17
Adrenalin2:Rush Hour
  • Attila889
    #17
    valami hírt tudtok róla?Én semmit se szinte :S
  • Attila889
    #16
    hopsz..sorry.Rossz a kereső
  • Balintrial
    #15
    hopp
  • Attila889
    #14
    hát én még nem játszottam vele.Én a full-t várom angolul :D
  • Attila889
    #13
    áá thx :D
  • Dragooon #12
    jobbkattintás a képre és megtalálod a linket.
  • hykao #11
    Én már kb. egy hónapja belekukkantottam a teljes orosz verzióba. Engem nem nagyon győzött meg, amolyan újkori NFS fílingje volt, oroszos köntösben... :) Viszont Moszkvát egész jól lemodellezték, és ami még tetszett, az a játékbeli orosz rádióállomások, illetve élő rádióadások is választhatók (online).
  • Attila889
    #10
    Magyarországon angol nyelvüen kapható lesz én úgy tudom :)
    De még nem jött meg :D
    Warez verziója meg nincs
  • Attila889
    #9
    én nem találtam képeket pedig keresttem ezerrel...te hol találtál? :DAmúgy látszólag nem rossz ;)
  • Truck Driver001
    #8
    Nézzük a gépigényt..

    Minimum system requirements:
    CPU: Pentium 4 2GHz (or compatible).
    Memory: 512Mb RAM.
    Graphics cards: nVidia GeForce 6600 128Mb or ATi Radeon 9800 128Mb.
    HDD space: 3 Gb on your hard disk.
    Operation system: Microsoft Windows XP SP2, DirectX 9.0c.

    Recommended system requirements:
    CPU: Intel Core2 Duo 2.2GHz or Pentium 4 2GHz with Ageia PhysX.
    Memory: 1Gb RAM or above.
    Graphics card: nVidia GeForce 7800 512Mb or ATi Radeon 1900XT 512Mb.
    HDD space: 3 Gb on your hard disk.
    Operation system: Microsoft Windows XP SP2, DirectX 9.0c.


    Nézzük a képeket:





    És akkor mi most 2007-et írunk."Csodálatos" gfx.És mit követel,hogy ne legyen ocsmány,hanem csak csúnya:(
  • romi8 #7
    nálam a demó orosz nyelvű
  • Attila889
    #6
    s ha jól értelmezem megjelent egy demo is hozzá:
    DEMO
  • Attila889
    #5
    Nah találtam infót s videót is:
    A címből adódóan főleg a csúcsforgalom kellős közepén kell majd versenyeznünk, de az éjjeli mutatványok, gyorsulások sem maradnak ki. A dugókat azonban jobb lesz elkerülni - csakúgy a zsarukat :) A verseny során szabadon választhatjuk meg az útvonalat, a napszakok dinamikusan váltakoznak, valódi törésmodellt kaptak a kocsik, amelyekből 25 található a játékban. Az idő előrehaladtával a szerepjátékos elemeknek köszönhetően fejleszthetjük bizonyos képességeinket, ami jobb kormányzást vagy nagyobb sebességet jelenthet. Akár multiplayerben is kipróbálhatjuk majd magunkat. A játék megjelenési időpontja egyelőre nem ismert, de íme egy videó:
    Videó/gamestar
  • Attila889
    #4
    amúgy az ára 4990 Ft.A várható megjelenés: 2007 Szeptember.Mégis rákérdeztem és azt mondták hogy még nem jött meg :D
  • Attila889
    #3
    jah....és sehol semmi infó...az 1.részével sincs semmi...lehet oylan tré játékról beszélünk? :D
  • soma22
    #2
    ezigen
  • Attila889
    #1
    Sziasztok.Nemtom ti hogy vagytok vele de lesz egy PC-s játék.Elméletileg 2007:Szeptemberre ígérték.A CD GALAXIS katalógusban van benne.Sajna képet nem találtam. :(