7
  • Tetsuo
    #7
    Ha volt penzed, eddig is tudtal akar nagyobb feluletre is lekepezni..
    pl digit hatfallal.
  • Lateralus
    #6
    Vissza azért nem vették.
    A D3 ugyanolyan felbontású mint az elődje, de tényleg nagyobb érzékelővel. Jóval nagyobbal.
    A D300-ban pedig maradt az érzékelőméret és növelték a felbontást 10-ről 12-re.
  • JTBM
    #5
    Végre magukhoz kaptak a digitális fényképezőgép gyártók és elkezdték növelni a szenzor fizikai méretét és csökkenteni a felbontását.

    Ugyanis csak így lehet a kép minőségét javítani...
  • crisztof
    #4
    ja most átolvastam visszavonom a canon-t 12,1 megásnak olvastam
  • crisztof
    #3
    A Canon 1Ds Mark III 21,1 megapixeles, mely tökéletes studiófotózásra vagy panorámaképek készítésére, illetve bárkinek, aki hatalmas nyomatok készítésére vágyik. A D3-mon viszont ugyanakkora érzékelőn csak 12,1 millió pixel van

    Ennek a mondatnak csak szerintem nincs értelme
  • GregSB
    #2
    Canonnál is van APS-C, APH-H és fullfrém méretű szenzor a termékkínálatban (ez 3db). Ez kivételesen nem marketing, a fullframe tech. elég drága és bonyolt mulatság. Egyébként az FX szenzoros gépeken is működnek a DX szenzorok egy crop módban, 5 v 6 megapixeles képeket készítve.
  • Möci
    #1
    "a gyártók objektívjei inkompatibilisek egymással, és a gépváz, illetve a tartozékok drágasága nehézzé teszi a márkaváltást."
    Ki van ez találva... még márkán belül is: nem mindegy, hogy DX vagy FX szenzor van a gépedben!