271
Quake 2 regi tagok ide gyertek!
  • Ombika
    #271
    Vki tolja meg ?
  • Ombika
    #270
    Botokat hogyan is tudok betenni mapokra?
  • morzsi555
    #269
    Még egy kis berserker.
    Nagyon jó lett ez a mod.
  • Ombika
    #268
    Multi az igazi.. :D
  • steweee
    #267
    azt hiszem újra végignyomom majd, csak már nem biztos hogy megvan az alapjáték lemeze...

    am így egy dekád távlatából kissé szögletes a grafika, de azért élvezhető
  • Ombika
    #266
    Nagyon DURVA!!!!!!!
  • morzsi555
    #265
    Berserker mod





















    lustáknak (3. komment)
  • amal
    #264
    Na, mi van? Mostanában se értek rá? Mi tegnap, meg tegnap előtt kicsit szaladgáltunk. Összejöttünk itt nálunk hárman. Sört, és unikumot ittunk bátorítónak. Jó buli volt.
  • Maxtreme
    #263
    akarom mondani (írni) "ez" :)
  • Maxtreme
    #262
    wz túró :) Ennél sokkal sokkal durvábbat ki lehet belőle hozni :)
  • amal
    #261
    Tisztul. Én most új játékot szereztem magamnak.
    Vettünk a lányomnak /18/ egy kispolskit. Gavallér módon, első utunkon teletankoltam neki. Egy óra alatt megette a rosseb a benzinbetöltő gumicsövét. Fele szét is folyt. Most kezdek neki a cserének: Minusz 4, közepes északi szél, kezemre folyó benzin. Lehe, napokig nem tudom majd megfogni az egeret.:(
  • L Viper #260
    FS = Flight Simulator ( 9 és római 10 )
    Falcon4, lásd galériám pl.
  • amal
    #259
    Annyira jó, hogy nekem már foggalmam nincs arról, hogy miről beszéltek. :)
  • L Viper #258
    FS9-el, Falcon4-el.
  • Encore
    #257
    Mi is tökig butítva toltuk, a Q3 is olyan szinten csupaszítható, hogy őrület, de jelen esetben már nem érdekel, leszedtem Amal aka Láma q2-jét és csak a billentyűzet kiosztást szabtam át és kész, azért hogy lőjünk időnként pár percet, kár a konfiggal vacakolni...
  • Ombika
    #256
    FSX-el tolod, mert azt is szoktam csak rohadt ido lenne tobb es ne lenne P33-ra most GT5!!! :)
  • Ombika
    #255
    Multinal epp ellenkezoleg kell, mint az altalam linkelt videoban is latszik. Minden xir-xart kiszedni es tok natur grafikaval lehet jol tolni, mivel nem tunik el ellenfel a texturakban!
  • L Viper #254
    Ha néha ráérek, akkor rep. szimmel multizok, bár most kezdek megint rákattanni a Q2-re. Előszedtem a régi cuccaim, mert visszaolvastam picit a topikot, hogy botprogit kerestek.
    Én anno többet kipróbáltam, de egy kis egyszerű, jól konfigolható cuccot szerettem, a CRBOT-ot. Jól lehetett cfg fájlokkal különféle dolgokat emulálni, meg van egy jó kis menü is benne.
    Az a baj, hogy a régi fájljaimban bele vannak irkálva a botkonfigba skinek is, (pl, amiket én kreáltam anno). Ha lesz időm összedobok egy csomagot és felrakom valahová, ha kell valakinek.
  • amal
    #253
    Nem azt mondtam, hogy minden este, de néha-néha .................
  • amal
    #252
    Ebben a korban már egész éjjel ráér az ember. Mondjuk a ma este nekem sem aktuális. szomszédolni voltunk. KIcsit sok volt a bor. :)
  • L Viper #251
    Mozgatni mozgatja, meg anno toltam is multin, de én akkor is dolgozom, amikor nem dolgozom, szóval nincs ilyesmire időm sajnos.
  • amal
    #250
    Meg fogom tekinteni. A multi nem mozgatja meg a fantáziádat?
  • L Viper #249
    Ezt a Berserker modot is kipróbáltam, de a Quake2xp -s cucc jobban megőrzi szerintem a játék alaphangulatát és szép is.

    A véglegesen összerakott cucc becsomagolható és uninstallok után kibontva is működik, csak előtte a sima eredeti quake2 exet egyszer el kell indítani. Ja, az Open AL az jó. ha külön is meg van, hogy telepíthető legyen ha kell.
  • L Viper #248
    Saját képek.
    A mod neve Quake2xp és a hozzá tartozó grafikus csomagok.

    Innen van:
    http://www-personal.umich.edu/~jimw/q2/

    Tekerd le az oldalt eddig:
    Quake2xp

    A leírás szerint sorban fel kell telepíteni:
    1. quake2xppr8b1.exe
    2. Open AL
    3. q2xp_01-20-2010_Update.zip -et rámásolni
    4. Törölni ezt : q2xpTex.pkx from \baseq2 ( nagyon fontos !)
    5. végül bemásolgatni a HR textúrákat: - textures_add.pkx - textures_diffuse.pkx - textures_height.pkx


  • amal
    #247
    Szólhattál volna. Persze ha hirtelen ötlet volt........
  • amal
    #246
    Aztaaaa. :) Te csináltad a képeket? Vagy csak ollóztad a gugliból?
  • Encore
    #245
    Nem olvastam tegnap ezt a kommented, mert már eljöttem melóból, de este 10 körül épp volt egy szabad negyed órám, mondom Falloutozni nem kezdek el, mert nincs értelme 15 percnek, ezért felmentem a szerverre lőni kicsit, kb 10 percet ökörködtem ott magamban :)
  • L Viper #244
    Quake2 picit feltupírozott grafikával. Durva mit lehet kihozni egy ilyen régi játékból még:




















  • amal
    #243
    Hehe ugyan azt találtam meg, amit te.
  • amal
    #242
    Most pedig beszéljünk arról, ki ér rá ma este?
  • amal
    #241
    Én ilyet találtam: Eraser101_Full_final.exe. Ezer féle beállítással, működik is, de a 3200-ad athlon belerokkan. Vagy elb..tam valamit. Ami ugye előfordul.

    http://cdneast.fileshack.com/secure/fileshack/action/quake2/mods/Eraser101_Full_final.exe?rs=

  • Encore
    #240
    Innen lehet leszedni:
    http://www.fileshack.com/file.x/6890/Eraser+Bot+1.01

    Bemásolod a q2 mappába, az indításához szerintem telepít valami progit, de mi annó valahogy úgy indítottuk, hogy parancsikonba kiteszed a q2-őt , majd az útvonalat át kell írni, hogy például C:\Games\Quake2\quake2.exe (ez alapból ott lesz) +set game eraser ezt mögé teszed és így indítod a játékot. Mikor betölt, lehívod a konzolt és ha nagybetűkkel oda van írva, hogy eraser akkor sikerült aktiválni.

    Betöltesz egy pályát mondjuk konzolba:
    map q2dm1
    majd mikor betöltött, akkor:
    bot_num x (x = botok száma)
    előtte állíthatod a botok képességeit a
    Skill x (x = 0,1,2,3)
    paranccsal. sok sikert.
  • amal
    #239
    Jut eszembe, minek neked "bot"? Egy fakezű ellenfél nem jó? :)
  • amal
    #238
    Nincs.

    Ja, ez az amál onnét jött, hogy a Lámát valaki regisztrálta, így én kénytelen voltam megfordítani. Egyébként a Lámát jobban szeretem.
    /Ha nem láttad volna még: http://lama.blogsite.org /
  • amal
    #237
    Nem tudom, de ha lesz időm, utána olvasok. Ha közben te megoldod, súghatsz.
  • Encore
    #236
    Szedd le az Eraser botokat, ha rákeressel guglin akkor kiadja, de még az is lehet, hogy amalnak meg van, vagy talán bele is van építve az ő Q2 verziójába, most hirtelen nem emlékszem...
  • Zazu18
    #235
    Üdv!!!

    Valaki legyen szíves segíteni, hogy botok ellen hogyan tudnék jácani Q2-t!

    Köszi!!!
  • amal
    #234
    Tudod, ez úgy van, hogy ez az ami nem haladja meg a képességeimet.:) Semmiféle kötöttséggel nem jár, és a legócskább vason is elmegy, a legvékonyabb internet mellett is. ÉS: hangulata van.

    Most jöttem meg Devecserről. Pont ugyan az a színvilág fogadott mint a játékban. A különbség csak az, hogy a géppisztolyos rendőrök nem lőttek. Meg, hogy melózni voltam, nem játszani.

    Ne furcsálld, gyere te is!
  • steweee
    #233
    ez eszméletlen nagy játék volt, de azért furcsállom hogy még játszik vele vki...

    én is őskövület vagyok, ut ill. q3 még mindig figyel, de ez azért...

    nem is értem hogy ekkora kínálat mellett hogy van erre időtök
  • amal
    #232
    A szerver 2005 11 11 én indult, azóta egyszer felrobbant a táp benne, ekkor állt 2-3 órát, és egyszer volt komplett csere /p3-800-ról p4-3000-re/, de ez megtörtént 20mp alatt. Fő célja : http://lama.blogsite.org Életem marhaságai!
    http://sztaroteam.blogsite.org A lányom lovas klubbjának lapja
    Ne várj tőle profizmust, amatőr vagyok, és a tartalom többet ér, mint a csiribiri!
    A quake szerver könnyebb megjegyezhetősége miatt annak is regeltem domaint, és ha már van név, oda is írtam néhány sort:
    http://quake.blogsite.org Ide fel fogom tenni barátod videóját.
    Ftp magam, és a haverok dolgának megkönnyítése érdekében. Céges mentések, stb-stb.
    Saját levelezőszerver. Csak, hogy nehogymár mérete legyen a postafiókomnak. Ha kell az ftp, megtarthatod, csak valami privát módon írd meg, mi legyen a jelszava, mert amióta kiírtam, már vagy húszan jártak benne más-más ip-ről
    Tehát, ha valakit érdekel, olvassa.