Anya, lánya, unokája - Lindsay Lohan megmutatja

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

HöfEE
#9
A baloldali egy rendõrségi fotó amit asszem akkor készitettek, mikor részegen vezetett és bevitték az õrsre.

#8
Lehet, hogy a baloldali inkább a Photoshop, csak hogy nagyobb legyen a kontraszt.
Tinman
#7
Megemelem a kalapom, ha a párodon nincs hiba ;-)
Igaz, a párod nem áll kamera elé -gondolom-, de erre jó a sminkes. A nõk már csak ilyenek, minden férfi tudja, hogy a legszebb cicababán is találhat olyasmit ami lelohasztó és ha nem vetnék be a lányok a titkos kis fegyvereiket, nem csorgatnánk ennyit a nyálunk sem az tuti. :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#6
A sitten nincs Photoshop meg sminkes.

#5
szeplõ rulz. valakinek meg a feltöltött száj, vagy a görögdinnyemell. ízlés és pofon.
Tinman
#4
Mert eléggé egyedi a megjelenése.
Helyes arc, de mégsem az a kifejezett cicababa.
Nekem személy szerint meg tetszenek a szeplõs lányok :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#3
én nemtom hogy ez a csaj miért van annyira ódáig magával..közbe meg a millió szeplõtõl nem is látni a fejét [#crazya
Darth Sith
#2
"Anya, lánya, unokája"
mint vmi morbidabb pornófilm cím...<#banplz>

Nem a lényeg, hanem a fontos!

#1
"a menõ, elkényeztetett, kikapós, iszákos 17 éves kaliforniai lány jelleme (Lindsay Lohan tökéletes volt a szerepre)"

<#hehe>