34
Találkoztál már a hasonmásoddal? Mindenkinek van egy \"ikertestvére\" valahol a világban, hiszel ebben?
  • Wolfsnack
    #1
    Szevasztok!

    Nem régen találkoztam a villamoson a hasonmásommal.
    Tudom hülyének tűnik a dolog de úgy nézett ki mint én csak pár évvel idősebb volt és jobban öltözködött.
    Egyszer egy lányt is láttam aki akár a testvérem is lehetett volna, ha lánynak születek biztos úgy néznék ki. :)
    Ti már átestetek hasonlón?
  • cicai
    #2
    :D
  • PíszLávJuniti
    #3
    Hasonló már velem is történt, akkor úgy gondoltam, hogy tíz év múlva biztos úgy fogok kinézni ahogy ő kinézett akkor.
    A kérdés az, hogy a másik ember is úgy gondolja hogy hasonlítasz rá, vagy csak te ?:)
  • Pistike 007
    #4
    Végülis előfordulhat, ha épp hasonló géntérképű emberrel találkozol. Olyan nagyon sokféle ember nincs külsőre, több nagyobb típus van, és csak kisebb eltérések vannak:)

    Én még nem láttam magamhoz hasonlót, én ritkacsunya vagyok:D
  • kas123
    #5
    én se láttam még magamhoz hasonlót, ilyen jo csávók mint én ritkán születnek :D:D (egóóóó :D:D:D:D:D)
  • Wolfsnack
    #6
    ezt én is így gondolom, van pár "zsáner",
    volt egy dagadt haverom általános suliban jó humorral, most van egy ismerősöm akki dettó olyan, apróbb eltéréssel külsőleg

    de azzal akit a villamoson láttam lehet hogy teljesen más személyiségek vagyunk, viszont külsőleg nagyon egyeztünk

    volt egy nagy szerelmem még nagyon régen, őt keresem a többi lányban is, erre csak akkor jövök rá amikor valami közöset veszek észre, mondjuk úgy mosolyognak
    ez is lehet valami alteregó kutatás

    mit gondoltok fontos az ember életében a saját és mások alteregójának/zsánerének keresése?
  • Wolfsnack
    #7
    :) lehet ezt gondolta: "ilyen csövesül néztem ki fiatalabban?"
  • trogerzsiger
    #8
    Nemtudom, sztem felesleges :-D
  • Pistike 007
    #9
    Szerintem is. Inkább próbálj meg az alteregódtól elkülönölni. Legyél kicsit egyénibb :)
  • ivjoe
    #10
    Engem meg barátnőmet elég sokszor néznek testvéreknek. :)
    Idén tavaszal volt asszem, hogy ugyanolyan pólóban bringáztunk egymás mellett, kislány az anyukájának:
    "Nézd anya, iklek!" :D
  • trogerzsiger
    #11
    Ilyen a két nővéremnek volt, vagyis ilyen helyzet :-) értlemiségnek nem a legmagasabb fokán álló kőmüves nézte őket ikreknek :D pedig nem nagyon hasonlítanak egymásra, amúgy ez az alterego eltér a lelki társtól?
  • PíszLávJuniti
    #12
    Az alteregó kinézetre megegyezőséget jelent.
  • Pistike 007
    #13
    Lelki társ csak olyan ember lehet akit ismersz szerintem
  • PíszLávJuniti
    #14
    ha nem tévedek
  • Pistike 007
    #15
    Nem:)
  • ffxi
    #16
    Kínában mindenki mindenkinek altegerója? :P
  • Kicsikiraly
    #17
    ezt úgy bírom... attól h te nem tudod megkülönböztetni őket, kicsit több időt eltöltenél ott és máris észrevennéd a különbségeket.

    amugy ők is ugyanezt gondolhatják másokról, akik egy országon belül nagyon hasonlítanak.
  • Pistike 007
    #18
    És te alteregója vagy a logódon található tagnak?:P
  • trogerzsiger
    #19
    ahha, akkor az alteregóm még nincs meg :-), de alelkitárs kipipálva
  • Hajnalcat
    #20
    Én láttam itt a fórumom egy gyereket, aki teljesen ugyanúgy néz ki, mint az egyik közeli ismerősöm.
  • cucmalajmc
    #21
    én szemüveges vagyok, ebből adódóan sok ember olyan, mintha hasonlítana rám.
  • cenobite
    #22
    Én hülyét kapnék ha jönne velem szemben egy én.
  • magus
    #23
    nem akarok találkozni velem, szerencsére csak a tükörben látom magam : D
  • GTheo
    #24
    Egyik nap itt ülök a gépnél, egyik codos srác bejelentkezik, és azthittem én vagyok a képén !!! ilyen nagyon közeli "félarcos" kép de nagyon hasonlított rám ! Picit meglepődtem :) Kül léteznek ilyenek, pl van 1 csaj akit mst kinéztem, ma nézem a barátokköztöt és tök hasonlít a zsófira belőle :D az arca egy picit más... :D
  • Vlala #25
    Érdekes téma. Én személy szerint nem szeretnék találkozni az alteregómmal, mert
    a) tutira megijednék tőle;
    b) elfogna a hányinger;
    c) belőlem egy is sok.
  • sweech
    #26
    :D
  • n3whous3
    #27
    Egyik volt osztálytársamnak van egy alteregója. Ismerik is egymást. Tisztára, mintha ikertestvérek lennének :DDD Egyszer össze is kevertem az "eredetivel" a "hasonmást" :DD
  • Pistike 007
    #28
    Bármi megtörténhet;)
  • Taibi
    #29
    Ilyen pont ma reggel történt velem a DunaPlazaban!
    Még beszélgettem is vele egy 5-10 percet.
    A többi ember is tök furcsán nézett ránk.

    Aztán rájöttem, hog egy tükörrel állok szemben, és inkább kijöttem a plázábúl.
  • Pistike 007
    #30
    És visszamentél a gyógyintézetbe.
  • hunbasser
    #31
    :DDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddddddddddddddd
  • Pistike 007
    #32
    Linkcsere?:))
  • Jano
    #33
    Al(te)reg(ó).
  • Pistike 007
    #34
    Who?