10
Új böngésző Firefox alapokon
  • bakagaijin
    #10
    Elég fapados egy darab, van benne pár ötlet, de meglepő mi minden hiányzik belőle. Pl. a media bar egy hatalmas nagy ötlet, félig megvalósíta. Egy közös interface-re hozzá a különböző forrásból származó cuccokra (képek, videók), de akkor miért nem meta-search-öl? Arra gondolok, hogy beirom a keresőjébe mit is akarok, és ő nekem szépen gyűjtse össze a bar-jába a különböző helyekről a cuccokat, mit érdekel az engem hogy honnan jön.

    Másrészt a media bar görgetője hogy akarjam magának kifejezni... egy f.s. Nem lehetne valami human-jellegű interface-t adni neki, egy scrollbart tenni az aljára vagy mittomén. Annyi jó helyről lehetett volna lopni hogyan kell egy jó media lapozgatót megoldani...

    Meg egy csomó site-hoz nincs még meg az interface. Pre-bétának mindenesetre jó, hajrá :).
  • cSuwwi
    #9
    én is ezt használom, de már ketten belinkelték az irományom, nem teszem meg harmadszor :o)
  • Lullaby
    #8
    két napja használom, tetszik! kis iromány róla
  • passatgt
    #7
    Ja, és itt alapból benne vannak ezek a kiegészítők, beleépítve.

    Sry triplaposztért
  • passatgt
    #6
    Flock-hoz is lehet csomó kiegészítőt telepíteni.

    Ez a böngésző azoknak készült, akik rendszeresen használnak közösségi oldalakat, pl Youtube, Flickr, Facebook, del.icio.us, Twitter, blogok miegymás.
  • passatgt
    #5
    Nekem Flash játékoknál szokott legtöbbször lefagyni, illetve idegesít, amikor bezárom, folyamatokból egy jó ideig nem tűnik el.

    Flock-ban ezek eddig még nem jöttek elő.
  • PíszLávJuniti
    #4
    FFhez is lehet csomó kiegészítőt telepíteni.
    De ok.
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    Nekem firefox se fagyott még be...:)))
  • ivjoe
    #2
    Két napja használom, tetszik.
  • passatgt
    #1
    Most próbáltam ki ezt az új, Firefoxon alapuló közösségi böngészőt.
    Első ránézésre nekem jobban bejön, mint FF, eddig nem fagyott le, stabilabbnak néz ki Firefoxnál.

    Alapból sok közösségi kiegészítő van benne, pl Web Clipboard Sidebar, Media Bar(flickr,photobucket,facebook stb...), RSS és még mindenféle jóság.

    Letöltés: http://www.flock.com/get-ready-to-flock/