11
  • Epikurosz
    #11
    Nem az örömlányoknak kellene fejlesztgetni, hanem a tisztességes embereknek.
  • chuky123
    #10
    Szép kis csotányroppantok
  • eto demerzel
    #9
    Már látom, hogy a www.wifefederation.com-on az összes khm prostituált pozíciója nyomon követő lesz és ezáltal hány és hány félrelépő férjet fognak hazaérve becsomagolt cókmókkal, fakanállal várni... csak az nm ertem hogyan. a halo a "szolgaltatorol" ad info-t nm a "ugyfelrol". igy nm lehet nyomon kovetni a "ugyfelet".
  • birge
    #8
    Szerintem egy ekkora cipő már magában véve is önvédelmi fegyver... Viszont egy élmény lehet benne járni. Vajon milyen súlyú?
  • Mike at home
    #7
    hehe, majd a stricik jó hasznát veszik ennek
  • Csaba42
    #6
    Hát, elég förmedvények és idejét múltak ezek a cipők, én legalábbis senki olyasvalakit nem ismerek, akinek ez a k*rvás style bejön.
  • Epikurosz
    #5
    az ilyen szolgáltatás inkább EDGE kategória. :-)
  • M0rph3u5
    #4
    ja, meg lassan az lesz, h ha 2 menetet fizetsz, küldhetsz ingyen sms-t a cipőről:D
  • Su0my
    #3
    ezt most úgy érted, hogy a szolgáltatás része lesz monnyuk 5 perc wap?:O
  • Darth Sith
    #2
    azért sztem ekkora talpba egy egész PC belefér. Ha a mobilomban 10ed ekkora helyen elfér sokkal több, sztem egy normál cipőtalpba aksistul is bőven belefér.
  • Su0my
    #1
    Már látom, hogy a www.wifefederation.com-on az összes khm prostituált pozíciója nyomon követő lesz és ezáltal hány és hány félrelépő férjet fognak hazaérve becsomagolt cókmókkal, fakanállal várni...