22
PS2 mod chip nélkűl
  • Azirafael2
    #22
    Sziasztok! van egy fejhibás csiptelen ps2-őm. (Ha cdt olvas, dvdt nem, akkor gondolom fejcsere) (SCPH - 30003)
    Ezzel a memor32 nevezetű dologgal megoldható, hogy usb HDD-vel nyomjam a játékokat? Vagy költsek majdnem ugyanennyit fejre?
    Nameg még azt szeretném tudni, hogy a memor32-be van valami chipszerüség, vagy csak a progrmokat kell rá felmásolni?

    ez nem jó helyette? http://us.codejunkies.com/Products/PS2-Memory-Plus-64MB__EF000554.aspx
  • janes75
    #21
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1194112059
  • janes75
    #20
    http://www.ozmodchips.com/memor32-mementoteam-vast-ps2-plug-and-play-modchip-more-p-86.html
  • Banyapapa
    #19
    jaaaaaaaaa jo.
    maxconsole oldalnak a forumát leeht nezni,akit érdekel,mennyire is stabil
  • jaszy
    #18
    Nemnagyon érimeg és nemstabil dolg ezmég! Szerintem!
  • kilcsir
    #17
    de.15,000 Ftért árulja egy ember a vaterán.
  • Banyapapa
    #16
    ennek nem a "utodja" a memento/memor32 akármi?
  • obozso
    #15
    Semmi hír a VAST-ról?Senki nem tud semmit.Egyáltalán nálunk lehet majd kapni?Valaki tud segíteni?Gondolom még tapasztalata erről nincs senkinek.
  • Héeder
    #14
    azt akarom meg tudni én is de azt hallottam hogy olcsón fogják dobálni
    Csak mikor fog bejönni és hol lehetlesz kapni.
    De ha te is tudni fogsz róla valamit akkor szólj
  • Lalli1423
    #13
    Hol lehet hozzájutni, mennyiért??
  • Héeder
    #12
    Én tudom mi az a VAST
  • cenobite
    #11
    Jó, elárulom: sehogy.

    Aláírom, hogy az NTSC játékok miatt szükség lehet mod-ra, de szerintem ez a topic nem az NTSC játékok miatt jött létre...
  • tommyg
    #10
    olyan mint a hóat
  • theone91
    #9
    fel tudna filágosítani valaki mi is ez a VAST?
  • theone91
    #8
    én a ssx on tourhoz úgy jutottam hozzá 937 huf-ér (4000 helyett) mert egy okos elcimkézte a gammát! --->TESZKÓÓÓ!
  • testerlnx
    #7
    Ja, áruld már el pl az Odin Sphere-el hogy játszol mod nélkül? Spec van vagy 60 eredeti ps2 játékom de ebből legalább 10 NTSC-s, és nem jelent meg PAL-ban. Csak emiatt kell chip-elt ps2-t tartanom, aminek persze baromira nem örülök, mert hát a gar az így ugrott!
  • cenobite
    #6
    Szóval ps2 JÁTÉK árak....
  • cenobite
    #5
    Bahhh..... ps2 árak a béka segge alatt vannak. nem igaz, hogy még mindig a warez megy... :(

    (ma vettem teszkóba' Burnout Revenge-t 3k-ért, és a többi EA cucc is ennyiért van, (bár ahogy láttam, akkora a készletük hogy jövő hónapban egy ezresért dobálják majd)
  • timantes
    #4
    huh de szét van kapva szegény fekete ps2 a videón. sajnálom szegényt , amugy trükkös , okos megoldás.
  • zola2000
    #3
    Nem az homebrew/biztonsági másolat. Abban az a jó hogy nem a drágán megvett eredeti lemezeket koptatom.
  • Super Saiyan
    #2
    ha nem az eredetivel játszol, az warez, és a warez itt tiltott (de asszem én vagyok a hülye xD)
  • psg5
    #1
    Vastról egy videó

    Hallottatok már erről a Vast-ról Ps2 konzol mod chip nélkűl is játsza a "mentett" másolt lemezeket.