20
  • zaki
    #20
    winnie annyira okos vagy... :P
  • HJPOWER
    #19
    Remélem ezzel hogy a telefonos moslék megy a kukába, valahogy a színvonal is visszaáll a megfelelő szintre.
  • Loverman
    #18
    lehet h nem nézte, csak "látta".
  • winnie
    #17
    a nem nézem nem egyenló a nem láttam-mal.
  • immovable
    #16
    Neked tők jó lehet, nem is nézed és nem is hánysz, honnan tudod, hogy nem hánynál ha nem is nézed?
  • winnie
    #15
    "20 percig senki sem telefonált be, közbe a "jósnő" azért elvolt.."

    hehe, minden tiszteletem a műsorválasztásaidért:)
  • Loverman
    #14
    hm...
  • Petys
    #13
    Akkor szeretem az ilyen betelefonálós műsorokat, mikor lehet látni hogy senki sem hívja őket, a műsorvezető meg színházba illő drámai jeleneteket vág le.
    Vagy másik kedvencem a Hálózat televízión az a "jós"műsor ahova vagy 20 percig senki sem telefonált be, közbe a "jósnő" azért elvolt...
  • winnie
    #12
    tök sz*r lehet előtte gubbasztani ennek ellenére. én nem hányok, de legalább nem nézem.
  • Zoleeca
    #11
    Na végre...hányok az ilyen műsoroktól...
  • Prof William
    #10
    Itt van a kezemben a pénz! A 500 000 forint! Hát nyerje meg! Nyerje már meg!

    Na jó adok egy kis segítséget! - 4 lába van és lovagolnak rajta!

    - Na miért nem hívanak már?

    Félelmetesek ezek a telefonálós showk...

  • AdaKiller
    #9
    az...

    tudod, hány embernek látom a havi számlájában a több 10ezer ft-nyi emelt díjas szarokat?...
  • Loverman
    #8
    *sigh*
  • winnie
    #7
    "közbe meg már többezren csüngnek a vonalon, és mindegyiknek ugyanazt "

    nagyon el vagy tájolva:) a spektrumot eleve párezren, tízezren nézik, a játékot ennek a töredéke hívja.

    " és a gyanútlan néző meg ugye azt hiszi hogy nem telefonál senki sem, és majd ő...."

    te azt hiszed? a néző sem hülye, az első esetből rájön, hogy mi a helyzet. még mindig több az esélyed, mint a lottón nyerni.
  • Polemius
    #6
    Régebben aránylag sokat néztem a Spektrumot a tematikus csatornák (discovery, NG, stb.) közül. Aztán egyszercsak látom, hogy ott is megy ilyen szemét műsor. Csomószor pont akkor kapcsoltam oda. Na, ez eléggé elvette a kedvem tőlük, jóval kevesebbet néz(t?)em őket azóta.
    Egyáltalán, hogyan juthatott ilyen ostobaság az eszébe valakinek, hogy ismeretterjesztő csatornára betefonálgatós játkot?!
  • pauly
    #5
    Jaja,tényleg szemétség amit csinálnak.Na meg Spektrumra ilyen műsort betenni
    Bár mondjuk ha úgy vesszük az emberek a hülyék mert betelefonálnak...
  • Petko
    #4
    végre, ennek örülök, hogy a rohadt geci szélhámos műsort leszedik
    ezeket büntetni kéne, ugyanis tisztán csalás... annyi a trükk hogy a hülye köcsög ott hergeli a nézőket hogy telefonáljanak, és a gyanútlan néző meg ugye azt hiszi hogy nem telefonál senki sem, és majd ő....
    közbe meg már többezren csüngnek a vonalon, és mindegyiknek ugyanazt a "Sajnos ön nem jutott be a játékba" dumát mondja az emelt díjas hívásért cserébe... aztán mindent 10000 vagy ilyesmi játékost kapcsolt valóban az adásba.
    És ugye agyarországon ezt jogilag elég annyival elintézni hogy alul ott a * meg kisbetű hogy a "Hívás nem garantálja a részvételt"
    Ez full tiszta szélhámosság, semmi több.
  • Tinman #3
    Tudom, hogy nem vág ide, de egy kis sztori.

    Még 7-8 éve írtam egyszer a Spektrumnak egy elég hosszú, dícsérő és ötletadó levelet, mert szerettem a csatornát. A mai napig válaszra sem méltattak, egy jó ideje már a színvonal sem a régi.

    Kb. 1 éve, hogy nagy kedvencem lett a Travel csatorna, nekik is írtam angolul egy dícsérő és ötletadó levelet. 4 nappal később egy viszonylag hosszú levelet kaptam, melyben leírták, hogy mennyire sokat jelent nekik az ilyen levél, köszönik az ötleteket és leírták, hogy miben látnak fantáziát.

    Tanulság ---> Van a magyar mentalitás, meg van az összes többi. Tisztelet a kivételnek. No meg ennyit az interaktivitásról kedves Spektrum.
  • winnie
    #2
    ööö, mert az egyértelmű. egy vállalatnak a bevétel a legfontosabb. de még az embereknek is.
  • chokeerigo
    #1
    "Anno 2005-ben a Spektrum azért indította a Telefortuna című játékát, hogy a csatorna és a nézők közti interaktivitás nőjön..."
    Aha, miért nem lehet kimondani, hogy kellett a pénz? :)