14
Rendszer monitorozása 100%-ban (internet, programok stb...)
  • Vardar
    #14
    Paranoia? Az én vagyok. Ez kijelez hackert is?
  • zvaragabor
    #13
    a-Squared HiJackFree
    az alábbiakat figyeli:
    -folyamatok
    -portok
    -automatikusan indulók
    -szolgáltatások
    -Exploler addonok
    -LSP protokolok
    -Host
    -Active X
  • kuks
    #12
    Én a Comodo-t használom, nagy előnye, hogy kiírja hogy mi használja a netet és még magyar is.
  • kollektor
    #11
    Agnitum vista beta
  • kollektor
    #10
    már van Agnitum, igaz,hogy beta
  • takysoft
    #9
    1: monitoring az nem "monitorozás".... ez nagyon csúnya félrefordítás. :D

    2: a netes dolog az tényleg tűzfal-kérdés. erre most nem tudom mit mondjak, mert a legjobb általam ismert tűzfal az Outpost Firewall Pro, de sajna még nincs Vista-kompatibilis változtata.

    A többire sok jó progi van, de érdemes meggondolni, kellenek-e neked. Simán a windows-os Performance Monitor (Start gomb -Futtatás: perfmon.exe) is sokmindent mutat. Ott a lemezkezelésnél pontosan látod milyen process éppen milyen filet használ.
  • n3whous3
    #8
    Attól függ... Nálam semmi gond nem volt soha a T-Online-nal...
  • lck
    #7
    Itt pedig maga a progi.
  • lck
    #6
    Talán a Process Guard.
    Régebben használtam, nem volt rossz de úgy gondoltam hogy ez már a túl parásoknak való.
    Lásd SG fórumban itt.
  • Dzsini
    #5
    http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/default.mspx

    a sysinternals programcsomag részei jók lesznek neked; van file, network, meg mindenféle monitorozó program köztük, válogass kedvedre.
  • Chrystopher
    #4
    Maradnék a Zone Alarmnál, mert azt még 55353 napig tudom használni :D
    Azért kéne az internet monitorozása, mert tapasztalok internetszakadásokat. Nagyon-nagyon csúnyákat, amik ezelött nem voltak és Linuxon még nemigazán tapasztaltam eddig. Szolgáltatóm a T-Online( igen, ez semmi jót nem jelent :D )
  • n3whous3
    #3
    A második gondodra megoldás egy fasza tűzfal. Nekem Kerio Personal van, az írja, hogy melyik program "működik" épp a neten, meg egyéb cuccokat is kinézhetsz belőle.
  • bakvarnyu
    #2
    Jó lenne egy ilyen de nem hiszem, hogy létezne!
    Minden felesleges szart kilőni vele a memóriából!Biztos van bőven.
  • Chrystopher
    #1
    Sziasztok!

    Olyan programot keresek, ami szépen, áttekinthetően felsorolná, hogy melyik program mikor, mit csinál, milyen fájlokat futtat, hív meg(pl.: .dll filek) ill. kimutatná, hogy egy program mikor használja az internetet ill. mivel kommunikál.
    //Utóbbi lenne a leglényegesebb//

    Előre is köszi!

    Üdv,
    Chrys

    Btw.: Kerestem, de nemigazán találtam semmit.