15
  • Wittgen
    #15
    Inkább szégyen, hogy a mai világ átlag magyar embere Győzikére veri a nyálát, aki ostoba, mint a tetű, az meg megint minket minősít, hogy egyesek a saját műveletlenségükből/idiótizmusokból így meg tudják szedni magukat. Mindez miért?
    Mert a sok f*sz magyar Győzikét bámul. Bár ennek a hátterében talán az van (legalábbis remélem), hogy az emberek szeretnek náluknál hülyébbeken röhögni, addig sem jut eszükbe saját sanyarú sorsuk.
  • banok
    #14
    csak irigy vagy.
  • drizzt1666
    #13
    "Kiszivárgott a Győzike premierjének tartalma"
    Kész, itt a világ vége
    "Ahogy az a homoszexualitással és a tökfőzelékkel is lenni szokott, általában a leghangosabb ellendrukkerek a legnagyobb rajongók..."
    Ezt meg egyenesen kikérem magamnak
  • bitbandita
    #12
    Ez szánalmas
  • Hellion
    #11
    "Kiszivárgott a Győzike premierjének tartalma"

    -Nemhogy egy kis gáz szivárogna annak nagy mamlasznak!
  • NEOreg3
    #10
    hihetetlen, hogy valaki ezt viccesnek találja, engem inkább idegesít, hogy egy buta ügyetlen, tehetségtelen embernek ekkora sikere és vagyona van:(
  • kanduhr
    #9
    Hát én rühellem, szar egy műsor. és ezt az alapján mondom, láttam egy-kér részt. Egy idő után már a reklámnál is arrébb vittem a csatornát.
  • Su0my
    #8
    ez jó
  • Su0my
    #7
    "Ahogy az a homoszexualitással és a tökfőzelékkel is lenni szokott, általában a leghangosabb ellendrukkerek a legnagyobb rajongók"

    Ekkora hülyeséget 1 bűn leírni 2 miért kell mindenhova becsempészni a b*zikat? És most lehet röhögni hogy én vagyok a legnagyobb rajongó, na de kérem szépen?

    Egyre 'jobb' cikkek születnek itt az SG-n...
  • Vorpal
    #6
    A Cool ujravetitésein halálraröhögöm magam,DD - nincs az a gyik ökör akivel ennyi buta dolog történik.
    Most tegye fel a kezét itt valaki - aki tud ennyire buta lenni az élethez.
    Kérem ez tehetség,DD
  • Prof William
    #5
    "a TV2 az NCIS soronkövetkező epizódját vonultatja fel Gáspár Győző és pereputtya ellen."

    Szerintem inkább a hadsereget kéne...
  • Kobaljov
    #4
    Kíváncsi vagyok hányadik részben próbálják majd a forgatókönyvírók klónoztatni Buksit, vagy nekromantát hívni hozzá..
  • Kincsy777
    #3
    Izgalmas story, már alig várom
  • Inquisitor
    #2
    Aljasmód bekapcs: Ennek az izének a forgatókönyve is liszencelt? :)
  • Rykov
    #1
    F¤startály. Sose néztem, most se fogom.