20
  • caccai
    #20
    Naon kemény a gépigénye!P:5
  • caccai
    #19
    megy!
  • rayx
    #18
    Ezen a gépen megy?: Core 2 Duo, 2.66GHz, GeForce 8600GS,DirectX 10,2GB Ram Memorya. Ezen megy??? Vagy nagyon gyönge??.
  • Palinko
    #17
    Dodge Charger tetszik erről a lisátról a legjobban szeretem ezt a vonalat :)
  • Shan
    #16
    Nekem az azért tetszik benne, hogy végre nem nyominger városban kell menni, neoncsővel kirakott kirakatok, rendőrség által lezárt kordonon belűl, hanem szir-szar eldugott amcsi mellékutakon (is), a'la porsche, nfs3...
    Még egyelőre ne szidjuk. Majd a demó után.. :)
  • Sadist
    #15
    Vagy a dígó füstösképűek még ehhez is túl szennyet gyártanak :)
  • Sadist
    #14
    Loál, mert az NFS sorozat mindig is a realitásról volt híres. Az Undergroundtól kezdve intravénás fosh volt mind.
  • Rocko
    #13
    minek egyáltalán bele luxus-sport autó??? mi a fenének tuningolni ilyeneket??? amíg mennek a rizsrakéták meg egy-két európai közép márka addig ok... de ez... még irreálisabb lett a játék...
  • rolika
    #12
    kár hogy ea. kár, hogy nfs.
  • Mythic
    #11
    Hát igen, Ferrarikat már jó ideje lehet széjjel torni például a GTR sorozatban is. Úgy tunik minoséghez, hamarabb adják a nevuket a nagy gyárak.
  • gyuri12
    #10
    mert a Ferrari jó cég,és ők nem engedhetik,hogy ebben a szennyben is ott legyenek
  • DjDano
    #9
    Miért nem tudnak belerakni pl egy nyomorult Ferrarit?
  • DjDano
    #8
    Az a baj, hogy szinte nincs is újdonság a tavalyihoz képest... max az évjárat frissül ...
  • Timbu
    #7
    Például ha már VW konszern, akkor minimum lehetne benne Leon, vagy akár Octavia. Az Underground 1 -ben pedig az egyik kedvenc autóm a 206 volt. De annyi GM autó van benne, igazán megállapodhattak volna mondjuk egy OPC Astráról, vagy egy Saab-ről.
  • JobieZ
    #6
    Jó ilyen konzolos akármikbe volt, PC-re gondolok...
  • JobieZ
    #5
    Egy Opel Calibrát igazán betehetnének már, mondjuk 1 játékban sem volt még hivatalosan :(, Corsa igen na de az mi a Calihoz képest XD.
  • Timbu
    #4
    Szívesen láttam volna több európai autót benne.
  • gyuri12
    #3
    akkor ideje lenne felújítani a gépemet:(
  • Mister
    #2
    gépigény?
    ha nincs BMW M3-asod, nem játszhatsz! :D
  • gyuri12
    #1
    én egyedül a gépigényre vagyok kíváncsi.