62
Motoros sisakok, kinek milyen van :)
  • veszelka
    #62
    az minden fejre jó? :)
  • clio1616v
    #61
    Schubert C3
  • veszelka
    #60
    ma voltam bécsben a louisban, többféle nolan sisakot is felpróbáltam, egyik se vojt jó..kilóg belőlük az állam...ötlet?
  • Higany
    #59
    Ebben én is egyetértek! Nekem van 2 sisakom. Az egyik nyitott, azt nyáron használom, nagy melegben. Meg van egy teljesen zárt, azt meg télen, hidegben, esőben, vagy, ha hosszabb túrára megyek.
  • Attila8805
    #58
    SZerintem ezek a felhajthatóak nem annyira jók mint a sima zárt sisakok.
  • kakaoskalacs
    #57


    Ez a sisak mennyire megbizhato? streetfighter sfk06

    Vélemény?
    Üdv!
  • acm689
    #56
    marad a link, itt elérhetitek a mintát: MINTA
  • acm689
    #55
    Sziasztok! Had ragadjam meg az alkalmat és mutatkozzam be nektek: 2005 óta foglalkozom egyedi bukósisak designok tervezésével és idén jött el a pillanat, hogy megalapítsam saját Kft-met. Nézzetek be, és bátran keressetek!
    Honlapom

    Teljesen egyediek a designok, egyikből sem készül dupla, csak és kizárólag a leendő tulajnak, így biztosak lehettek benne, hogy nem fogtok összefutni még egy ugyanolyannal :) Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, keressetek bátran!

    Egy minta:

  • szecsko
    #54
    Sziasztok!
    Szeretnék vásárolni bukósisakot 30,000 Ft-ig (tudom nem sok) és fontos volna nekem ,hogy kapható legyen hozzá kék irridiumos plexi.
    Tud valaki esetleg ajánlani valamit vagy segiteni ebben?
    Előre is köszönöm.
  • csaba0728
    #53
    sziasztok nekem egy kérdésem lenne!

    CABERG RHYNO sisak van hely benne a szemüvegnek ugyan is szemüveges vagyok!
  • Attila8805
    #52
    Nekem Icon Manic-em van :P
  • KaoszNagymester
    #51
    Sziasztok!

    Méretprobléma miatt eladó egy Givi X-Modular M-es, matt fekete sisak. Teljesen hibátlan néhányszor használt.

    Ára: 49 000Ft
    Tel.: 30/423 11 25

  • clio1616v
    #50
  • clio1616v
    #49
    az oké...

    nekem is hasonló a szándékom
  • Higany
    #48
    nem venni akar, hanem eladni, szerintem..
  • clio1616v
    #47
    50 000,- Ft-ért eladó lett a SHARK RSR2 Supra bukósisakom képeket tudok küldeni
  • Higany
    #46
    Hi! Képet tennél be róla és milyen márkájú?
  • irlindy
    #45
    Hello! Van egy eladó sisakom 30.000 Ft-ért ha valakit érdekel :) Limitált példányszámban készült, vadiúj állapotú...van hozzá tükrös meg sima plexi is...akit érdekel róla kép írjon!!! [email protected]
  • V43 1105
    #44
    Reklám >:[
  • zeuswebshop
    #43
    Sziasztok bukósisakokkal fogalkozom jó árban tudok ajánlani bukósisakokat 114 fajta bukóval tudok szolgálni

    nézzétek meg a weboldalt és amennyiben tetszik akármelyik bulósisak írj e-mail-t és küldök árlistát!!

    http://ztechmotor.eu/helmet.html

    e-mail: [email protected] [email protected]

    telefonszám: 06 30 637 3242

    msn cím: [email protected]
  • donyyy20
    #42
    ÜHHH
  • RyuuX77
    #41
    Üdv!
    Nem tud nekem vki ajánlani egy bukósisak típust, amely nagyjából így néz ki?
    Plexi nem érdekes, a lényeg a forma és az a felső napellenző(szerűség), főleg az elhelyezkedése.
    Kösz!
  • Bacsa Szabolcs
    #40
    szeva! énszerintem ezt ved meg R1 DECOR 13.000Ft ba kerül és nekemis ijen volt és kiválo :D
  • nagylaci23
    #39
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy milyen bukót ajánlotok robogóra, max 20-30 ezer ft-t költenék rá, és ha tudtok olyat (amiben esetleg beépített napszemüveg van, nem fontos, de ha tudtok) és valami neve is van, légyszíves írjátok meg. Nem szeretnék gagyi sisakot venni. Most azon gondolkozom hogy veszek egy grex R2-eset (grex.hu n meg lehet nézni), vagy egy vmilyen caberg-et, esetleg egy nagyon olcsó shark-ot. Légyszíves segítsetek, Köszi!
  • Énvagyokazapád
    #38
    Ahh meg kéne venni :]
  • Bacsa Szabolcs
    #37
    szeva!!
    van ELADÓ sisakom jo álapotbanvan csak a plekszi hiányzik
    az ára csak 4000Ft nagyon jo
    képet csak imélben tudok küldeni:[email protected] elérni
    üdv!
  • Higany
    #36
    Sziasztok! Szerintetek, milyen bukósisakot érdemes venni egy robogóhoz? Márkára és típusra lennék kíváncsi és max 15000-be kerüljön. Meg az érdekelne, hogy az 58-59-es fejméret melyik méretnek felel meg? Köszi!
  • Zsolti9014
    #35
    tudnátok segíteni?
    olyan honlapot keresek, ahol különböző minták, motívumok vannak, amit sisakra szoktak festeni. mittomén pl. halálfej, vagy lángnyelv, stb.
    ilyen katalógus-szerű
  • leho94
    #34
    de meghót a tápik...
  • csoola
    #33
    hu nekem grex enduro sisakom van:D megvédeni megvéd, mert azért nem kinai, de nem nagy szám, viszont én gyepálom igy nem merek kiadni nagyon soakt egy bukoért, egyszeren ugyis szétesik:P meg lekopik karcolodik stb:P
  • DoctorJohnson
    #32
    Nnna, végre egy topik nekem :)

    Emberek, tudtok-e nekem ajánlani olyan sisakot kerékpározáshoz, ami nem teljes, körkörös védelmet nyújt (nemtom szakszerűen elmagyarázni: nem olyan mint egy alap motoros sisak) tehát a száj előtt nincs fullos műanyag rész, viszont az áll/száj védelmére valamiféle rács van rajta (olyasmi mint az amerikai focistáknak).

    Tudom nem eccerű, valszeg nincs is ilyen, de azért keresek ilyen sisakot, mert immár több balesetem is történt amiben az állam/szám sérült meg viszont nem extreme kerékpározom, így egy fullos motoros sisakot túlzásnak érzek szimplán városi kerékpározáshoz.
  • VRSDM
    #31
    nekemievannn.
    [center]

    bmx-hez ;) :D
  • batmunkh
    #30
    é
  • F1re
    #29
  • leho94
    #28
    Ez teccik nekem :
  • Skullkid
    #27
    Tessék:


  • Attila889
    #26
    Nekem azt a bukósisak képét tegye be valaki please amit Cuolthard írt alá minden pilótával Mcrae emlékére :)
    Mert én nem találtam sehol :(
  • gordon 24
    #25
    Nekem van egy ilyen:




    és van egy ilyen is:(zöld)





    Mind 2 a hivatalos oldalról van nem fotoztam le az enyémeket. A Álvédőst motocrossra a bilit Montira használom:D Szóval király mind2 állat.
  • clio1616v
    #24
    Schuberth S1 volt a másik esélyes, de ez lett.
    Iszonyat kényelmes.
  • Boconadi
    #23
    legjobb Shark!