25
  • Totigyerek
    #25
    A fenti képek (legalábbis a bal oldali) a minimum grafikája a játéknak, egy másik cikkben már szerepelt ugyanez a kép. Very high-on egyszerűen fantasztikus. Élsimítás nélkül játszható szebb felbontásban is.
  • calibra93
    #24
    Photoshop? LOL!!!
    Őszintén szólva a képek sokkal csunyábbak, mint a játék valójában!Aki nem hiszi, az tegye fel high vagy very high-ra a beállításokat,és az állkapcsa az asztalt foglya verni,az biztos!!!
    Az igazság az,hogy at unreal 3 motor is csodálatos,gyönyörű, de a cry engine-el szemben labdába sem rúghat!!!
    A képek nagyon csalókák,mert ezt a minőséget a FarCry is hozza simán!!!
    Na és a fizika,hát egy döbbenet.Iszonyatosan jó lessz a Crysis,és persze a FarCry2 is.
    Én kb.23 éve játszok számítógépen/c-16-tól/és ha akkor elém tették volna ezt a játékot,biztosan elszaladtam volna a gép elől :)
  • Dany007
    #23
    igen, ez nekem is feltűnt, hogy azért nem annyira csodaszép mint ahogy beharangozták...
    De akkoris ownz :D
  • Sanyix
    #22
    Na levették végre a képekről a photoshopos utólagos szépítgetéseket? Látszik is... de legalább már a valóság.
  • warrior28
    #21
    Azt írtam...
  • QpaQ
    #20
    konzolba:
    r_displayinfo 1
    Egyébként Xp-n Very High patch-el, 8800GTS, E6600, 2 giga ram 2X-es élsimítás és simán játszható. Vistán very high-on, már akadgat, és ugyanaz a látvány mint xp-n, élsimítást már nem bírja rendesen. Szóval szerintem az egyjátékos kampányt nem éri meg vistán nyomni.
  • Remetix
    #19
    Nálunk is nov 16-tól lehet majd kapni?
  • Dany007
    #18
    elvileg a 4.0-t is támogatja de 3.0 a min asszem
  • szurka
    #17
    lol, a bal oldali kép minimum grafon van:P
  • sweech
    #16
    3.0

  • szurka
    #15
    min 3.0
  • zsoltz
    #14
    én nem várom...hisz oan szar gépem vanhogy nincs miért izgulnom!milyen shader model kell hozzá?2.0 vagy 3.0?
  • szurka
    #13
    hali, hogy köll itt az fps kiiratását aktiválni?
  • Me Ga
    #12
    helyesen: shader, nem pedig shadder.
  • wolruf
    #11
    Nálam AGP-s(!) Ati 1950PRO (512MB), P4 3GHz(Prescott), 2GB RAM, játszható úgy, hogy AA nincs bekapcsolva, de mindent high-ra nyomtam. Ezt asszem 1300 X 800 akármennyin (16:10-es 20" monitor, így ennél lejjebb nem akartam menni, otthon van a gép, fejből nem tudom ezt a felbontást, de nem 1680x1050, az biztos). Nem tudok FPS-t, soha nem néztem, de teljesen jól végignyomható volt a demo, és még szép is volt. Szerintem így nézve nincs eltemetve még ez a konfig. Jó-jó, nem folyik mint annó a Far Cry, de azért nem nevezném játszhatatlannak sem. Szóval ha valaki ilyesmi konfiggal ugrana neki, akkor hajrá-hajrá, játszható.
  • warrior28
    #10
    Nálam GTX órajelekkel üzemelt a kártya a Crysis alatt. 1280x1024-ben minden Very High, kivéve Shader, Árnyék és Post Processing (ezek Highon). 20-40 FPS.
  • Dany007
    #9
    edit: víz highon van lol
  • Dany007
    #8
    Hát nálam már trükközni kellett :)
    Az igazság az hogy 630ig van húzva a gpu. 950ig a Ram. 1500-ra a Shadder. Bár egyik megszállot haverom 1600ig húzza és stabil. szal így :
    1280x1024 ben shadderek medium víz medium obcetc high , ezeken kívül minden VeryHigh és 30-50fps =)
    Sajnos a shadderek húzzák le a legjobban nálam 10-12fps különbség van VeryHigh-High-medium között. És sajnos ezek adják a legszebb látványt is =/ Bár ennélkül is iszonyat :D De érdemes ezt a drivert feltenni. Ezzel még nem próbáltam.
  • warrior28
    #7
    Amúgy nálad hogy megy (mert látom hasonló gépünk van)?
  • Dany007
    #6
    Ez nézőpont kérdése. izlések-pofonok tudod...
    De az tény hogy a CoD4 nagyon király :)
  • Dave0092
    #5
    COD4 ezerszer jobb lesz mint a crysis, grafba nem, de minden másban igen....
  • Dany007
    #4
    Hehe ez egy tesztből kiemelt gépconfig volt :) És 100% hogy az AA húzza le. Dehát ha 8800GTX-en se megy el AA van akkor min ?:D Szal csak ezért írtam be.
  • warrior28
    #3
    Kapcsold ki az AA-t és süvíteni fog! :)
  • Dany007
    #2
    Emellett kiváncsi lennék a többiek véleményére is.
    Olyan téren is hogy egy ilyen gépen :

    Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.4GHz
    eVGA 8800 GTX @ 576/1350/900 + nVIDIA ForceWare 163.71 beta
    2GB DDR2 Geil Ultra+ 800MHz (4-4-4-4)
    Vista Home Premium 32bit

    A játék full graf +16xAA mellett 8fps-sel szaggatott :)
    Persze lehet optimalizállni a beállításokat és szépen futtatni, de akkoris :)
  • Dany007
    #1
    Na már azt hittem egy szót se szólnak róla az sg-n :)