23
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1085605815
  • Matte
    #23
    azért nagyon ügyes vagy...megkeresed, megtalálod, beleolvasol (vagy nem), rájösz, hogy már van ilyen topik és megnyitod újra....grat...tudod amikor nyitották, akkor még simcity 5 néven futott, utána változtatták meg, mert igen, ez az 5. Zárható...
  • Attila889
    #22
    játékban :D :D :D
  • Cat 02 #21
    ez hol van ? :D
  • Attila889
    #20
    hmmm....de lehet hogy a játékban nem így lesz felépitve...... :D
    A 4 is kb.ilyen volt :D
  • akyyy
    #19
    :D:D:D saját életet él várostök mind1 h te megvtervezed ezt meg azt, ha a "lakóknak" nem tetszi,, csődbe megy a város, keztheted előről.
  • Attila889
    #18
    EA & BP Hozzáad Globális Felmelegítés Fenyegetés Simcity

    Here's egy tréfa új összegzés a közelgő Simcity Társadalom játék. EA és BP van csapat fel tartalmazni éghajlat oktatás a játékben...

    Magyarul: Lesz éghajlat változás a játékban :)
  • Attila889
    #17
    szerintem nem...mert a Sim City 4 se volt felíratos.De ez alapból deluxos változatban fog megjelenni
  • Attila889
    #16
    hát van ez így....A City Life is ilyen volt első benyomásra :)
  • kalapos
    #15
    Jól hangizl.Olyan üresnek tünt minden.Az EA újabban kiadja magyar felírattal játékait.Lehet valamit tudni hogy lesz felírat?A cd galaxis oldala semmit nem ír róla
  • Purga
    #14
    Van kép amin jól néz ki a környezet/játék, de van ami meg elég pff
  • Dragooon #13
    nemtom, majd modik eldöntik, mindenesetre szépen elkezdted
  • Attila889
    #12
    nem....ott normálisan fog mozogni minden.Szerintem te azt a videót láttad ahol éppen készitették a játékot,vagy a félkész játékot mutatták be :)
  • Attila889
    #11
    óóó akkor mi legyen ezzel? :(
    Nehogy már...pedig már örültem neki :(
  • Dragooon #10
    van már topikja
  • kalapos
    #9
    Amit idáig láttam videókat azokon eléggé kihalt volt minden mármint szinte sehol sem lehetett látni sétáló embereket csak kocsikat.A teljes játék is ilyen lesz?Nem tudja valaki véletlenül?
  • John Cena
    #8
    kösz az infót ez kell nekem
  • Attila889
    #7
    Most Nov.16.-án jön.Szóval már nem kell sokat várni rá :)
    Kéne bannert csinálni,meg egy számlálót hozzá XD XD
  • Pistike 007
    #6
    Jólesz!
  • Attila889
    #5
    igen....ha hinni lehet az infóknak akkor még jobb lesz minden.Minden a valós élethez fog viszonyulni.Sőtt még a jövőt is meglehet majd vele csinálni :)
  • Fenrir
    #4
    Mondhatnám éppen ideje, régen volt már SC és már hiányzott :)
  • Attila889
    #3





  • Attila889
    #2
    hivatalos oldal:
    Sim City Societies Hivatalos Weboldal
    S a galaxisneti előrendelés:
    Sim City Societies előrendelés
  • Attila889
    #1
    Sziasztok.Nem találtam róla témát ezért megnyitottam :)
    Csak Sim City 5-ről.Ez meg nem az 5.-ik rész :D
    Nah szal íme a játék infó:

    *A SimCity Társadalmak rendkívül rugalmasan és sokoldalúan használható városépítő eszközökkel rendelkezik. A SimCity Társadalmak páratlan építési eszköztárat biztosít a játékos számára, aki így soha nem látott módon képes kombinálni, összekapcsolni és átalakítani a város építőelemeit.
    *Építsd fel a művészetek városát, hozz létre iparvárost vagy rendőrállamot? vagy amit csak akarsz. Építsd meg álmaid városát! Hozz létre orwelli utópiát, hívd életre a technológia vagy a csendes elmélkedés városát, esetleg egy mézeskalács házakkal és csokigyárakkal teli álomvilágot!
    *Töltsd meg városod egyedi otthonokkal, utakkal, parkokkal és pezsgő gazdasági élettel. Több mint 350 valósághű és gyönyörűen kidolgozott, valódi modellek alapján készült épület az ipari forradalom korától a jelenig és még tovább.
    *Ahogy városod fejlődik, új épületeket oldhatsz fel. Városod fejlődésével párhuzamosan új épülettípusok válnak elérhetővé és segíthetik társadalmadat a boldogulásban.
    *Speciális fényhatások, zene és különleges részletgazdagság ? és a világod életre kel!A SimCity Társadalmakba beépített új rendszer információt gyűjt az aktuális város berendezkedéséről, és menet közben beállítja a világítást, zenét és textúrákat.
    *Hozz létre egyedi épületeket és városokat.A SimCity Társadalmak lehetővé teszi, hogy létrehozhasd saját, egyedi épületeidet, amelyeket aztán ? a városaiddal egyetemben ? az interneten megoszthatsz barátaiddal.

    Várható: november 16.

    Pár kép: