éve nem látogatta senki...
  • Barney Tech
    #25
    [nagy]EZT
  • n3whous3
    #24
    Mafiának azért odabaszott annak iején a grafikája :D. De én is előveszem azt a játékot még néha, mert KIRÁLY :D
  • Shiwo
    #23
    az hogy már volt 1-2 ilyen témájú topic
  • sweech
    #22
    mi van vele?
  • Brolly
    #21
    A játékok hangulata!
  • uv
    #20
    játékélmény elsősorban. a sakkot meg az ultit sem a grafika miatt szeretjük (már aki szereti). ha meg jól is néz ki az csak bónusz.
  • Deajka
    #19
    A grafika mint kiegészítő elem kell, hogy legyen. A fő dolog, hogy a játék koncepciója legyen jó. Többfélekeppen játszható, jó sztori?, jó hang stb. Tulajdonképpen mindenből jó legyen akkor lehet kiemelkedő. Sztem.
    A grafika meg gáz 1 dolog. Most van az, hogy ú apám de graf ez! Csakhogy... Ami realisztikus attól az ember azt várja, hogy olyan legyen mint az életben. Ez szar mivel könnyen kieshetsz a játékmenetből mert látod ám, hogy hú ez de gányul néz ki. Az olyan graf ami nem akar olyan tökéletesnek látszani és engedi a játékos elméjét érvényesülni na az az igazi mert így a grafika "kisimul" és az már nem szab gátat a játékélménynek.
    De ma amikor a konzol piac virágzik a grafika a no.1. A többi a sallang.
    Nincs átmenet felnőtt és gyerek játék között így tehát marad az egyszerűsített változat: mindenki értse. Fps. Lőni azt kész. Meg olyan ,hogy azt mondja egyszer 1 kollégám, hogy az ő kedvenc játéka a mesterlövész. Beszarás. Nem ismertem és kölcsön kértem A gamét.
    Ájj de kínos volt másnap amikor vigyorogva várta, hogy lelkendezzek.

  • Mersant
    #18
    szerintem feelinges, jo a sztori, olyanoknak is bejott akiket egyebkent nem erdekelnek a jatekok...persze izlesek es pofonok.
  • dronkZero
    #17
    Ezt mindig hallom, hogy a Fahrenheit milyen nagyon jó játék. Én semmi egetrengetőt nem láttam benne, a reklámszöveg az elején is kamu (miszerint mindent befolyásolnak a cselekedeteim), ráadásul lineáris, elakadós, idióta akciórészek kombinálva túl könnyű kaland elemekkel amik nem kapcsolódnak össze játéktechnikailag. Miért van annyira oda érte mindenki?
  • martinho040150
    #16
    a Mafia az egyik kedven game-m
    szerintem még most is megállja a helyét grafikailag.
    a játékmenet meg ultrakirály,főleg magyarositással,amikor értjük a történetet
    kiváncsi vagyok milyen lesz a Mafia2
  • dronkZero
    #15
    Elég meddő vita. A játékélmény olyan, amilyen, hullámzik az idők folyamán (pl Doom után jöttek orrba-szájba az agyatlan hent FPS-ek), meg időnként van egy-egy kiemelkedően kurvajó. A grafika meg folyamatosan javul. Tehát ami most olyan szép, hogy leszopod magad, két év múlva elmegy kategória, négy év múlva ronda. Így ami csak szép volt, de szar, azt nem veszed elő újra.
  • Mersant
    #14
    ha szep grafikat akarok nezegetni, akkor megnezek valami animacios filmet, ha jatszani akarok, akkor meg a jatekelmeny a lenyeg, lasd Mafia, Fahrenheit...
  • Qwerty4
    #13
    2 az egyben, az a legjobb :)
  • n3whous3
    #12
    Jaja, ez nagyon igaz, nálam is majdnem min grafikán van, de nagyon jó :)
  • ricsa008
    #11
    nekem sajna a crysis csak min grafon megy de akkor is azt mondom hogy már nagyon rég nem jáccotam olyan jót FPS-el mint a Crysis demoval
  • Beast Machine
    #10
    Morrowind sztem jobb volt játékmenet szempontjából, de valóban nem rossz a TES4.
  • n3whous3
    #9
    És az Oblivion is nagyon jó volt. Csodálatos grafika és az összetett játékmenet. Azt kell, hogy mondjam, hogy a csodáltaos grafika nélkül NEM LETT VOLNA IGAZÁN jó az a játék.
  • Sephi
    #8
    ott a Cod4. Fergeteges jatekmenet csodalatos grafikaval :D
  • n3whous3
    #7
    Szerintem TDU esetében bár nem beszélhetünk fénykép grafikáról (nekem azért nagyon úgy néz ki :DD) de nem is rajzfilm... A textúrák tehetnek mindig mindenről.

    De nem offolok :)
  • blackgamer
    #6
    vannak hibák TDU grafikájában full grafon is,
    amíg nem lesznek a játékok olyanok mint a fényképek, addig szerintem kár szép grafikáról beszélni, addig csak rajzfilmszerű grafika van, ami kompromisszum
  • n3whous3
    #5
    Azért mondjuk egy Test Drive Unlimited estében ha lehet nem adnám alább az igényeket XDDDDD Már ami a grafikát illeti XD
  • blackgamer
    #4
    játékélmény, multiban úgyis minimum grafikával a legjobb
  • n3whous3
    #3
    mindkettő fontos, de ha lehet választani...

    inkább a szarabb grafkó, jobb játékmenet, mint a jó grafkó és szar játékmenet :)