34
Viasat3- Soförök
  • Attila8805
    #34
    Azt hittem már megint lesz eme csodás sorozat:)
    Én megnézném szívesen.
  • dvid95
    #33
    csöcsö
    manapság az éli tul az utat akibe nem fut bele egy hülye és apropo ezt most olvastam
    AUTÓZZ! ÉS ÉLD TÚL A HÜLYÉKET
  • Tikal #32
    "mögöttünk is lassan mennek, ezért nekünk is lassan kell menni" :D

    ha belegondolok tényleg ilyen emberek vannak az utakon, csak nem értem ezeket hogyan engedik át, sajnos tul könnyen lehet jogsihoz jutni....
  • Bandi 18
    #31
    Hát vizsgán igen de életben soha :D A hapsinak igaza volt lassú büdös jószágok főleg azok a sárga meg kék villámok XD
  • schrank
    #30
    "soha nem engedünk ki buszt"
  • schrank
    #29
    én ismerek olyanokat akik anno levizsgáztak aztán azóta sem vezettek és jobb is
  • Vlala #28
    PEdig a legtöbbjük ezzel a "tudással" a rutinvizsgán sem ment volna át, nemhogy jogsit szerezzen. Megjátsszák magukat. Az a két "meleg" is kb. annyira meleg, mint én meg a kutyám. :) (Béla Úr ott hülye, ahol van, már a foci sem ment neki, de valahogy benn kell maradni a tévében...
  • schrank
    #27
    én szikráját sem láttam a megrendezettségnek viszont a karakterek valósak tényleg vannak ilyenek az bélaúr vagy ki az egy fasz
  • PyRex
    #26
    dettó, nekem is több ilyen ismerősöm van :)
  • tobias88
    #25
    ez a LEGJOBB jelenlegi magyar sorozat, szétszakadtunk a röhögéstől ISTENI!
  • Cat 02 #24
    hosszú Ő de az a "meleg" páros vicces volt :D
  • akyyy
    #23
    hát én rutinon buktammeg egyszer mert lefulladtam szlalomba. de sok ismerősöm van aki ralli meg autóbuzi ésdicsekedett hogy itt ott vezetett a tesojával, és sorba buknak meg kresszen, forgalomba XDDD
  • Iminyó
    #22
    Nem kötekedni akarok, de gondoljatok bele ezeknek érvényes vezetői engedélyük van! Bármikor szembejöhet veled is egy ilyen köcsög, akkor lefagy majd a vigyor a képedről. Én az oktatóikat/vizsgabizotosokat nem értem, hogy engedhetik át az ilyeneket... Néhol könnyesre röhögtem magam, de csak gondoljatok bele...
  • PyRex
    #21
    azért írtem, hogy minimum :)
  • Vlala #20
    Túlélte, kimászott az autó alól.
    Érdekes, hogy a többi birka - habár jóval többen voltak - nem akarta meglincselni a sofőrt. Intelligencia?
  • Vlala #19
    Minimum a fele? Több az. Nőknél is. De ezzel együtt a műsor baromira szórakoztató, jó látni magamat görbe tükörben :)
  • PyRex
    #18
    szerintem amúgy a férfi vezetőknél baromira látszik, hogy minimum a fele megrendezett.
  • PyRex
    #17
    lol megelőztél, én akartam megnyitni a topicot :)
  • Christiansen
    #16
    Nekem Gyuri(és az oktatója) a kedvencem,"mármint hol középen?".."hegyegyegye-gyegyegye.."..
    és minden alkalommal remegve száll ki a kocsiból:D
  • pzolika978
    #15
    Nagyon komoly ! ÉS ilyenek valóban vezetnek! Ami az aggodalmam,hogy ezek az emberkék autókat nyernek,így az úton is így fognak menni.
  • Magnumrolcsi
    #14
    Első részben szőke csaj főúton 40el.. +
    "Ha mögöttünk lassan mennek nekünk is lassan kell mennünk!" :DD
    "Most nem kellett volna elütni?"

    Második részbe odabasz mikor a két homi a motortérbe keresik, hogy hova kell tankolni. :D
  • autoszimulator
    #13
    Annyi belefér a szórakoztató műfajba :D
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Én tegnap könnyesre röhögtem rajta...ennyi beteg balfaszt honnan szedtek össze...hát ez kész xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Raho
    #11
    Jah van, de a viccest nem pont arra értettem.
  • trogerzsiger
    #10
    Olyan van benne?
  • pajti
    #9
    Tényleg vicces...
    Elgázolni a birkát.
  • trogerzsiger
    #8
    Viasat bekeményített sztem új műsorokkal, ezt még nem láttam de az a taxi kvíz vagy micsoda rohadt jó
  • Raho
    #7
    Szörnyüség, hogy ilyen emberek jogosítványt kapnak. Viszont amit a müsörban csinálnak az vicces.
  • Kicsikiraly
    #6
    idézem: "szörnyűség"

    .. akkor minek nyitsz topikot?
  • Raho
    #5
    Nincs a címével bajom, nem is azt irtam. Csak nyitottam egy topikot a műsornak.
  • ldavid
    #4
    ótósokk
  • akyyy
    #3
    valóvezetés
  • schrank
    #2
    mé mi legyen a címe :
    a nagy vezetés?
    big driver?
    a nagy vezet-Ő ?
  • Raho
    #1
    Elkezdődött a Viasat3-on a legújabb "reality-show"-szerű szörnyűség, ami a fantáziadús "Sofőrök" címet viseli.




    ..::LINK::..