40
GM Rally az XBOW Softwaretől
  • Jurgen Mortyr
    #40
    Kár volt letölteni.
  • Penge88
    #39
    Akkor neked nem való az autós játék... HSZ-edben találtam egy ellentétet... Fos a játék (gondolom a fizikájára gondolsz... tényleg nevetséges) és minden autós gémet hátulról tolsz. Pedig az ilyen árkád nfs szerű játékokat szokás hátulról nézni... Ha szimulátor (ami nem FOS), azt minimum motorháztető, de inkább cockpit. A bill-ről nem is beszélve. NFS oké bill-el, viszont egy GPL-t billel... Régebben gondoltam, hogy kipróbálom a játékot, és megköszönöm hogy tettél fel videót, amin végre láthatom, hogy nem nekem való.
  • dupcsik
    #38
    ritka kaksi játék, kár vele a vinyot törni
  • grebber
    #37
    Írtam valahol hogy világbajnok játékos vagyok? Nem hátakkor meg?
    Gondolom te ha kézhez veszel egy új gamet legyen az bármilyen kategória egyből perfektül tudod tolni hiba nélkül gondolom TANICSCSÁ MESTER!!!!
    Ha egy game oltári raklap fos tökmindegy hogy én milyen bénán tolom attól még ugyanolyan fos marad.
    Igen hátulról játszok mint minden autos gamet,nem szeretem a belső meg motorháztető nézeteket!
  • alma2
    #36
    grebber, elso harom kanyarbol egyet se vagy kepes bevenni, hatulrol jatszol, na pont az ilyenek miatt tartanak ott a rally jatekok ahol tartanak... mindezt billentyuvel... Innentol kezdve mondjal barmit is a jatekrol biztos hulyeseg :)

  • zsozon
    #35
    Sziasztok.
    ha valakinek sikerült a GM Rally-val elindítani(Starforce!!)leírhatná,mert már mindent kipróbáltam
    azonfelül ami levan írva:(mds-mount-fstarforce driver felrakva.stb)
    sőt még a kábelt is lehúztam a dvd-ről+egy csomó starforce hokusz-pokusz,de nem megy!
    köszi.üdv.zsozon
  • grebber
    #34
    Na kipróbáltam!Mentem ezt az első kört ami a videóban is van és hát ez elég is volt az azonnali uninstallhoz.
    Ez valami nagyon gyenge.Ennél min 3x jobb az Xpand Rally akkor inkább azzal tolok (meg is van eredetiben)
    Aki jót akar messze elkerüli ezt!




    Kurva youtube is nemtudom hogy dünti el hogy valamit enged HD-be nézni valamit nem.Pedig ezt is direkt 720-as hdbe tettem erre nem adta be a lehetőséget :(


  • grebber
    #33
    Itt lehet próbálkozni!
  • grebber
    #32
    Na orosz torrentről már szedhető! 4GB és Starforce védelme van!
    Ha minden jól megy holnap ki is tudom próbálni!
  • Toya
    #31
    Saab és nem Subaru
  • Willi Betz
    #30
    Pár kép:
    Itt
    és pár videó:
    Itt

    Kicsit fura,hogy Subaru van benne...
  • bulba
    #29
    Január 23-tól boltokban a játék. Legalábbis Oroszországban.
  • Attila889
    #28
    Hello.3.negyedév?Az ősz nem? :)
  • bulba
    #27
    Most látom rossz a link, itt a helyes
  • bulba
    #26
    Frissült a játék adatlapja
    -25 pálya lesz majd alagutak, mediterrán part stb...
    -Tuningolási és bütykölési lehetőségek
    -Frissített megjelenési dátum: 2008 3. negyedév.
  • Máté94
    #25
    Itt egy videó!
    Videó
  • reaper4
    #24
    "A program megjelenésére a 2007-es év végén számíthatunk" szinte egyértelmű :)
  • Djemba
    #23
    mikor jön ki?
  • reaper4
    #22
    1 dolgot sajnálok a képeket nézve, h ez még a rbr grafikáját sem éri el sajna (tele effektezett csúnya valami :(). ha a fizika nagyon jó akkor sem éri el a rbr-t. ez nem graf minden áron típusú ajnározás, csak ha van előd akkor van elvárás is. csalódott vagyok kicsit, mert ugyan most látogatom először a topic-ot, de azt hittem ,h ez valami más lesz :). mondjuk az is lett csak negatív értelemben :(
  • Máté94
    #21

    GM Rally GM Rally
    Системные требования System Requirements

    Минимальные Minimum

    * Система: Windows XP; System: Windows XP;
    * Процессор: 1,5 ГГц; Processor: 1.5 GHz;
    * Память: 512 Мб; Memory: 512 MB;
    * Видео-карта: класса GeForce 2 с 64 Мб видеопамяти; Video card: Class GeForce 2 with 64 MB of video;
    * Аудио-карта: совместимая с DirectX; Audio-karta: compatible with DirectX;
    * Жесткий диск: 1,5 Гб свободного места; Hard Disk: 1.5 GB free space;
    * DirectX 9.0c. DirectX 9.0c.

    Рекомендуемые Recommended

    * Система: Windows XP; System: Windows XP;
    * Процессор: Pentium Core 2 Duo/AMD Athlon 3500+; Processor: Pentium Core 2 Duo / AMD Athlon 3500 +;
    * Память: 1 Гб; Memory: 1 GB;
    * Видео-карта: уровня GeForce 7950 или ATI Radeon X1800 с 256 Мб видеопамяти;
    * Аудио-карта: совместимая с DirectX; Audio-karta: compatible with DirectX;
    * Жесткий диск: 1,5 Гб свободного места; Hard Disk: 1.5 GB free space;
    * DirectX 9.0c. DirectX 9.0c.
  • Máté94
    #20
    Minimum:

    System: Windows XP
  • Máté94
    #19
    igen
  • Yoda001
    #18
    törölték az ingame képeket lool
  • báttyó02
    #17
    ha nem lenne akkor a konzolos forumba nyitotta volna..
  • Attila889
    #16
    PC-re lesz?
  • Yoda001
    #15
    jopár ingame kép is felkerült
  • Máté94
    #14
    #1 hozzáazólás!
    "A program megjelenésére a 2007-es év végén számíthatunk."
  • Leo 1991
    #13
    cső!
    ez mikor jön ki? vagy honnan lehet letölteni?
  • w77d
    #12
    ha jó fizikát csapnak alá és a kocsik hangjai is jók lesznek, és netán kiadják angolul is, akkor egész jónak ígérkezik!
  • báttyó02
    #11
    hát őszintén szólva nekem már nagyon kivan a tököm ezzel a chrome engine-el :\ xpand rally-ba még jó volt anno,de mostmár nagyon idegesít,hogy minden rallys játéknak ami ezzel készül ugyanaz a felépitése/tuningja,és ugyanolyan szar a kocsi fizikája
  • Yoda001
    #10
    +2 uj kép
  • kemszi2
    #9
    az Xpand rally is azzal dolgozik?mert engem arra emlékeztet a graf
  • Szabi1991
    #8
    F astrát és angol nyelvet bele, és elleszek vele egy darabig :DD
  • ntex
    #7
    na neeee... ez is orosz gyártmány lesz ? nem sok jót nézek ki belőle (LADA Racing Club emlékek jöttek elő ) és gondolom ez is csak orosz nyelven lesz

    (vodkaszagot érzek... )
  • w77d
    #6
    basszus végre jön egy játék amiben van C Corsa, én meg az előző héten adtam el az enyém :D
  • bulba
    #5
    Meglássuk!
    Remélem nem csak oroszországban és nem csak oroszul fog megjelenni
  • Balintrial
    #4
    jók a képek, törésmodell nem teccik...
  • Bence94
    #3
    hát egynek jó lesz .fogadjunk chrome engine van alatta
  • Máté94
    #2
    Újabb képek!
  • Máté94
    #1
    Az XBOW Software (nekik köszönhetjük az Avtoprobeg: "Black Sea" című programot) egy új autóverseny programon dolgozik. Ezúttal a rally világába kalauzolnak el bennünket a GM Rally segítségével.
    A játékban a GM konszern autóival tehetünk majd próbát, így olyan márkák kipróbálására nyílik majd lehetőségünk mint a Saab, az Opel vagy éppen a Chevrolet.
    A program megjelenésére a 2007-es év végén számíthatunk. A megjelenésig be kell érnetek a képekkel, amelyekből most 12 darabot hoztunk nektek.
    Képek