3204
9788344801201527859.gif
  • PíszLávJuniti
    #78
    loál :)

    tényleg, nincs olyan lista vagy oldal, ahol az összes megjelent legó kiadásról vannak fényképek?
  • LeWyTy
    #77
    Én a legózást ezzel fejesztem be.
  • Mike
    #76
    és ennek a tőkesűlyát dobáltuk :)

  • Mike
    #75
    erre meg emlékszem hogy húsvétra kaptam :)

  • DJ Skyline
    #74
    ezt de szerettem, Black Falcon




    ha forgattuk a fogaskerekes részt a tetején, akkor forogtak a légcsavarok, ha meg a mögötte lévő kis fekete pöcköt tekertük, akkor a kerekeket lehetett fel / le húzni, és ezzel együtt a szárnyon a kis lapok is állítódtak ekkor szép nagy darab egy gép
  • PíszLávJuniti
    #73
    ez hány elemes?
  • Pistike 007
    #72
    XD
  • Pistike 007
    #71
    Haramdik: baaszmeeg:D
    Legolandos fílingje van:)
  • Wreck86
    #70
  • LeWyTy
    #69
    Én is imádtam legózni...


  • passatgt
    #68
    Ez se semmi
  • Wreck86
    #67
    hú a 722 összes,mind1ik darabkával de kéneeeeeeeeeeee :(
  • VRSDM
    #66
    és hol van KATA? . késik :]
  • gyuri12
    #65
    ez valóban jól néz ki:)
  • ruffirant
    #64
    nincs gépre valami olyan progi amivel tudok lego cuccokat építeni?(csak hogy jó kocka legyek)
  • Mike
    #63
    hú ez milyen dögös :)

  • Wreck86
    #62
    ez megvan:


    ezt szeretnem volna régen:
  • passatgt
    #61
    Vannak újak is jók

    http://www.youtube.com/watch?v=agnpJVsn_oE
  • PíszLávJuniti
    #60
    aprón láttam legós hiredtést..
  • lippet
    #59
    áááá ez tetszik!:D THX
  • Mike
    #58
    aztán már 20 fölött megvettem a BlackTronból pár készletet, mert tetszett
    ezek uv alatt világítanak

    pl.
  • ruffirant
    #57
    régen nagyon imádtam legozni volt egy egész nagy doboz legom.volt minden félém de a legjobban a helikopteremet szerttem legobol.Most már sajnos nincs időm rá:(((
  • Mike
    #56
    és 912 motorral

  • Mike
    #55
    megvolt: 544 vagy inkább az 555? igen, inkább az 555
    ami nincs itt: 20-as

    jee, 722



    mennyire szerettem volna a 744-est...

  • gyuri12
    #54
    mennyibe fájna ez?
  • Dzsini
    #53
    én 20 felett voltam, mikor megkaptam szülinapra :D
    nagyon jó móka, adnak hozzá egy teherautó instrukciót, neten meg letölthető (volt) egy sportkocsi...
  • gyuri12
    #52
    11 évesen ilyenről álmodtam:)
  • DJ Skyline
    #51
    itt van sok sok készletről doboz scan! csomó kedvenc készletem megtaláltam! [nosztalgiáz']
  • Dzsini
    #50
    nekem a nagy kincsem egy Lego Silver Champion:

    1200 körüli elemszám, 2-3 óra összerakási idő.
  • lippet
    #49
    A vidámparkot megnéztem volna:D
  • Mike
    #48
    kell egy kistesó :)
    öcsém 5,5 évvel fiatalabb, ergo bőven elvoltunk még, amikor én voltam 16
  • PíszLávJuniti
    #47
    Rengeteget legóztunk tesómmal, mostanában nem kerül rá sor év számra :(
    Volt jópár dolog, de amire a legbüszkébb voltam, az a technics helikopter, sok sok elemből. Még jópár technics volt, meg persze sima, a legtöbbből persze csak egyszer készült el az eredeti dolog.

    Később lettek hozzá elektromos dolgok, motorok, stb, mindennek a csúcsa. Remek vidámparkot építettem belőle, ringispil mindenféle áttétellel. De csináltam rajzgépet is, két kapcsolóval azért nehéz rajzolni :O
    Meg persze robotkezet, stb.
    A mostaniak, ahogy elnéztem olyanok, hogy nehéz őket mássá kombinálni..
  • Lyan Kyj
    #46
    Sztem nem az ár magasságával van gond, hanem a tartalommal, amit azért az árért akkor kaptál és amit most kapsz:

    A régi készletekben sok, apró, hasonló elem volt, most áttértek a "valóságosabb", de nagyobb elemekre, amik ráadásul teljesen különbözőek, a készletek nagy része egyedi elemekkel van tele - nehéz egymással összeépíteni őket, mert nem illenek oda.

    Pár éve nyilatkozták is, hogy inkább visszatérnének a vödrös, alap elemes legók felé (azokat veszik rendesen), de nem történt semmi.
  • lippet
    #45
    am tudtok jó magyar oldalt ahol legók vannak?
  • Mike
    #44
    én csinálta, egy-két fotót, simán, analóg géppel
    majd felteszem
  • Mike
    #43
    nézegettem az árakat, annyira nem is vészes
  • F1re
    #42
    nekem volt amikor vonat volt az álmom :D aztan az a vonalkodos genyo azt meg is kaptam emlekszem anno 35 rongy volt :D
    amugy iet is kurvara akartam

  • akyyy
    #41
    dehogy van voltam vagy 10 éves :DSA:DSA:

    vagy idősebb, nemtom, de olyan rég volt h még digifényképezőgépek se voltak igazán:D
  • F1re
    #40
    igy van :) woww nem tudtam bazze regen annyira áá :D amugy is szerettem epiteni meg mindne csak technic legot toltam 5 eves mar diferencia muvet meg oszkerek hajtast csinaltam :D aztan váltot meg mittom en szorakoztam minden szarral volt annyi legom :D de mar a padlason vannak pedig meg mindig legoznek telleg igy 16 evesen :D ha lenne olyna midstormom tuti legoznek mert van 2 dinamos lego motorom amit ugy ertek hogy sima motorkent is muxik meg dinamo kent is ha a 2ot osszekotod akkor lehet mozgatni 1mast :) meg 3 sima motorom meg minden szarom :D izevel hulyultem meg aaaaa pneumatikus szarokkal meg meg meg volt ien vonalkod leolvasos genyom :D az kb a midstorm elodje lehetett
  • Lyan Kyj
    #39
    Kb két éve hagytam abba, sajna mára már nincs rá időm.

    Minden SYSTEM-et gyűjtöttem:)
    A Death Star II (10143) és a Limited Edition-ös Naboo Starfighter kivételével az összes (addig a pontig megjelent) SW-os SYSTEM lego megvolt:)

    De DSII-t mindenképp megszerzem még, addig nem nyugszom, már csak dísznek is.


    Nem csodálkozom amúgy, hogy veszteséges a LEGO, senki nem vesz ilyen árért a gyerekének kb 6-10 nagy elemből álló darabokat. Ahogy már mások is írták, régen, az apró darabkák kora volt a kánaán:)