33
Ea által készítetendő simpsons játék
  • trogerzsiger
    #33
    Remélem hamar kiadják
  • cenobite
    #32
    Egyenlőre nem.
  • Frosty01
    #31
    vagy nem. :Dddddd
  • trogerzsiger
    #30
    de jön majd pécére nem?
  • ScarY MAN
    #29
    igyvan :)
  • moralosan
    #28
    EA nem ilyen
  • trogerzsiger
    #27
    Vazz.. két ember kapott a képem miatt büntipontot:DD
  • trogerzsiger
    #26
    Ja de később mint konzolra.. :((
  • Colton
    #25
    ez lesz pc-re??
  • ScarY MAN
    #24
    XD mekkora :D az a szöveg xD... ez ilyen must have kanapé lett már xD

    "Felesleges topik , megérdemel egy kanapét"
    "Offtopic kanapé"

  • trogerzsiger
    #23
    Két büntipont miattam?:D
  • Barney Tech
    #22
    némá' fosik belinkelni egy kanapét
  • tigeroo
    #21
    [fehér kanapé]
  • trogerzsiger
    #20
    :-)
  • desigo
    #19
    akkor azért volt olyan ismerős :)
  • trogerzsiger
    #18
    nem, ez a színtiszta igazság.. :D a grand theft scratchi vitte nálam a pálmát
  • Brolly28
    #17
  • John Cena
    #16
    jaaaa és ez a vicc?:P:D:D
  • kakaoskalacs
    #15
    lol
  • trogerzsiger
    #14
    Hááát én sem tudom pontosan :D de ez egy ikeás klippan kanapé:D ilyet akartam venni annó még tavaly... azóta se vettem meg:D
  • John Cena
    #13
    ezt én is szeretném tudni!
  • cucmalajmc
    #12
    trogerzsiger miért pont ez a kanapé a képed?

    [ő is belinkelte már sokszor]
  • trogerzsiger
    #11
    Hát kaoják be! ez tényleg nem jön pcére :-((((
  • trogerzsiger
    #10
    Engem nem zavar :-) de jön pcére! Remélem a pcésben is lesz co-op mód
  • Neoncsoves
    #9
    :c én is kaptam büntipontot a képeimért remélem ti is kaptok...
  • AntiHero
    #8
    mer ez mi?
  • ScarY MAN
    #7



    sry...ez már kihagyhatatlan :D
  • akyyy
    #6
    akkor jön pc-re, ha ezekre sikeres lesz. szóval nem kell átteni
  • cenobite
    #5
    Viszont a topicot lehet, hogy át kellene tenni a Konzolos részbe, mert ha jól láttam a weboldalon, akkor PC-re nem jön. Bár később lehet kiadják.
    Eddig ez a biztos:
    * XBOX 360™
    * PLAYSTATION®3
    * Wii™
    * Nintendo DS™
    * Playstation® Portable
    * Playstation®2
  • Palinko
    #4
    azt hiszem a simpsons már jó régi sorozat de idén jól felkapták a mozival és most ezzel a gameval is. várjuk :)
  • cenobite
    #3
    A Hit And Run-t is imádtam, ezt is várom szeretettel! :)
    [elvakult The Simpsons fan] Szerencsére jön PS2-re is.
  • trogerzsiger
    #2
    A játék honlapja
  • trogerzsiger
    #1
    Az Electronic Arts egy puccos parádé keretein belül rántotta le a leplet a készülõ The Simpsons Game játékáról. A gamer közösség persze azonnal rácsapott az anyagra, és szinte mindenki leplezetlen örömmel fogadta a gyagya család legújabb kalandjait. Következõ elõzetesünkben megismerkedhettek a játékkal, és elmeséljük, hogy milyen események forgatják fel ezúttal Homer, Bart, Lisa és Marge életét.

    Az elõzõ Simpsons játékot, a Hit & Run-t a Vivendi Unversal Games készítette, az Electronic Arts pedig nagyon büszke rá, hogy sikerült elhappolnia a jogokat konkurenciájától, hiszen a nyáron mozikba kerülõ mozifilm várhatóan milliókat fog rábírni a játék megvásárlására. A The Simpsons Game fejlesztéseit az EA Redwood Shores stúdió végzi, õk készítették többek között a The Godfather-t, a The Lord of the Rings: The White Council-t, és a From Russia With Love-ot is. A fejlesztések tavaly Karácsonykor kezdõdtek, a megjelenés pedig az idei ünnepek alkalmával lesz esedékes, a régi Xbox kivételével a létezõ összes platformra, így természetesen PC-re is.

    A The Simpsons Game nem a mozifilm forgatókönyvét fogja követni, az EA-s arcok egy teljesen új sztorira építik a játékmenetet. Összesen 8000 sor dialógust fogalmaztak meg az események mellé, az elõkészületekben pedig James L. Brooks és Matt Groening, a sorozat kitalálói is részt vettek. A minõségre nem lesz panaszunk, a kiadó ugyanis szerzõdtette az eredeti szinkronszínészeket, köztük a Homer-t angolul beszéltetõ Dan Castellaneta-t, a Bart-nak hangszálakat kölcsönzõ Nancy Cartwright-ot, a Marge-ot megszólaltató Julie Kavner-t, valamint a Montgomery Burns-nek, Smithers-nek, Seymour Skinner igazgatónak és Kent Brockman-nak hangot adó Harry Shearer-t is.

    A grafikus motor a XIII-ban és a Bad Day LA-ben megismert cel-shaded technológiát használja, azt a hatást keltve így, mintha teljesen rajzolt lenne a játék. A grafika a Simpson Család rajzfilmsorozat alig néhány színbõl álló, pár vonallal megrajzolt világát eleveníti meg, így nem kell számítni semmi csúcsra, de ugye ez esetben éppen ez a lényeg. Minden apróság a helyén lesz, Lisa haja például tökéletesen hasonlítani fog a sorozatban látott 2D-s tüskékhez, eltérõen az elõzõ játékoktól, ahol sündisznószerû sérót kapott a kislány. Hasonlóan a klasszikus séma szerint fog kinézni Bart „sajtreszelõje”, és Marge kék madárfészke is, az õ hajuk sem költözött át 3D-be. A szereplõk mimikája és arcvonásai is mind az eredeti képsorokat idézik majd, nem lesz semmi technikai felturbózás rajtuk. A játékot egy interaktív rajzfilmnek tervezik, ami nem kevés kihívást okozott a készítõknek, de állításuk szerint sikerült megbirkózniuk minden problémával.

    Összesen 16 hatalmas pályán lehet majd kalandozni, ezek mindegyikén több családtag is egyszerre jut majd szerephez. A játékban lesz co-operation mód, így akár otthon, akár interneten keresztül egy barát segítségével is meg lehet oldani a feladatokat. Ha éppen nincs kéznél egy haver sem, akkor a gép veszi át a másik szereplõ irányítását, de sokkal izgalmasabb lesz, ha közösen indulunk neki a küldetéseknek. Lisa és Bart bemutatkozó pályáján például a kislány éppen azon dolgozik, hogy megmentse az erdõt a gonosz favágóktól, míg a kölyök vígan gördeszkázik a közelben, de azonnal a helyszínre siet, hogy megvédje testvérét a rá támadó flanelingesek hadától. Egy másik pályán Homer zabálóversenyen vesz részt, Bart pedig a többieket zavarja, hogy ne hozzák be az öreget. Marge-nak és Maggie-nek is lesz közös feladata, az õ egyik küldetésük, hogy még megjelenés elõtt betiltsák a szuper-agresszív Grand Theft Scratchy videojátékot

    forrás: the-simpsons.extra.hu

    videó a játékról
    Sajna a gtas rész nem lesz benne