15
  • Cheesex
    #15
    dudjátok miunalmas:@......................................
  • Cheesex
    #14
    naon király ez a sorozat csak joban is befejehettékvolna a 22. részt!!
  • winnie
    #13
    "ha valamit elkezdek azt végig is nézem."

    de nagy sz*rban leszel, ha továbbra is unni fogod és még 10 évig fog menni. (ilyen hozzáállással nem lehet sorozatot nézni, mert úgysem tudod betartani.)
  • hajni01
    #12
    Én kb.10 részt láttam belőle, hát elég unalmas volt eddig, de szerintem végig fogom nézni mert ha valamit elkezdek azt végig is nézem.Remélem fel fognak pörögni az események
  • Omegared
    #11
    Fura mennyire mások az emberek. :) Én a sorozatot még torrenten kezdtem nézni, aztán ahogy beértem az AXN-t ott folytattam, furamód nekem nagyon bejött, én ezt a kissé vontatott infó csepegtetést szeretem nagyon. Aki poszt apokaliptikus kalandokra vágyott, az biztos csalódott, ez nem Fallout.
  • Louis Cyphre
    #10
    Az alapötlet jó lenne de a megvalósítás harmat gyenge. Apokaliptikus hangulat egyáltalán nem volt.
    Borzasztóan unalmas!
  • HJPOWER
    #9
    Ritka, főleg tőlem, de ezt kihagytam!
  • gpeeter
    #8
    Én csak abból láttam valamennyit, amit a tv-ben adtak, de nem nyűgözött le igazán...
  • Tinman #7
    Nem nagyon indul be... a vége felé, mintha valami, de áááh :-S
    Bánni fogod, szerintem ha tovább folytatod, de te tudod.
    Én személy szerint posztapokaliptikus-jellegű barátok köztnek hívom... ezzel el is mondtam mindent róla.
  • neoG
    #6
    lesz még akció,lövöldözés,halál, de páli fordulatot ne várj...főleg világháborút ne
  • stukov
    #5
    Én többet vártam ettől a sorozattól, iszonyat unalmas. Az első sorozatont kb félig megnéztem, de tekergetve, mert nem bírtam a vontatottságot.
  • Hoz_Hun
    #4
    A 9 epizódnál járok, srácok mondjátok meg lesz ez jobb is? Nekem nagyon vontatottnak tűnik, a szőke p***a hihetetlen idegesítő benne. A főszereplő csávó az oké (Jake Green vagy hogy hívják), meg a farmer gyereket is csípem, de a többi... most utoljára azt a részt láttam, mikor a szöke p. az esküvőjéről álmodozik. Hát azon majdnem bealudtam, a végefele automatice áttekertem mikor ő került a képre.
    Beindul ez a sorozat valamikor?
  • orkaman
    #3
    az a mogyoró mennyiségétől függ....

    ja,
    star trek folytatásért vagy új sorozatért én is küldenék....
  • Mayday
    #2
    De ha megsem, akkor is keszitettek egy befejezo reszt, hogy mostmar ne kelljen mogyorot kuldeniuk a rajongoknak! :)
  • NintendoGC
    #1
    Remek hír!

    Bízom benne, hogy a 2. évad 7 része után is lesz még folytatás!