Lecserélné a BitTorrentet a Pirate Bay
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#10
Szerintem ok hamar el tudnak terjeszteni egy protokolt, ha az tenyleg jobb, mint az elozoek.
Linux nem Win: http://www.unixlab.hu/LNW/index.html gentoo : http://www.gentoo.org/main/hu/philosophy.xml
Jó törekvés, de már így is egy sor p2p protokoll, program csõdölt be. Ha még legalább egy tucat torrentoldal a fejlesztés mögé állna, akkor tuti befutna.
A BitCometben is beindult a törekvés, hogy mindent "ötvözzenek", torrent-http-ftp letöltéseket, nem jött be.
A BitCometben is beindult a törekvés, hogy mindent "ötvözzenek", torrent-http-ftp letöltéseket, nem jött be.
\"meg fog azoknak a száma növekedni, akik bár minden rátermettség nélkül úgy érzik, hogy a nemzet vezéri szolgálatába kell állítaniuk \"halhatatlan\" erejüket\" Mein Kampf, Adolf Hitler
#8
"Emlékeztek a "hõskorra", mikor az mp3 fájlokat jpg képnek hazudta 1 progi?"
Az automatizalas ezt is legyozte. A winamp peldaul nem csak lejatsza oket, de meg meg is jeleniti a kepet, mivel tobbnyire az album kepe van belecsomagolva. Ha egy ingyenes lejatszo kepes felismerni es kezelni, akkor a tobbi program is. Az adatrejtes nem rossz otlet, de ma mar sokkal bonyolulabb mint regen, es nagyobb mertekben terheli a halozatot. (a viszonylag hasznalhato tor sem rossz, csak 1 kbit/sec koruli az atlagos savszelesseg, tehat jelenleg csak szovegek atvitelere hasznalhato)
Az automatizalas ezt is legyozte. A winamp peldaul nem csak lejatsza oket, de meg meg is jeleniti a kepet, mivel tobbnyire az album kepe van belecsomagolva. Ha egy ingyenes lejatszo kepes felismerni es kezelni, akkor a tobbi program is. Az adatrejtes nem rossz otlet, de ma mar sokkal bonyolulabb mint regen, es nagyobb mertekben terheli a halozatot. (a viszonylag hasznalhato tor sem rossz, csak 1 kbit/sec koruli az atlagos savszelesseg, tehat jelenleg csak szovegek atvitelere hasznalhato)
Emlékeztek a "hõskorra", mikor az mp3 fájlokat jpg képnek hazudta 1 progi? A képet ráadásul meg is lehetett nézni, és a megfelelõ klienssel lehetett kiszedni alóla az mp3-at. ( Kamuflage vagy mi volt).
Valami ilyesmi kellene, h a torrent file (fény)képnek, vagy mailnak hazudná magát, vagy valamilyen csevegõprogram adatfolyamának. 1-2 proxi közbeiktatásával FBI legyen a talpán, ha ebbõl valamit kinyomoznak, visszafejtenek.
Valami ilyesmi kellene, h a torrent file (fény)képnek, vagy mailnak hazudná magát, vagy valamilyen csevegõprogram adatfolyamának. 1-2 proxi közbeiktatásával FBI legyen a talpán, ha ebbõl valamit kinyomoznak, visszafejtenek.
A bölcsek nem tudósok - a tudósok nem bölcsek Lao-Ce
#6
Gondolom nem kis munka tisztán tartani a bitang sok torrentet a PBn. Ez mind eltûnne, ha meg tudják oldani ezzel az új rendszerrel.
Hát nem tudom, de én nem emlékszem, hogy valaha is szemetet töltöttem volna le a pirate bay-rõl, ellentétben a kazaa végnapjaival ahol a nagyobb fájlok többsége értéktelen hulladék volt. Persze õk biztos jobban tudják mint én. Valószínûleg csak szerencsés voltam.
Ez így okés, de eszközszinten is kellene fejlesztés, például olyan mobilok, amelyek a P2P mobiltelefonálást támogatják.
Kara kánként folytatom tanításom.
#3
" az utóbbi idõben túlságosan is hatékonyak voltak a zenekiadók és filmstúdiók, illetve az õket képviselõ szervezetek "
Ja, 3 napra sikerült is leállítaniuk a PirateBay-t a rohadékoknak 😄 😄 😄
Ja, 3 napra sikerült is leállítaniuk a PirateBay-t a rohadékoknak 😄 😄 😄
ONE DAY IGNUS WILL KILL YOU ALL
#2
Ha jobb lesz, mint ami most van, akkor jöhet. Már csak a dátum hiányzik. 😄
https://twitter.com/foodlfg