33
  • gneoka
    #33
    Az artjustból már nagyon elegem van, tehet egy szivességet hogy már a fényképezőm memóriakártyájára is rápofátlankodik!!!!!
  • Rocko
    #32
    igazad van!
  • Rocko
    #31
    nézd ha van koncert akkor elmegyek mert érdekel a jó zene és igen is játszanak élőben ez a dolguk. az hogy valaki otthon hallgatja mp3ban egyáltalán nem egy olyan élmény mint egy koncert. ja az meg hogy "zsüssztin" meg a többiek nem tudnak előadni semmit a színpadon csak komoly studió munkával az meg az ő szegénységi bizonyítványuk... és sajnos nagy részben erre van igény... hiába mennék én mindenféle jazz vagy blues koncertre ha nincs mer itt mindig a marketing a lényeg, h könnyű legyen és el lehessen adni...
  • M0RN1NGST4R
    #30
    márpedig ha egyszer váltani akarsz dvd-ről mondjuk blu-ray-re, akkor jobban tennéd, ha megbarátkoznál a gondolattal, hogy a kifejlesztésében a sony nagyon is jelen volt.

    Nekem volt sony cd iróm úgy 5 éve, és soha nem rontott el egy cd-t sem, peddig irtam vele pár százat. Visszaolvasással se voltak gondok soha.
  • L3zl13
    #29
    A Sonynak nem is kell besz@rnia, az akkor is sz@r mikor működik... :D
  • duke
    #28
    Csak most lattam meg a ket hirdetest oldalt meg kozepen.Es itt is 30-40 ft cd-dvd rol beszelnek :)
  • cloud.strife
    #27
    Sőt rákéne szokni a RENDES ZENE hallgatásra.
  • cloud.strife
    #26
    :)
  • cloud.strife
    #25
    Akkor vegyél mást... urcsa, hogy a baráti körömben minden más márka bexart már, de Sony még nem.....
  • archkoven
    #24
    Hogy te mekkor a hülye vagy!
  • L3zl13
    #23
    Sony optikai meghajtó... Pfft.
    Akkor se kéne ha tized ennyibe kerülne.
  • whito
    #22
    Te is leszokhatnál arról, hogy mp3-ban bármikor meghallgatod a kedvenc zeneszámodat. Csak akkor hallgasd, ha elmész élő koncertre.
  • Wittgen
    #21
    Én pl neten rendelem a dvd-ket, teljesen legális, mivel még számlát is adnak (külföldi székhelyű cég csinálja). Így kerül nekem postaköltséget is hozzászámolva 100 db-os henger esetében 70 ft-ba darabja. Ez olcsó és LEGÁLIS.
  • Rocko
    #20
    leszokhatnának a "zenészek" hogy a sok jogdíjból élnek... játszanak élőben végülis ez lenne a szakámjuk...
  • Sliders
    #19
    Egyelőre egy nagyobb vincsit jobban megéri venni. MM-ben láttam 5600ft-ért blu ray lemezt (25GB) 500Gb-os jobban megéri 24 ezerért :D
    Vinyokkal meg kihúzod addig amig megfizethető lesz, azt lehet pörkölni a HD muvikat :D
  • duke
    #18
    "Ja, amikor az Artistjust matrica 125ft egy DVD-re, akkor hogy jön ki a 100Ft-os nyers DVD ár?

    Vagy jómagyar módra már megint a kamionról leesett lemezekről beszélünk?????? :( LOL"

    En peldul innen szoktam lemezt venni.http://www.dvdpapa.hu Matricarol idaig nem volt szo,en nem kertem ok meg nem ajanlotak :) Mondjuk multkor 2 lemeznek torott volt a doboza,ugyhogy lehet hogy tenyleg leesett valahonan. :) persze igy csak nagyobb tetelben eri meg mert kb 1500 a szallitasi koltseg.
  • barret
    #17
    Te az Artisjustol vasarolod a lemezeket?
    Akarmelyik pc-s boltban lehet venni :D
  • cloud.strife
    #16
    Speciel a testvérem egy Jazz zenész, amelyműfaj ugyen nem épp a megélhetéséről híres, de az Artistjust miatt ( a lemezeladásaik alapján aszem) mindíg kapnak néhány forintot, ami azért nem rossz dolog. Csak amikor meghallom ezt a 30ft-os lemez dolgot, akaratlanul az jut az eszembe, hogy nem elég, hogy előkelő helyen állunk az illegális dolgok tekintetében (pl, film, Zene), az Artistjust miatt idézőjelesen "legális" a másolat, (de ebbe ne mélyedjünk bele), a hurva annyukat, még azt se kapják meg. Hadd dögöljön éhen a kedvenc zenészed. Hajrá, csak így tovább!!!

    Balkán Rulz... :(

    Jah és kedves barátom, aláírásomban láthadod mivel foglalkozom és elhiheted, hogy nekem se tetszik az articsóka, hisz a saját készítésű filmjeim kiírásakor használt lemezhez mi a f@sz köze van az artistjustnak? Azt kinek fizetem?
  • Sanyix
    #15
    Miért te talán inkább adsz pénzt, a rohadt szarszemét mocsok ingyenélő tetű bandának (artisjus)?

    És aki jómagyar módra kamionról leesett lemezeket vesz, az jól csinálja, csak így tovább, dögöljön meg az a mocsok banda.
  • grobs
    #14
    Nem csak magyarorszagon vasarolhatsz, es meg eu tagok is vagyunk. Matrica csak magyarorszagi forgalomba hozatalhoz ... nem veletlen, hogy a magyar eladasok nem tul kedvezoek.
  • 12346
    #13
    nc
  • cloud.strife
    #12
    Ja, amikor az Artistjust matrica 125ft egy DVD-re, akkor hogy jön ki a 100Ft-os nyers DVD ár?

    Vagy jómagyar módra már megint a kamionról leesett lemezekről beszélünk?????? :( LOL
  • duke
    #11
    "Hidd el, hogy simán lesz a BD is 100 Ft. ha máskor nem, majd akkor, mikor az is kifutóban lesz."
    Hat igen,mikor cd indult az is 1500-2000 ft volt.Pedig akkor 2000 forint kb duplajat erte mint most.Es a dvd is szinten 2000 ft korul indult.Akkor meg senki sem gondolta,hogy majd 100 csomagban is fogjak arulni 40 ft-ert darabjat.Es most szinten nagyon nehez elkepzelni,hogy a most 5-6 ezer forintos BD-t is majd 30-40 ft fogjak arulni mondjuk 50-100 csomagokban.Persze ennek feltetele,hogy ugy elterjedjen mint a dvd.
  • 12346
    #10
    azért..:D már néztem is, hogy mitől 50.. mikor sony írót tok 150-be..:c
  • cloud.strife
    #9
    Olvasni tudni kell.....
    DVD író, BD olvasó az 50e az aqua-ba... :)
  • szombi
    #8
    AQUA-ban 54000 egy BD égető...
  • mrzed001
    #7
    Még emlékszem amikor az egyik cégnél DVD írót rendeltünk akciósan csak 140 eFt-ért ($600), most meg mennyiért lehet venni?
    Szóval lesz itt a BR is 20 eFt 3-4 éven belül ;)
  • M0RN1NGST4R
    #6
    sima DL is csak azért drága még, mert alig van rá igény. Hidd el, hogy simán lesz a BD is 100 Ft. ha máskor nem, majd akkor, mikor az is kifutóban lesz.
  • Toughtful
    #5
    600 dollár mint lélektani határ? Akkor az én lelkem bizony igen csak gyengének számít...
  • Mike
    #4
    mi a helyzet a PC-s blu-ray olvasókkal?
  • grebber
    #3
    Annyi soha a büdös életbe nem lesz a Blu Ray lemez.Meglehet sasolni mennyibe kerül a sima DL DVD.
  • duke
    #2
    No lassan azert fejlodik BR,de meg igy is minimum 2 ev mire valoban elterjed,majdha egy lemez 100 ft lesz,vagy olcsobb.Es csak az utan derul ki,milyen a megbizhatosaga,tenyleg hasznalhato e adattarolasra,vagy csak egy jo jatek,es az irast koveto fel oraban elszallnak rola az adatok.
  • haxy27
    #1
    most már kitalálhatnának valami tartósabb megoldást, ezeknél a hitvány semmire sem jó lemezeknél.