39
  • Carbine
    #39
    Ha ez megnyugtat, egy kicsit is... a 2. részben egy Szientológust "Csesztett"
  • bandee1
    #38
    Jó, nekem elég egy pontosan akkor jelenet, amennyi ebben is van egy templomban, csak most legyen zsinagógában. És akkor rendben leszünk.
    De ilyen nem lesz, mert ugye nem divat zsidókat szidni manapság, csak keresztényeket.
  • winnie
    #37
    "ami a zsinagógában játszódik..."

    félrérted. ez a sorozat nem templomban játszódik.
  • bandee1
    #36
    Én őszintén szólva ilyen filmet néznék, ami a zsinagógában játszódik...próbálnék ide-oda kapcsolni, de valahogy ilyet filmet nem találok, csak a keresztényekkel szórakoznak: Heti Hetes élen jár, aztán számos mozifilm stb. Ügyes okos duma, hogy ne nézd, de ha már mindenhol ez van...ha már mást nem lehet nézni, esetleg nem igaztalan kijelentés odabökni, "ne nézd"?
  • bandee1
    #35
    ILyen nem lenne, sőt a Talmudra sem fognak rászarni, mert ezeket a filmeket zsidó provokatőrök csinálják. A hülye majmok meg nézki a "Kész átverést", sőt jól szórakoznak rajta, azt pedig nem is sejtik, hogy az orruknál fogva vezetik őket. Megvezetett szerencsétlenek. Kukába való szar ez.
  • bandee1
    #34
    Na most erre mit mondjon egy normális ember?
    Ideje lenne nemcsak a többmilliárd keresztény embert (többség) gyalázni, hanem mondjuk elnézném szívesen ugyanezt egy zsinanógában. Vagy csak a keresztényeket, keresztyéneket illik cseszegetni? Ez valami új zsidó divat? JA értem, ha valaki zsidókaz izélget, az ántiszemitizmus, de ha keresztényeket, az sikk. Jó, én várom a következő sorozatot, ahol menórát dugnak fel magunak kurvák a zsinagógában, és akkor egálban leszünk...de addig...
  • sKie
    #33
    Nagyon jo sorozat. Ramentem egybol, mikor felbukkant es nem bantam meg. Rengeteget nevettem rajta, nagyon szorakoztato. IT Crowd-ot birom meg ennyire.
  • Scooby87
    #32
    a legkirályabb sorozat amit valaha is láttam...
  • Falatka2003
    #31
    Ugyanez. A sok szemforgató, agyament idióta sátánt kiabálva tépné ruháját, meg szórná a hamut a fejére. Meg perrel fenyegetőzne. Ahelyett, hogy elkapcsol. Miért akarják ezek az álszent bohócok megmondani nekem, vagy bárki másnak, hogyan éljen? Én úgy élem az életemet, ahogy nekem tetszik, "urambocsá'" még szerintem "keresztényibben" is élek, mint a sok templomrajáró szűzkurva. De én ezt nem kereszténységnek, buddhizmusnak, tökömtudjaminek hívom, csak EMBERSÉGnek. Nem kell ahhoz vallás, hogy jó emberek legyünk. Sőt!

    A film meg jó, mostmár ledarálom a maradék 5 részt.

    Egyébként kíváncsi vagyok, arra mit ugrik majd ez az idióta bagázs, amikor Moody megkérdezi a buzi papot, hogy: "Azt akarja, hogy azt akarjam, hogy le**opjon?" LOL
  • braeburn
    #30
    Egyébiránt, ha a Tórát használnák klotyópapírnak, vagy a Mohamed lenne az Útálatos Kép a zsinagóga bejáratánál, vajon mi lenne?
  • HJPOWER
    #29
    Dolgozzon csak az az apáca :)
  • kricsi
    #28
    Kegyetlen jó sorozat, már 3részt megnéztünk a barátaimmal, és nagyon jókat nevettünk rajta.Kellemes volt:)

    Ajánlom mindenkinek! Vannak benne erős poénok, dehát kinek mi...
  • sathinel
    #27
    Márpedig aki ebbe beleköt az bigott. Beleugatnak az abortuszkérdésbe, az őssejtkísérletekbe, és még sorolhatnám. Semmi bajom azzal aki vallásos. Mindaddig amíg nem ugat bele az életembe. Ezért szidják sokan az egyházat, és nem egyéneket, mert vannak rendes normális vallásos emberek, de az egyház még a politikába is beleugat. Még megérteném a felháborodást, ha azt mutatnák amiket csináltak is. Pedofil papok, és lelkészekről szólnak a hírek, stb. ha ez lenne benne még talán. De ebbe belekötni??? Van a tűzoltókról is egy sorozat. Mégsem látom sehol hogy beleugatnának. Rákéne jönni hogy ez egy film, ami az emberek szórakoztatására készült, és nem eggyesek lejáratására....
  • Wittgen
    #26
    Akinek nem tetszik, az ne nézze. Én sem ugatok a sok sületlenség miatt, amiket hangoztatnak, mert van jobb dolgom is. Ott a távirányító, kapcsoljanak át egy másik adóra, aztán csá.

    Ennyi.
  • Sobal
    #25
    sztem nem nagy eresztés...
    azért, mert viccet csinál valamiből, ami másnak az élete, nem feltétlenül jó.
    nekem nemtetszett... mondjuk azért a végét megnéztem volna:D

    de akkor is tisztelni kell sztem azokat, akik hisznek valamiben. én ezt mondom.
    meg érdekes, hogy ha mi ordítjuk, hogy nem vagyunk vallásosak, akkor faxák, vagyunk, de ha valaki ordítja, hogy vallásos, akkor bolondnak, meg maradinak hívjuk vagy kiröhögjük. én inkább azt mondom, hogy nem ordítok semmit, csak hagyjanak békén és én is tisztelem őket. kivétel a jehova tanui. őket nem lehet lekoptatni:P:S
  • Ronny
    #24
    azért ez nem ok nélkül vágja ki a biztosítékot a valóban vallásos embereknél.
  • remark #23
    Miert gondolod hogy kulonlegesek vagyunk? Nem csak a magyar szopja meg. ;-)
  • remark #22
    Nem mennek mar azok se mindenert az utcara. Sot. Valtoznak az idok.
  • Butthead
    #21
    Nem tőzsgyökeres, hanem tősgyökeres! Köszönöm, hogy szólhattam az Úr 2007. évében. :)
  • sathinel
    #20
    Itthon is vannak idióta politikusok akik mindenféleképp szavazathoz akarnak jutni és ha ezt a bigott vallásos emberekkel tudják megcsinálni akkor nyalják a seggüket. Tehát itthon is lessz ugatás.
  • netrunner
    #19
    szerintem jó kis sorozat :-)
  • The Termentor
    #18
    Na és? ki a rákot érdekel? Leszedem a netről :DDD
  • trsi
    #17
    Pont ezt akartam en is irni .
  • winnie
    #16
    na, szép. az utolsó 10 perc elúszott az éterbe:)
  • carville
    #15
    Én most hallottam róla először, de még időben, elejétől néztem, erre a huszadik percnél egyszer csak megszakítják, és jön az Xmen. Bizonyára égtek a vonalak, köszönjük túlbuzgó keresztények. :P
  • BCS pixel
    #14
    ja igen, nem a sorozattal kapcsolatban írtam, nem vagyok vallásos :)
  • BCS pixel
    #13
    mi birkák vagyunk, nem megyünk az utcára, magyart lehet szopatni sajnos :(
  • chronos75
    #12
    dexter meg a nancy is nagy kedvenc, asszem rá fogok repülni de szigorúan felirattal.. a szinkronnal elveszik a cucc felét legalább..
  • Vorpal
    #11
    Itt minden más fa@ságért mennek az utcára - itt sem jobb.
  • Skyline
    #10
    Joh...Amerikában azért is utcára mennének ha a kenyérpirító mellé nem lenne használati utasítás....
    Itt semmi nem lesz...Minek...
  • tunyo902
    #9
    lehet h jo lessz
  • trogerzsiger
    #8
    háát sztem ez hülyeség
  • szanand
    #7
    "És csak egy kérés a hazai keresztényeknek (...) próbáljanak bekapcsolódni a sorozatba annak 2. részénél. Mert megéri. Még nekik is."

    Mer' a paráználkodásról meg a házasságtörésről abban a bizonyos könyvben kifejezetten elismerőleg írnak :)
  • dawinD
    #6
    sztem egy eszméletlen jó sorozat, gunyós intrikás őszinte dumákkal
    de azért az a 12. rész mégis csak azt hozta amit mindenki várt.
    és no spoiler :)
  • Rocko
    #5
    A legutóbbi jó sorozat az HBOn a Mocsok macsók meséi voltak. Nem tom, arra emlékszik még valaki?
    "Természetesen a Kaliforgia nem a kommersz tábort célozza meg, nem a Hősök vagy a Szökés rajongóit várja az HBO a képernyők elé." - Reméljük jó is lesz...
  • 0Speed0
    #4
    Vagy nem...
  • winnie
    #3
    látom remekül ismered a sorozatot:)
  • adrianvadas
    #2
    x Aktak utan xxx aktak feleseg
  • bvalek2
    #1