18
A Riddick írója készíti a Sin City játékot
  • Pepsi Twist
    #18
    sztem ebből nem lesz játék...
  • reaper4
    #17
    ennyi az infó...
  • Pepsi Twist
    #16
    :/
  • Shiwo
    #15
    passz
  • Pepsi Twist
    #14
    ?
  • Pepsi Twist
    #13
    Hali valami info most? már eltelt 1 csomó idő :P
  • Pepsi Twist
    #12
    kár.............
  • AntiHero
    #11
    no
  • Pepsi Twist
    #10
    semmi info?
  • Pepsi Twist
    #9
    BUÉK!

    Valaki valami infót tud?
  • Pepsi Twist
    #8
    ja meg az első konzol... az is fekete fehér volt az első játékkal :D
  • Apus
    #7
    Volt fekete-fehér game, asszem a Noir című kalandjáték. Valamikor az őskorban.
  • AntiHero
    #6
    Én nem tudok róla.
  • Pepsi Twist
    #5
    Fasza lesz... (én a filmet 5x néztem meg 1 hónap alatt)
  • Coco
    #4
    volt már egy sincity game rég, nem?
  • viktor9999
    #3
    De most gondolj bele nincs egy fekete-fehér játék se (ha meg van akkor meg csak nagyon kevés) milyen poén lenne egy ilyen... :)
  • Fido4life
    #2
    hát nagyon remélem hogy nem csak egy fekete-fehér effektekkel teli hentet fognak alkotni, hanem belecsempzéik a film remek hangulatát is :)
  • AntiHero
    #1


    (Eurogamer) Flint Dille, a The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay és a Dead to Rights "forgatókönyvírója", Flint Dille felügyeli a készülő Sin City játék munkálatait. Na jó a felügyelet mellett a dizájn kialakítása és az írás súlya is Dille vállat nyomja, aki Frank Miller országos cimborájaként ismert. Állítólag a képregényhez/filmhez méltó elemekkel tuszkolják tele a játékot és természetesen egy maréknyi ismerős arc is feltűnik majd a játékban. Lesznek friss husikák is, akik borzalmas kínok között fognak elhalálozni, vetíti előre a leendő történéseket a páros.

    Az egyetlen lehangoló tényező a Red Mile, aki eddig a frenetikus Jackass: The Game c. mesterművet tette le az asztalra...
    By:Hardwired


    Hát ha fele annyira jó lesz csak mint a film, akkor is nagyon nagyon várom:)