11
Számitogép prblémák!
  • n3whous3
    #11
    1 gondért nem szabadna topicot nyitni. És olvasd el mit írtam SEGÍTSÉG!!! topicban.

    Nem tom mi a retkes ló o==3-t vártál. Ennyi infóból is leesett mindenkinek, hogy valami elromlott a gépedben. Vidd a szervízbe. Mi nem tudunk ebben segíteni. CSÁ
  • czky
    #10
    Ha valami értelmes kérdést tennél fel, akkor még akadna is olyan ember aki segítene!
  • soulhunter
    #9
    vinyot 0-ázni???
    v mi van?

    format?
    netán particionálás?
    de megprobálhatod,h mexünteted a "winyo" irásvédettségét is...
    nemtom milyen vinyod van,de az enyémen van read only jumper :)

    ha a 0-ra valo törlést 100%-os adatvesztésként kell érteni, akkor az előző soraim a megoldás.
    ha nem, akkor bennem van a hiba :)

    de tuti bennem van, mer nem vágom, mi köze a "winyonak" a monitorhoz... v csak tényleg én vok sik hülye... arcom nagy, sik is vok... jessszus!!! akkor én 1 flatron TV vok :D

    amugy kék a monitor + piros napszemcsi = barna, a kék és a piros mélységétől függően akár feketeséget ad a szem számára.
    de kiprobálhatjátok, ha az 1ik 3D-s filmnek kikiáltott film vetitésekor kaptatok ilyen kék-piros papir "3D-s szemcsit". hajtsátok csak össze, az szééép fekete lesz, bár átlátszo :)

    örülök,h segithettem, bár ez a topic ugyis zárva lesz
  • volfika
    #8
    Ez igazán rendes töletek,hogy ilyen segitö készek vagytok! Köszi
  • NeoMaN
    #7
    Próbáld puha szarvasbőrrel letörölni, a kék napszemcsi helyett pedig vegyél fel pirosat és akkor majd pirosban jelenik meg.
    Esetleg vegyél be valamit, de jó sokat...
    :DD
  • Alexease
    #6
    Mas problemad biztos hogy nincs?!
  • Aspyrin
    #5
    Szerintem lazíts kicsit.
  • volfika
    #4
    Hello mindenkinek!

    Olyan problémám van amiben a segitségeteket kérném szoval van egy gépem aminek az a baja,hogy nem tudom letörölni a(szin=)(/szin)
    red Winyomat O-ra de a monitorom sötétkéken jelenik meg ezt hogyan lehet orvosolni??
    A segitséget elöre is köszönöm!
  • mod
    #3
    Antibiotikum.
  • volfika
    #2
    Hello mindenkinek!

    Olyan problémám van amiben a segitségeteket kérném szoval van egy gépem aminek az a baja,hogy nem tudom letörölni a szin=red Winyomat O-ra de a monitorom sötétkéken jelenik meg ezt hogyan lehet orvosolni??
    A segitséget elöre is köszönöm!
  • volfika
    #1
    Hello mindenkinek!

    Olyan problémám van amiben a segitségeteket kérném szoval van egy gépem aminek az a baja,hogy nem tudom letörölni a red Winyomat O-ra de a monitorom sötétkéken jelenik meg ezt hogyan lehet orvosolni??
    A segitséget elöre is köszönöm!