68
Worldwide Boxing Manager
  • Dexantreal
    #28
    És thanks.
  • Dexantreal
    #27
    Ok.
  • HURRICAN
    #26
    Én úgy csináltam, hogy 165 cm legyen a maradék pontot meg egyenlő részben elosztottam a többi képesség között. A skilleknél meg mindet rátettem a fejütés erősségre. A meccseket meg úgy nyomom, hogy főleg fejre üssön. Eddig 4 meccs 4 KO
  • Dexantreal
    #25
    Grat hozzá.
    Én még mindig nem vágom a géjmet és nem is játszottam vele mostanában.
    Mindig leverik, bármilyet gyártok.
  • HURRICAN
    #24
    Toltam egy kicsit a játékot és az általam "gyártott" játékosnak volt egy elég érdekes mérkőzése: KO val nyert az első menetben de úgy, hogy előtte kétszer padlón volt alig hittem a szememnek :D
  • Dexantreal
    #23
    Jöjjön.
  • Unreal1942
    #22
    Inkább egy Fight Night jöhetne PC re. Ez az egy érteles játék volt az Xbox360 on :P
  • Dexantreal
    #21
    Football Manager.
  • PiszkosFred
    #20
    Igen. Minel jobb az edzod, annal hatekonyabb az edzesmunka. De az edzes kapcsan be kell allitanod azt is, melyik kepesseget gyakorolja (kis boxkesztyu ikonokkal). Mar a kezdesnel erdemes egy jobb 5-6os trainert felvenni, meg akkor is, ha draga. A szemelyzet tobbi tagja lehet alacsony, de edzobol kell a minoseg :) Fejlodni egyebkent lassan fejlodik, nem egy honap alatt, ezt is kalkulald bele.

    ui: FM? miaz?
  • miki36
    #19
    Szerintem is nagyon el van találva, jó kis gamma.:)
    Sajnos eddig nem nagyon láttam vért és sérülést 3D-ben, de ez legyen a legkisebb gond.
  • PetMaldini
    #18
    Sziasztok!
    Letöltöttem ezt a játékot, hát simán one of the best az FM mellett :)
    Csak egy dolgot nem értek (lehet mást sem, csak még nem fedeztem fel): az edzés. Beállítottam, meg minden, és nem fejlődött, van egy egyes edzőm, és ennyi, ez lehet az oka?
  • Dexantreal
    #17
    biztos
  • romi8 #16
    nem ennek hanem egy időben veled egy másik játéknak
  • Dexantreal
    #15
    Te is nyitottál neki? Kereső nem dobta ki :P.
  • Dexantreal
    #14
    Thanks infot.
  • Dexantreal
    #13
    Ezek szerint nem csak én.
  • PiszkosFred
    #12
    Erdemes alacsony koltsegvetesu edzokkel, orvosokkal dolgozni eleinte, es olyan meccseket vivni, ahol a kihivott max 5-10 helyezessel van az adott boxolo elott. A lenyeg, hogy nyerje a meccseket, es nojjon a box club reputatacioja. Nomeg, igy egyre jobban eladhato lesz majd a meccs a mediaban, jegyeket jobban veszik, stb. Bar ketsegtelen, hogy nagyon pengeelen tancol a klub nalam is :

    Hasonlit a jatek a Universal Box Managerhez (aminek az elodje egy kb 20 eves c64es box manager), sz'al a taktika itt is hasonlo. Bar a gazdasagi reszt eleg jol megvaditottak most, tenyleg esznel kell lenni.
  • romi8 #11
    hát ez a topik is hamar meghalt. mint az enyém
  • Atti12
    #10
    jó kis játék de rohadt nehéz :D Állandoan csődbe megyek.
  • Dexantreal
    #9
    Én hamar csődbe megyek :S :S, már másodszor kezdtem újra eredménytelenül.
  • nagy hős
    #8
    így elsőre nem rossz bár még bele kell szokni :D
  • Dexantreal
    #7
    Ha a pankráció topikba bejössz, útba igazítunk, hogy hol nézd.
    Ha érdekel.
  • trogerzsiger
    #6
    Biztos.. nemnézek pankrációt:D
  • nagy hős
    #5
    nah ez nekem új, megcsekkolom :)
  • Dexantreal
    #4
    Ja meg Matt Hardyt.
  • Dexantreal
    #3
    Az is.
    hangulatos zene szól a géjm alatt, plusz a menüben Are yoooouuuuu reeaddy to ruuumbleeeeee????
    Komolyan, mint a pankrációban a Main Eventnél az a híres bemondó beharangozta Hollyfieldet és MVP-t, nah ugyanígy a menüben is.
  • trogerzsiger
    #2
    Jónak hangzik
  • Dexantreal
    #1


    Kijött egy box géjm, mely a Worldwide Boxing Manager névre hallgat.
    Hasonlít erősen a felépítésében a Football Managerhez, hisz induláskor női, avagy férfi karaktert lehet váalsztani, két kép áll rendelkezésünkre.
    Utána belehet állítani a karakter származását, a klubbot, aztán bumm, bele!
    Igazolni kell egy teljes csapatot, kik a leendő boxolókat tartják fitten és intézik a dolgaikat: ez a része engem nagyon az NBA Live sorozatokban lévő hire trainer, scout és satöbbire emlékezett. Megad nekik az ember x összeget és vagy elofgadják, vagy nem, de általában az a jó nekik, ami a piacon lévő ár ki van írva.
    Utána ki kell választani egy helyszínt és az ellent, aztán egy remek 3D-s tévé show keretében lebonyolítják nekünk a meccset, mi spectatorként nézhetjük.
    Taktikát, ilyesmit lehet állítani.
    A játék lényege, hogy minél profibb csapatod legyen, ismert legyél, a boxolóid is a világ box elitjébe tartozzanak.

    Szerintem érdemes kipróbálni és sokat se foglal nagyon.
    Ja, én boxolómat első menetben kiütötte egy lengyel KOval lol pfff.
    Nem adom fel.