37
Megy a gőzös
  • roldzsok
    #37
    kössz
  • nagykispeter
    #36
    Hát ahogy látom elég vegyes a vélemény.Szerintem ez is annak fügvénye ki milyen tipusú filmeket szeret.
    Azért lehet egy próbát megér.Oldalakon még sehol nem találtam.
    A magyar film azért nem mindig rossz van elég sok jó is (Abigél,Egri csillagok stb.)
  • Seten
    #35

    Ez elég buta kijelentés volt! Ne nézze meg senki csak mert neked nem tetszett? Akkor vlszleg senki másnak sem fog? :)

  • Seten
    #34
    OFF
    Hogy lehet a barátnőd ha még ez az első randitok? (vagy az interneten jöttetek össze?)
    :)
  • akyyy
    #33
    nincsennek előitéleteim, láttam párat, a alapján itélek, és az a legoszabb mikor olyan filmet nézek meg amiről szintén mondom hogy szar igaz látatlanba, megnézem, és szar, nah az kész.
  • akyyy
    #32
    te is barcikai vagy?
  • PrisonMan
    #31
    Ma néztem meg a filmet:
    Eeeez baromi jóóóó!
    Rengeteg poén van benne!!
    AKi meg fikázza a filmet az pedig biztos nem értette vagy még nem látta csak jön ide fikázni...
  • takysoft
    #30
    ja, és mielőtt mindenki elkezdi gondolkodás nélkül "fikázni" a magyar filmeket, vessen egy pillantást A dvdbolt magyar részlegére
  • takysoft
    #29
    Sajna a magyar film is olyan, mint a magyar foci.... valamikor jó volt, de arra senki se emlékszik itt a fórumon(fórum főoldalon meg lehet tekinteni az átlagéletkor statisztikát....)

    Igen... volt az a mancheseter koplárovics dolog....(foci)
    Igen, volt a Miniszter félrelép....(mert az azért lényleg nagy volt... majd megszakadtam rajta:D)(film)

    De azért azt ne feledjük, hogy az egyfőrejutófilm/minőség skálán az amcsik se túl jók:D csak ők SOKKAL több filmet csinálnak:D
    Magyarországon készül 3-4 évente 1 igazán jó film.
    Ott meg évente 2-3 db... olyan igán jó télleg csak ennyi.

    Bakterházzal ne nagyon ugrájunk, mert már közel 30 éves filmecske(79-es), a készítők közül talán már senki se aktív művész...(max aki abban még gyerek volt:D)

    Utóbbi időben talán még a Valami Amerika volt jó. (NAGYON koppintás, és amerikamániás film, de legalább élvezhető)

    Ha meg valaki felhozza az Üvegtigrist (már megint), azzal nem állok szóba... rosszabb, mint a Borat...
  • Rundstedt17
    #28
    Senki ne nézze meg nagyon rossz film egy tipikus magyar film a legrosszabik fajtából...
  • Voltan
    #27
    A Bakterházat nem ő rendezte, csak játszott benne. És az tényleg alap.
    Amúgy én sem értem, mi a fene van a magyar filmekkel. A régi időkben kegyetlen jó filmeket csináltunk, ragyogó szatírákat, vígjátékokat. A rendszerváltás után is volt egy hullám nagyon jó filmekből (pl. Csapd le csacsi, Roncsfilm, stb), de kb. 96-97 óta agy nyomorult jó filmet nem csináltunk. Es ez röhej.
  • Kicsikiraly
    #26
    komolyan mondom... mi bajotok a magyar filmekkel? eleve ilyen előítéletekkel éltek? én igenis hiszek abban hogy a magyarok nagyon is jó filmeket tudnak összehozni(pl.: Zsiguli, Moszkva tér). ma láttam ezt a filmet és igenis jó volt, lehet rajta rögögni, nekem tetszett, érdemes megnézni. szvsz.
  • mama2
    #25
    ÉÁn pont ott élek ahol forgatták:). Még nem láttam, de biztos megnézem már csak azért is, mert ott forgatták ahol élek:).
  • Vardar
    #24
    Na jó tegnap nyílt meg.
  • Vardar
    #23
    ÖÖÖ... Honnan a f*szomból tudjam, hogy milyen a film.? Koltai jó színész(szerintem). És ma nyílt meg a topik. Hát mégis honnan vegyek infót ha nem az sg.hu szerető közösségétől??? Amúgy meg már lemondtam a randit.
  • Brolly
    #22
    uhh, hogy jutott eszedbe ilyen filmre beültetni szegény barátnődet, főleg első randin?
  • Vardar
    #21
    Azt mondjátok, hogy szar? Ma viszem erre a filmre első randira a barátnőm.
  • Daza500
    #20
    Koltai-tól én eddig 1 jó filmet se láttam, már amit ő rendezett...
  • Prince of Máté
    #19
    De, az Indul a bakterház az jó volt :D
  • akyyy
    #18
    1 magyar film SE
  • killecske
    #17
    Pont most jöttem haza a mozibol nekem annyira nem tetszet de a barátnőmnek igen bár Ő alapból szereti a magyar filmeket.
    Egy jegyet sztem megér bár Te tudod...
  • Shadow_THH
    #16
    a kérdés: látta e valaki, és érdemes e letőmegnézni

    hátha nem találtam ki a választ
  • soulhunter
    #15
    a Legényanya c. film volt igazán nagy,hihetetlenül idiota, itt-ott fárasztó poénokkal, de azon tényleg lehetett röhögni, hiába fekete-fehér :)
    a bakterház elbujhat :) persze ez csak szvsz.

    Amugy most ez a gőzös miről is szol? mer ha tényleg van benne többségben lévő kisebbségi (eleljé -re célzok a visszaolvasottak alapján), akkor inkább kihagyom :)
    a 8ker is ócska volt, nemtom, mire volt az jo...

    bocsi, ha itt kérdezem meg,h miről szol ez a film, de annyira nem méltatom a mai magyar filmeket, hogy megnézzem a hivatalos oldaljukat :D
    azzal csak a sávszélességet és az időm pazarolnám :)
  • akyyy
    #14
    Azt olvastam nem is tudom hol, hogy ez az indul a bakterház nemhivatalso folytatása:|
  • Lacee
    #13
    azért az Indul a bakterház és a Sose halunk meg ott vannak ám...
    igaz, egyik sem mostanság készült.
  • zmeor
    #12
    elég lesz ezekből a szar magyar parasztfilmekből...
    nem láttam normálsat még tőlünk.. miért kell mindig a parasztságát az országnak reklámozni?
  • akyyy
    #11
    multiplexekbe lehet. de nálunk nem hiszem hogy igy van.

    az is igaz szinte 1 magyar filmen se voltam moziba (kivétel sulis filmek, pont tegnap néztük az 56 csepp vért, hát kár volt:D)

    erre el akartam menni ha tényleg itt lett volna apremier, de nem igy volt, igy a filmet sose nézemmeg
  • Aspyrin
    #10
    Hasutasokat láttam, de már nagyon megbántam :/
  • takysoft
    #9
    kópia.... izééé digitális mozizás kora:D legalábbis 2009-es meghosszabbított határidővel tudotmmal.

    Filmről: Miába vigyorog olyan kedvesen a MyVip-en a Koltai barátunk, sajnos színész és rendezői tehetsége még a magyar átlagot is aláássa.
    Tényleg, egyetlen jó magyar filmet se láttam, amihez köze volt az ürgének.
    Kivéve talán a Miniszter félrelépet.... az nagy volt. de azóta nem s nagyon láttam élvezhető magyar filmet. (Csak sex és más semmi-t ajánlották, de azt nem láttam, így nem tudok véleményt mondani).

    Hiába Gesztesi, hiába Pindrocs, hiba Szabó Győző, meg Pogány Judit... akkor is ott van Koltai Róbert... (akivel nem tudom mi a baj, mert nem vagyok kritikus, de érzem, hogy nem jó.... nagyon


    Így ezzel e nemes egszerűséggel végeztem a filmmel és a topical is:D
    Esetleg meg kéne nézni a Hasutaokat... hátha Szőke András, Badár meg Hernádi többet tudnak "vasutas" ügyben:D
    sőt... majd össze kéne hasonlítani... egyiket se láttam. de előre félek:D
  • Mr_no_NaMe
    #8
    Nekem az a eleldzsunyior gyerek vette el a kedvemet tőle :S
  • jefferson83
    #7
    Láttam az "így készültet", de a filmre valahogy nem kaptam kedvet.
  • rotator
    #6
    Kapitalizmusban élünk már egy pár éve, min csodálkozol? :)
  • akyyy
    #5
    Felháborító ez a film, főleg a reklámkampányja. Először tele volt a média, hogy megtalálták a barcikai ősanya leleteit itt a város egyik ásatási helyszinei. Majd később közlik, hogy az egész kitaláció, azért volt, hogy felkeltség az érdeklődést a flm iránt. Az hogy rontották a város hírnevét, ki nem szarja le...

    Persze igéretett tett a kedves Koltai, hogy majd a városban lesz megtartva a díszbemutató, a premier, az össes szereplővel és főbb készítőkkel...

    Naná hogy nem így történt.

    Majd valamikor fél év múlva jut el hozzánk a film, mire az egész kóia annyira tönkremegy hogy kétszer ttira elszakad a film a vetítés közben.

    Megnézhetném valami jobb moziban is miskolcon, de 800 ft-ot azért se fizetnék érte, hogy egy letöltött dvd-n megnézzem...
  • mod
    #4
    Még nem láttam, de el tudom képzelni, milyen. Sajnálom, hogy ilyen "semmitmondó" magyar filmek készülnek, és ilyenekre megy el a pénz. Kéne egyszer valami igazán jó nagyjátékfilmet készíteni. Mert gondolom, ez nem lett olyan profi, hogy kimegy a cannes-i filmfesztiválra...

  • Mr Csé
    #3
    :O
  • Super Saiyan
    #2
    hadj mennyen xD
  • nagykispeter
    #1
    Látta e valaki moziba ezt a filmet?
    Ha igen akkor hogy tetszett?