65797
  • JAG1
    #66
    Ratyievagy?

    Amúgy ne ide írd, ha valami nem tetszik, lökd csak be oda a nagy ellenszenved... :-)

    "ellenzem"
    Jájjj... népszavazást nem akarsz kiírni, hogy: "Vegyük le a BF2-es bannert..." :-D
  • JAG1
    #65
    Van még mit tanulnod "Ősbéefes" berkekből. :-)
  • Dexantreal
    #64
    Nem BF2zök, régen játszottam picit.
    Rám szállnak?
    Előre félek, ezzel csak megmutatják, hogy kedvenc hobbyjuk másik piszkálgatása, ami lámaság.
    Engem ugyan nem érdekel, hadd pofázzanak.
  • Darthrk
    #63
    hagyd őket, mert rádszáll az egész csürhe :) jópár embert elüldöztek már onnan :)
  • Dexantreal
    #62
    De most belegondolva azt se értem, mi a szart keresnek ott a csajok a bannerben a Battlefield 2-ben, mikor ugye BF2 topik.
    Bár a csajok szexik, de, akkor is vmi BF2 banner kellene oda :P.
    Probléma hegyek lol.
    Más is mondta már ezt egyébként, tehát nem csak én "ellenzem" :PPPP.
  • Darthrk
    #61
    ha bf3 nem lesz szarabb a 2nél, akkor már jó nekem :)
  • Smithwarden
    #60
    Maig, semmi veresen komolyan es nem klanban, csak ahogy kedvem van, de sztem meg mindig az egyik legjobb modern combat fps game (ha nem a legjobb).
    De kivancsi leszek a cod4-re is, a mai single demojara.

    BF3-at biztos nem rontjak, ahogy az eddigi BF-eket sem, tuti jatszani fogok vele ha kijon jovore.
  • Dexantreal
    #59
    ... mi a fasz köze van ennek a szarnak a topikhoz? Ilyen undormányt bazdmeg pfffffff.
    Neked is van ám stílusod :P.


    *megy hányni a többiek után...*
  • Qwerty4
    #58
  • Borg
    #57
    Ennyire találó jellemzés után mindjárt itt lesz az egész banda hogy flameljen :)
  • Darthrk
    #56
    Meddig "toltad" a bf2-t?
  • schrank
    #55
  • Smithwarden
    #54
    1.
    Azert mert ki mereszeltem probalni a Crysis betajat, hat meg a forumba is irtam 1-2 dolgot, mar azonnal "krájsziszos grafikabuz;" vagyok es meg merek nyitni egy temat.
    Te nem egyszeruen vagy hulye ember az biztos..
    Ez csak a te IQ szinvonalan "szemtelenség vagy exibícionizmus".

    Mintha nem toltam volna sokat a tobbi FPS-el. (bf1942,bf2,cs,css,cod2,tf2,stalker,stb...)

    2.
    Ki a lofaxt erdekel ki nyit egy temat, csak te irigykedsz vagy elvezel ilyen hulyesegekre kb.
    Szinte semmi jelentosege nincs, csak hogy beszelgessunk rola, csak a te ovodas szintu agyadban indulnak be a totalis hulyesegek egybol.

    Mondjuk nem csodalkozom mert regi temakhoz is hasonloan "szinvonalas" es folyamatosan spammelt hozzaszolasaidrol voltal "hires"...
    Valoszinu nincs jobb dolgod amivel elfoglald magad, van ilyen ember is.
  • gyuri12
    #53
    bazdmeg:D:D:D:D:D

    felmegy hányni]
  • schrank
    #52
    az otthoni topikba Sig-et ezzel riogattam el vagy csak az álmot a szeméből ?
  • 0Fritz0
    #51
    Asszem hányok...
  • schrank
    #50
    én a qwerty névre céloztam volt ilyen bf2 szerver qwerty compúter
    az meg hogy a google ilyent dob ki ha beírom a QWERTY szót az sejtet valamit
  • Qwerty4
    #49
    nekem nem kell semmi szerver, szerver nélkül is jókat lehet jáccani, de most én nem megyek bele egy újabb szingli vs. multi vitába...
  • Alien69
    #48
    Tévedés! NEm egy rész lesz még, Ez az egy tuti! :D
  • schrank
    #47
    mé nem győzitek szerverrel
  • Qwerty4
    #46
    bazz ebből lesz még egy rész, kár...
  • schrank
    #45
    ezt még én se láttam így komplettan csak megvagdosva
  • schrank
    #44
    "nagy rombolhatóságú" = erre lehet számítani ugye az általad említett nem ilyesmi
  • Alien69
    #43
    No flame! A BF2142 sokmindenben előrelépés a BF2-höz viszonyítva. Ez kétségtelen, és megkérdőjelezhetettlen. Természetessen, ettől még nem fog sok-sok Bf2 fannak tetszeni, és az is természetes, hogy vannak vissza lépések is, de ez most mellékes. Felesleges egy Bf2 v. Bf2142-t feszegettni itt, szvsz.
    Én speciel annak örültem volna a legjobban, ha mondjuk a két gamma TELJES mértékben átjárható, tehát, kb. úgy, hogy aki megvette a BF2142-t, csak azzal tud nyomulni, de akinek megvan a bf2 is, az abban lévő mappokat is tudja használni, bf2142 stílusra átrajzolva, és akinek a bf2 jön be, azok meg a bf2142 mappjait kapnák meg, bf2 stílusra átültettve, természetessen. Persze, ez trippla munka a készitőknek, de trippla öröm a bf fanoknak.
  • uHs Gerzson
    #42
    Nations at war modban van tengeralatjátó ;)
  • zoolee
    #41
    Pff..ep 2 be megcsinálták dx 9 el+ source enginnel.
  • HUmanEmber41st
    #40
    Ha igaz, és ugyanaz a ratyiság lesz, mint most a 2142-ben, akkor kell a ráknak!
    Point Of Existence 2 RULEZ FOREVA!!!!!

    Meg ha egyszer kész lesz Forgotten Hope 2 !!!

    Meg ha játszható lesz végre a Desert Conflict.

    Amíg vannak népes szerverek, addig tolom a BF2-t és modjait.
    Annyira jó újra látni a régi 1942-es mappokat és nyomulni rajtuk a megszokott járművekkel ( DC). Azt sajnálom, h nincs Omaha Bitch semmilyen mod-ban, meg nincsenek nagy csatahajók és úszó repülőgéphordozók -Midway-sziget- meg genya tengeralattjárók :D
    Ezek a tengeri csaták sajna kimaradtak a BF2 ből.
  • Alien69
    #39
    Bakker, összegyúrják a BF2142-t a BF2-vel. Broáf. :D
    Remélem, tippmix-re felveszik, hogy mennyi időn belül jön ki hozzá az első peccs! Az tuti, hogy max 1 hét! Mé nem csinálja ez a nyomi EA games azt, mint amit az összes sport gammájával, tehát évszámozza? Lehettne Bf2008, BF2009 stb...
    Mennyivel jobb lenne! :DDD Akkor még peccs se kellene, mert a következő játék lenne a peccs. Vedd meg, ha játszani akarsz!
  • Pepsi Twist
    #38
    Bakterfield 3... FASZALESZ
  • schrank
    #37
    nem a vhll-vel van a gond hanem az hogy a 99%-ában nem lehet járműveket hasznáni és úgy néz ki hogy a nagy rombolhatóságú tereptárgyakhoz dx10-kell
  • zoolee
    #36
    Nem az, hogy minden vh 2 es gamma szar, de már túlságosan rányomult imndenki.:S
    És már kicsit uncsi..
  • gyuri12
    #35
    :D

    (és milyen igaz:D)
  • atomboy
    #34
    Majd Vista emulator fogunk hasznalni Linuxhoz. :)
  • schrank
    #33
    mert a bf az multi ahol a single lámák hamar megunják a spawnképernyőt
  • gyuri12
    #32
    az miért baj?:O
  • schrank
    #31
    egy év múva !!!
  • SigS
    #30
    Nem támogatja az XP-t ...

    HA tényleg igy van nem jön össze egy szerverre való ember se MO-n
  • schrank
    #29
    ne nyalizz nem vállalom
  • schrank
    #28
    mirő beszész egy évig 512k-s chello-val nyomtam 64 mapokat is itthon nem ritkán egy számjegyű pinggel és külhonban sem volt gond
  • TDC Geronimo
    #27
    Rókabőr -.-