22
  • Quantumleap
    #22
    Ha a hetedik évad forgatása jövő őszre csúszna, annak mondjuk lehetne egy jó oldala: Hátha elmaradna a feltámasztás hülyeség, ami miatt én cancelezni fogom a sorozatot.
  • kisb92
    #21
    Sebaj, én még a második évadnál tartok :)...
  • mrzed001
    #20
    ráadásul az esküdtszékes ítélkezés a bűnös-nem bűnös ügyekben pláne vicces
    Vagy éppen pont az esküdtszék miatt ússzák meg jobban (+ a minden hájjal megkent zsíros ügyvédek), hiszen az ember érzelni lény, és ránéz az öreg Jack-re és azt gondolja tudat alatt, hogy eleget szenvedett már szegény....
    Paris Hiltont is a bíró dugta dutyiba, az ügyész is elengedte volna neki a börtönt :)
  • C4ine
    #19
    Belefárad a világ megmentésébe, legurít 1-2 (5-7) pohár sört, és mi a hála??? Börtön. Látszik, hogy most nem Palmer az elnök. :D
  • raven87
    #18
    Ez k*rva jó volt!
  • raven87
    #17
    Csak nem lesz talán semmi gond. Egy nagyobb pénzbüntetéssel szerintem megússza.
    Meg 24-nek lenniek kell! És persze Jack Bauer nélkül egy 24 nem 24.
    Damn IT!!! Ejnye, ejnye Jack!
  • C4ine
    #16
    Miközben Sutherlandék a mexiói határ környékén forgatnak, egy bulin összetalálkozik a szintén a közelben forgató Wentworth Millerrel. Egy végigmulatott görbe este után egy régi katonai bunkerben találják magukat ahol egy poros TV készülékről Jogsaw állarca mosolyog rájuk. 24 óra alatt ki kell jutniuk az elhagyatott (persze később kiderül hogy ez így nem teljesen igaz, hiszen rosszfiúkon kívül feltűnik Holly Valance, és Elisha Cuthbert (aka. KimBa a kis bátor)) bunkerépületből, mert a FOX itt építi fel új stúdióját, és ezért berobbantják az egészet.
    Közben a felszínen a két sztár ügynöke és managere elszántan keresik ügyfeleiket. Fény derül rá, hogy az utóbbi időben több FOX szárnak is rejtélyesen nyomaveszett, és ez még csak a kezdet...
  • winnie
    #15
    de épp ez az, hogy nem lehet általánosítani. az más kérdés, hogy ha valaki megússza a börtönt, akkor mindenki azt gondolja, hogy a pénz miatt. bullshit. (ráadásul az esküdtszékes ítélkezés a bűnös-nem bűnös ügyekben pláne vicces)

    csekk a reakció előzményét: nem csak a pénzen múlik, erre reflektáltam.
  • mrzed001
    #14
    Ennyire azért nem vagy naiv winnie ;)
    Persze hogy nem kerülnek börtönbe, és sokkal elnézőbbek velük szemben.
    És sorolni sem kell, sztem mindenkinek azonnal jutnak eszébe az ilyen esetek
  • AZTA
    #13
    nemtom feltunt-e de a hirességek nem igazán kerulnek bortonbe, ha meg mégis akkor azt a pár napot is felezik harmadolják stb..
  • Reinhardt
    #12
    Francba, akkor én nem vagyok normális, mert szinte mindig ez alatt vagyok...
  • Luise
    #11
    "...illuminált állapotban szállt be kocsijába - ami még nem is lett volna baj..."

    bocs, de szerintem az!
  • Luise
    #10
    nulla egész nyolc ezred
  • winnie
    #9
    magyar gondolkodás:) ha csak a pénzen múlna, akkor hírességek sem kerülnének börtönbe, de az más világ.
  • pepe792
    #8
    Csak a pénzen múlik... Nehogy már ne legyen mit nézni a PB szünetében.
  • winnie
    #7
    nem csak ügyvéd van, hanem ügyész is. meg szokásjog. meg törvény.
  • uTomi
    #6
    USAban nem. Amúgy nem valószínű ,hogy börtönbe kerülne. Vagy ha igen akkor sem sok időre. Ugyan már van annyi ügyvéd mint a halál. Simán kihozzák.
  • Csaba42
    #5
    Biztos, hogy nem 0, mert 0,8 ezrelék a szondázáskor megengedett!
  • Blackman
    #4
    a normál 0! de kérdés hogy duplázod a nullát?;))
  • Csaba42
    #3
    Semmi gond, úgysem néztem.
  • Reinhardt
    #2
    Bocs, de nem tudom mennyi a normális véralkoholszint...
  • Darth Sith
    #1
    szopás.