269
Nibiru
  • The Methode
    #1
    Ez a topic a nibiru nevű bolygóval és visszatérésének kataszrófális következményeivel foglalkozik.Aki tud valami infót vagy érdekli a téma bátran írjon a topicba.
  • 0ppika
    #2
    Erről lehet szó.
  • ZsirosKenyer
    #3
    régen sokat olvasgattam róla, google-ben a 'planet x' szóra keress.
  • cenobite
    #4
    Mind megdöglünk.
  • NeoMaN
    #5
    minden évben nyit neki valaki topikot
    :)
  • The Methode
    #6
    Akkor csapjunk bele elsőnek itt egy kis ízeltő a weben fellelhető infókból:http://www.youtube.com/watch?v=xoWrtZX6J4c
  • The Methode
    #7
    Azért nézzétek meg a videót elég durva.Azt meg nem tudtam,hogy volt vagy esetleg van már topicja,mert nem találtam de azért kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről a témáról,mert előző topicról úgy néz kilemaradtam.
  • cenobite
    #8
    Are you ready?
  • _Vegeta_
    #9
    にびる ? :DDD
    Amugy hulyeseg. :)
  • Pistike 007
    #10
    Lehet hogy fake, mi halandók ezt nem tudhatjuk...:)
  • cenobite
    #11
    Nem tudom, nem vagyok csillagász, vagy ilyesmi, de szerintem ha már most látható távcsövekkel és elvileg 2009-től szabad szemmel is - ami ugye jelzi, hogy közeledik -, akkor azért az már nem annyia hülyeség.

    Mindegy, várjuk szeretettel a 2012-t.
  • Hmuda
    #12
    Azt elfeljtették megemlíteni, hogy a bolygó uralkodójának neve Xenu, aki a DC8-asaival akarja meghódítani a világmindenséget, miközben Luke Skywalker elkeseredetten próbálja ezt megakadályozni, mert Lone Starr már megint bedzsemezte a radart és Optimus Prime már megint elveszített egy pókerjátszmát Galactus ellen.

    /fav (jó lesz néha olvasgatni :-) )
  • Dave John
    #13
    Ha ez a Nibiru egy másik csillag bolygója,akkor hogy képes 3600 évenként ide eljönni, pláne,ha a legközelebbi csillag a Naptól 4 fényévre van?:D Legalábbis én így tudom:C
  • The Methode
    #14
    Én sem vagyok csillagász,de hobbi szinten űzöm és van távcsövem is,de hiába keresném innen még nem látszik csak sokkal-sokkal délebről.Amúgy meg azt hiszem minden lehetséges és ha minden igaz akkor 2009-től szabad szemmel is látható lesz,akkor majd kiderül mennyi volt igaz a most sokak által baromságnak tartott Nibiru-ügyből.
  • Dzson
    #15
    Ez a klímaváltozás oka, nem az emberi tevékenység. Tudóscsoportok kimutatták, hogy hasonló klímaváltozás periodikusan volt a Földön régen is. De a kinti szürke köznépnek ez jobb, mint azt mondani hogy jön egy égitest és megpusztultok. Aki tudja mi következik, az már felkészült - amennyire lehet egy ilyenre felkészülni.

    A sok keresztény arcára leszek kiváncsi, mikor a Jézusuk helyett megjelenik egy szimpla bolygó, és át kell értelmezniük a Jelenések könyvét. :)))
  • Pluskast
    #16
    Ezt tegnap linkeltem be a new world order topicba. Nos érdekes. Tegnap este kicsit elméláztam ezen a kádban:)) Szóval bennem az merűl fel kérdésként, hogy ha erről a NASA is tud - ahogy elvileg a vidó elején írják és nyilatkoztak is - akkor miért csak egy véletlenből hallottam róla? 2012 nincs olyan messze és 2009 meg pláne. Szóval a sajtó ezzel miért nem foglalkozik behatóbban?
  • Pluskast
    #17
    Hmm ezzel kicsit összefügghet Malakiás próféta látomásai miszerint már csak 1 pápa jön azt utánna a világnak sanyi:)
  • SötétBarom
    #18
    Hmmm.. Nemjó, nem jó.. Nem túlélhetőek a körülmények..
    Ja de, megvan! Tengeralattjáró !!! :D
  • Pluskast
    #19
    Akkor kurva sok élelmet halmozz fel:) Ja és lehetőleg egy ruszki alfát szerezz be mert az kb 1km mélyre tud sűlyedni:) Ki tudja mekkora szökőárak lesznek...
  • HUmanEmber41st
    #20
    AZért az internetet sajnálni fogom..
  • Hmuda
    #21
    Ha van is bármiféle valóságalapja (amit én egyelőre nem tagadok), teljesen ellehetetlenítik és közröhej tárgyává teszik ezekkel az UFÓs, Annunakis meg egyéb vér-idióta marhaságokkal (ha valakinek nem volna világos mire is akartam utalni a #12-es üzenettel).
  • SötétBarom
    #22
    Nuff said.
  • Takezó
    #23
    én is azt hittem, hogy valami anime első blikkre:D
  • Frosty01
    #24
    szerintem...hülyeség. nem kéne azért meghalnom ilyen fiatalon :CCC
  • SötétBarom
    #25
    Van esélyed a túlélésre -.-
  • TommoT
    #26
    Valaki le tudja írni a Vatikánról mit írt pontosan? Nem értettem meg teljesen.
    Ez a 2012 egy nagyon érdekes évszám. Ugyebár, hogyha csak azt nézzük, hogy már csak 1 pápa lesz, az eshet 2012-re is bőven, ezentúl a keltáknál is, ha jól emlékszem 2012 a pusztulás éve, és különböző spirituális csoportok is ezt vallják, csak ők teljesen másképp fogják fel, megváltásként és nem is igazán azt vallják, hogy ekkor konkrétan "meghalunk". Ezentúl pedig van az az elmélet, hogy nem sokára mindenki meg lesz csippelve, vagyis ha a Bibliát nézzük, "jelölve" és ez alapján döntik el, ha jól értettem, hogy amikor újra eljön Isten, vagy a végső ítélet, ki élheti túl a katasztrófákat. Lehet, hogy ez a jóslat ezzel összefügg és ilyen közel lenne?
    Tisztáznám mellesleg, hogy én nem hiszem el, se nem állítom, hogy ezek nem igazak. -.-
  • HUmanEmber41st
    #27
    Én majd arra leszek kíváncsi, mi lesz, amikor már szabad szemmel is látható lesz?
    Mit fognak akkor mondani a kormányok-tudósok-újságok?
  • homeless
    #28
    Azt, hogy ez egy bolygó ami x ezer évente kerüli meg a napot, aztán nyílni fog egy topic az sg-n, hogy az nem lehet, hogy ez egy bolygó, mert a kormány mondta. Igazából a cionista zsidók(akik földönkívüli hüllők) építették, hogy kiszívják vele az emberek engergiáit, hogy aztán a 18. dimenzióba továbbítsák.
    Amúgy ezt már legalább 3szor megjósolták, de sose jött be. Mindig eltolják pár évvel idióta indokokkal. Nem a gergely naptárat kell nézni hanem a maják naptárát, utána majd a kínai naptárat, azután meg csinálnak egy nibiru naptárat, stb... És ez így fog menni az idők végezetéig, hogy a sok hülye tudjon nyomozni az interneten. Lassan már minden héten jósolnak világvégét vagy valami hatalmas katasztrófát, aztán ha véletlen bejön, akkor a "jós" büszkén kihúzhatja magát, hogy naugyemegmondtam...

    (remélem 2012-be még meglesz ez a topic, lesz min röhögni)
  • HUmanEmber41st
    #29
    A világvégét általában Jehova tanúi szokták jósolni. Először a XIX.-XX. század fordulójára tették, majd (ez elmaradt :D ) a XX.-XXI. szd. fordulójára helyezték át. Azt hiszem , az is elmaradt, mostmár 2012 be kell, h jöjjön :D mert ezt nem a tanúk jósolják:D :D
  • The Methode
    #30
    Hé,homeless remélem 2012-ben tényleg csak röhögni fogunk ezen a topicon,mert ha frankón beüt az Armaggedon akkor meg mi fogunk röhögni az olyanokon mint te LoL :)
  • Ronny
    #31
    Gondolod hogy az Ítéletnapon pont homeless és a káröröm édes íze fog az eszedbe jutni?:)
  • sz4bolcs
    #32
    miért nem várjuk ki? :)
  • homeless
    #33
    Majd 2012-be a világvége előtti napon küldj egy privit itt sg-n, és ígérem, hogy bejövök ide bocsánatot kérni!!!
  • Pluskast
    #34
    Hát ha tényleg világvége lesz akkor nem hiszem, hogy te 1 nappal elötte itt fogsz ülni a gép elött és sg-t fogy sz olvasni...
  • cenobite
    #35
    Akkor már nem mindegy hogy hol vagy? :)
  • Pluskast
    #36
    Teljesen mindegy

    Bár én szívem szerint egy egzotikus napsütötte szigeten lennék és kortyolgatnám a koktélomat miközben jön a vég:)
  • HUmanEmber41st
    #37
    Én meg inkább valami jó kis óvóhelyen várnám ki, míg elmúlik a vég:D
  • Cef
    #38
    Ugyanezt megjósolták már 2003-ra is, szóval nem hiszem hogy sok lenne az valóságalapja. A csillagászok csak nem számítják el magukat 9 évvel.
    Szerintem kamu az egész.
    http://hetilap.hetek.hu/index.php?cikk=35881
  • Cyberdog
    #39
    Én nem mennék sehová. Ki úlnék a gellért-hegyre. Úgy is csak egyszer láthatnék ilyet az életben.
  • Pluskast
    #40
    Minek? Amilyen utánna lesz a föld... Nem lenne kedvem egy ilyen helyen élni.