19
  • asdasdasd
    #19
    Pitch Black király volt (a kis kölségvetés nem látszott meg rajta).
    Riddicknek meg a hangulata volt jó.
    És csak eredeti angal hangal szabad megnézni.

    Szerintem a Running Scared is nagyon ütős film. Nem tudom miért bukott.
  • Palee17
    #18
    nfs underground halálos iramban 1-2 után volt, szal kicsit fordítva van ez a lovaglás dolog :)
    "bunkó izomagy előember mintapéldánya"
    nézd meg ezt a filmet: Find me guilty ;)
  • Darth Sith
    #17
    és ilyet enged az sg? :)
  • ldavid
    #16
    mintha az EA nem a filmeken lovagolt volna..
  • cateran
    #15
    A commented alapján téged sem az eszedért fognak elrabolni......:P
  • Csi9aa
    #14
    ROFL spambot
  • koimbra1978
    #13
    Szerencsére úgy tűnik nem lesz Riddick 3 , mert hatalmasat bukott a második rész:)
  • doingsomething
    #12
    ARE YOU INTERESTED IN:

    - MAKING MONEY ?
    - BEING PART OF A PROFESSIONAL HIGH-TECH COMPANY ?
    - EARNING YOUR LIVING WHILE SURFING THE INTERNET ?

    AND FINALLY: TAKING PART IN THE BIGGEST ADVENTURE SINCE THE INTERNET EXISTS?

    YES?

    Then check out: http://www.doingsomethingontheinternet.com

  • Dude64
    #11
    Egyetértek. Nekem tetszik az a világ, amit Riddick karaktere köré építettek (rajzfilm, játék, film). Szívesebben vennnék inkább ebből egy harmadik filmet.
  • Csi9aa
    #10
    A producerek meglovagolták/ják az NFSundergroundos-önésközveszélyes divathullámot, tudják hogy milyen bevételt termel egy ilyen film, mert minden autóőrült "gyorsulósvazze" felkiáltással rohan (gyorshajt :D ) a moziba.
    A minőség megítéléséhez a szereplők arcára elég ránézni, Vin Diesel a bunkó izomagy előember mintapéldánya.
  • kringo
    #9
    Nekem a Vin Dieseltől mindegyik film tetszett, a Pitch Blacktől kezdve. Kivéve a The Pacifiert. Nem neki valók az ilyen puhány filmek. De a legjobb filmjei a Pitch Black és a The Chronicles of Riddick. Na meg a játéka. Az valami hihetetlen. Vagy egy 50szer végigvittem. A szerepléseiben a legtöbb pontot a dübörgő hangja viszi.
    A Fast&Furious 4et pedig nagyon várom. És remélem hogy a Riddicknek is lesz folytatása.
  • koimbra1978
    #8
    Jóhogy vissztér mindakettő. Diesel mostanában nem tud felmutatni semmi eget rengető Box office tényezőt, akárcsak Walker. Ráadásul Diesl Pitch Black folytatása is bukott combosat(meg is érdemelte, gáz volt)
  • Faby
    #7
    Azért Vin Dieselnek nem a Halálos Iramban volt az első sikerfilmje. (Pitch Black: 22 évente sötétség is ott volt a szeren.)Vin Diesel - IMdb

    A 3. rész végén azért sejteni lehetett, hogy neki (Vin Dieselnek) lesz szerepe egy esetleges folytatásban.
  • moRtiZ
    #6
    Hát azért Diesel ázsióját növeli erősen a Pitch Black / Chronicles Of Riddick erősen :) Azért egy Riddick folytatást erősen el bírnék viselni :). Mondjuk Halálos iramban 1 nem volt rossz film, én kedvelem.
  • LOTR|Atocha
    #5
    Akinek nem tetszik, ne nézze :D Én szivesen veszem a 4. részt!
  • Wittgen
    #4
    Az 1. még újdonság volt és nézhető, de a többi már gagyi.
  • pauly
    #3
    Már az 1. rész se tetszett...Nem is tudtam hogy van 3. része is már
  • xido
    #2
    a 3.rész is tetszett a fiatal gárdával és a tipikus történetével...ezzel a két manussal meg a 4.részt is megkajálom:))
  • mark oh
    #1
    de jo lesz.már ugy várom