13
LucasArt legújabb játéka
  • Pókmalac
    #13
    arról szol hogy van egy csávo amit az elején kiválasztasz azzal lehet menni a vidámparkban fel lehet szálni hullám vasurtra ami kurva unalmas és értelme semmi...és vannak ilyen minijátékok amivel kaphatsz pénzt hogy épithess még több gayi vasutat és esküszöm egy minijáték ugy néz ki MINT AZ ELASTOMANIA ELMA egy 2d-s!!!!motorozos játék ami a 10 pályán is ugyan olyan egy monoton szar comondor 32 "zenével" csipogással
  • Pókmalac
    #12
    ja és nem is beszélve arrol hogy 10ezret elkérnek ettöl ennyi erövel bele szarok a tokba és eladom jo sok pénzért...
  • Pókmalac
    #11
    te az nem kifejezés én is játszottam vele ajánlom a roszpcjatekok.blog oldalnak:D ez vmi borzalom iszonyatos semi köze sincs a roller costerhez..csak lehet vasuton ülni ami kurva unalmas és vannak minijátékok ami ugy néz ki mint az elastomania 2ds szaros motorral kell menni azt csá
    nah gyorsan beveszek egy fejfájás csillapitot
  • tysaboy
    #10
    Magus. adj hozzá crack-et plz...
  • magus
    #9
    jó nagy csalódásként ért, hogy nem olyan mint a tycoon csak lehet benn ejátszani : /
  • tysaboy
    #8
    Tudnátok hozzá adni 1 No Crack-et
  • LeWyTy
    #7
    Nem csak a demó érhető el
    Mer én már megtaláltam!
  • ColdFire
    #6
    PSPre biztos jó lesz, főleg h amit építesz, azt ki is próbálhatod...
    pl itt a biliárd jó, ésatöbbi
  • Borg
    #5
    Ez grafikailag sokkal látványosabb mint az RCT, viszont élethűség szinte semennyi nincs benne. Ez egy gyerekjáték, az ökörködés a cél, nem a tycoon jelleg.
  • Balidani
    #4
    biztos jó lesz, bár a roller coaster tycoon első része verhetetlen, soha nem fog jobb vidámparkos játék készülni szerintem
  • Boconadi
    #3
    Akkor pár kép is róla:



  • Nevem senki
    #2
    olcsóbb mint egy vidámparki belépőjegy
  • k3nGu
    #1
    "A LucasArts vidámparképítő játékában a feladatunk felépíteni egy vidámparkot, majd megfelelően menedzselve a mindenféle ügyes-bajos dolgokat, pénzes látogatók tömegét csábítani létesítményünkbe."forrás:GameStar


    Olyan lesz mint a rollercoaster tycoon, már elérhető a demo.
    Biztos nem lesz nagy siker, de egy próbát megér., és már kijött a full is.