7
Luigi\'s Mansion
  • Fantos
    #7
    ó vazzzzz és nem lehet visszamenni sehogyse az elsőbe? szívás
  • Dzsini
    #6
    Több befejezés is van - aszerint, hogy megtaláltál-e mindent és mindenkit, hogy mennyi pénzt gyűjtöttél össze, meg ilyesmik.
    Ha egyszer végigjátszottad, akkor nekiállhatsz a második háznak, ami tükrözve van, és jóval erősebbek a szellemek benne (és ezért sokkal több pénzt lehet összeszedni)
    Amúgy ha egy szoba tiszta, akkor tiszta - másik nem megy be oda, csak ha valahonnan átkergeted.
  • Fantos
    #5
    de a szellemek random járkálnak mindenhol nem? szal ha egy szobából kiszedted bemehet oda egy másik nem?
    legyőztem a főbost akkor kezdhetem újra a szellemgyűjtögetést? meg a játékot? o_O
  • Dzsini
    #4
    ha megmondod melyik 49-et találtad meg, a gamefaqs alapján megmondom melyik az 50. :)
  • Tomek83
    #3
    Topik címe lehetne kissé egyértelműbb is,bár ahogy elsőnek megláttam rögtön a Luigi's mansion jutott eszembe. Használd a gamefaqs.com oldalt ott vannak végigjátszások,én már rég játszottam fogalmam nincs hol vannak a szellemek.
  • OiBear
    #1
    Nah azért nyitottam meg ezt a témát hogyha valaki megtalálta az 50. kis ghostot a játék alatt az kérem jelezze:)